11 sierpnia 2015, 23:52
36
2009: Hiszpania 2010: Hiszpania 2011: Hiszpania 2012: Hiszpania 2013: Niemcy 2014: Hiszpania 2015: Hiszpania "BPL najlepsze" - heheh
11 sierpnia 2015, 23:24
63
115. minuta w Szachtarem. 115. minuta z Sevillą #GraciasPedro
5
Co tam superpuchar, bramkarz strzela PSV w 95 minucie z piętki :P https://www.facebook.com/futboloveTV/videos/vb.599405570088890/1110492628980179/?type=2&theater
11 sierpnia 2015, 23:22
0
Po pierwszej kolejce BPL http://mixgol.pl/49492,po-pierwszej-kolejce-premier-league
11 sierpnia 2015, 23:20
https://vine.co/v/edeXmLZAE5M Pedro i krzyk na końcu.
11 sierpnia 2015, 23:17
1
Najlepszy mecz w 2015r. Dobrze, że zwycięski. Cudo, czekam na obszerne skróty z polskim komentarzem, jak tak Wolski i Orłowski komentowali.
11 sierpnia 2015, 23:09
Ręka i karny powinien być.
11 sierpnia 2015, 23:08
4
Mówiłem, że Pedrito strzeli :D
11 sierpnia 2015, 23:00
Nie wiem czemu, ale jakoś w ogóle się nie denerwuję tym meczem i jestem dziwnie spokojny o Barcę w tym sezonie.
11 sierpnia 2015, 22:46
Proszę, niech to się w dogrywce skończy. Nie chcę karnych.
11 sierpnia 2015, 22:43
Dobra, ofensywna zmiana.
11 sierpnia 2015, 22:40
Pedro wchodzi, strzela i odejdzie w glorii chwały.
11 sierpnia 2015, 22:39
To wszystko przez nieuznanego gola Suareza :D
11 sierpnia 2015, 22:37
Cudowne widowisko, oby w dogrywce wszedł któryś z ofensywnych zawodników.
11 sierpnia 2015, 22:28
Dawno tak genialnego meczu nie było.
11 sierpnia 2015, 22:23
Ten mecz jest chory :P
11 sierpnia 2015, 22:15
To nie jest piłka nożna tylko hokej. Super mecz.
11 sierpnia 2015, 22:07
FAKT: Leo Messi strzelił dziś więcej goli z rzutów wolnych, niż Cristiano Ronaldo przez cały poprzedni sezon.
11 sierpnia 2015, 22:04
Też MACIE opóźnienie miedzy transmisją w tv, a miedzy transmisją na necie? Bo słucham z neta bo niemiecki to zło.
11 sierpnia 2015, 22:03
Jak ktoś ogląda na ZDF to polecam zamiast niemieckiego komentarza. http://www.twitch.tv/dissblaster
11 sierpnia 2015, 21:32
A na ZDF się biją kibice :P
11 sierpnia 2015, 21:29
Dwa super podania w jednej akcji.
11 sierpnia 2015, 21:04
Ja chcę po meczu zobaczyć skróty z komentarzem z Canal +. Niemiecki komentarz i disblastera jest fajny, ale emocje u Wolskiego to jednak klasyk :D
11 sierpnia 2015, 21:02
Szkoda, ze akurat oba wolne sprokurował Krychowiak, a nie ktoś inny.
Z tą bramkę trzeba pochwalić Rakitićia. Super wywalczył ten wolny.
11 sierpnia 2015, 21:00
Geniusz :D :D Ale gol.
11 sierpnia 2015, 20:55
Też macie opóźnienie miedzy transmisją w tv, a miedzy transmisją na necie?
11 sierpnia 2015, 20:52
Gol za gol. Wolne kozackie.
11 sierpnia 2015, 20:51
Ile jest opóźnienia między strieamem, a transmisja w tv?
11 sierpnia 2015, 20:48
I gol.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
36
2009: Hiszpania
2010: Hiszpania
2011: Hiszpania
2012: Hiszpania
2013: Niemcy
2014: Hiszpania
2015: Hiszpania
"BPL najlepsze" - heheh
63
115. minuta w Szachtarem. 115. minuta z Sevillą #GraciasPedro
5
Co tam superpuchar, bramkarz strzela PSV w 95 minucie z piętki :P https://www.facebook.com/futboloveTV/videos/vb.599405570088890/1110492628980179/?type=2&theater
0
Po pierwszej kolejce BPL http://mixgol.pl/49492,po-pierwszej-kolejce-premier-league
0
https://vine.co/v/edeXmLZAE5M Pedro i krzyk na końcu.
1
Najlepszy mecz w 2015r. Dobrze, że zwycięski. Cudo, czekam na obszerne skróty z polskim komentarzem, jak tak Wolski i Orłowski komentowali.
0
Ręka i karny powinien być.
4
Mówiłem, że Pedrito strzeli :D
0
Nie wiem czemu, ale jakoś w ogóle się nie denerwuję tym meczem i jestem dziwnie spokojny o Barcę w tym sezonie.
1
Proszę, niech to się w dogrywce skończy. Nie chcę karnych.
0
Dobra, ofensywna zmiana.
0
Pedro wchodzi, strzela i odejdzie w glorii chwały.
0
To wszystko przez nieuznanego gola Suareza :D
0
Cudowne widowisko, oby w dogrywce wszedł któryś z ofensywnych zawodników.
0
Dawno tak genialnego meczu nie było.
0
Ten mecz jest chory :P
1
To nie jest piłka nożna tylko hokej. Super mecz.
1
FAKT: Leo Messi strzelił dziś więcej goli z rzutów wolnych, niż Cristiano Ronaldo przez cały poprzedni sezon.
0
Też MACIE opóźnienie miedzy transmisją w tv, a miedzy transmisją na necie? Bo słucham z neta bo niemiecki to zło.
0
Jak ktoś ogląda na ZDF to polecam zamiast niemieckiego komentarza. http://www.twitch.tv/dissblaster
1
A na ZDF się biją kibice :P
0
Dwa super podania w jednej akcji.
0
Ja chcę po meczu zobaczyć skróty z komentarzem z Canal +. Niemiecki komentarz i disblastera jest fajny, ale emocje u Wolskiego to jednak klasyk :D
1
Szkoda, ze akurat oba wolne sprokurował Krychowiak, a nie ktoś inny.
1
Z tą bramkę trzeba pochwalić Rakitićia. Super wywalczył ten wolny.
0
Geniusz :D :D Ale gol.
0
Też macie opóźnienie miedzy transmisją w tv, a miedzy transmisją na necie?
0
Gol za gol. Wolne kozackie.
0
Ile jest opóźnienia między strieamem, a transmisja w tv?
0
I gol.