0

"Wzmocnić linię pomocy chce PSG. Mistrz Francji najprawdopodobniej straci Thiago Mottę, który trafi do Atlético Madryt, i pragnie go zastąpić jednym z najlepszych pomocników na świecie. Na listę życzeń paryżan trafili Toni Kroos z Realu Madryt, Javi Martinez i Xabi Alonso z Bayernu Monachium oraz Sergio Busquets z Barcelony." - Le Parisien

1

"Postaramy się sprowadzić przynajmniej dwóch piłkarzy przed zakończeniem okienka transferowego - zapowiada prezes West Hamu, David Gold. - Straciliśmy Ennera Valencię na początek sezonu i będziemy chcieli kupić jeszcze jednego napastnika. Ciężko pracujemy także nad sprowadzeniem Aleksa Songa, jednak nie mamy pośpiechu. Zależy nam na przeprowadzeniu jak najlepszych transferów - dodał." - Sky Sports

Oby kupili Songa, a nie wzięli za darmo.

0

"Angel di Maria przejdzie testy medyczne w ciągu 24 godzin. Argentyńczyk poleci do Doha, gdzie przebywa PSG, a Francuzi zapłacą Manchesterowi United 44,5 miliona funtów. Rok temu MU wydał na di Marię 60 mln funtów." - BBC Spor

0

"Chelsea zapłaci Augsburgowi 24 miliony euro za Babę Rahmana. Lewy obrońca rodem z Ghany trafi na Stamford Bridge lada dzień." - BILD

Ale przecież Mourinho nie kupuje graczy za dużą kasę. Co jest?

0

""Zagrałem być może swój ostatni mecz dla PSG" - miał powiedzieć Zlatan Ibrahimović po spotkaniu o Superpuchar Francji. Szwed może wrócić do AC Milan, ma także bardziej egzotyczne oferty, ale jego odejście z Paryża wydaje się nieuniknione. W 130 meczach dla PSG, "Ibra" strzelił 106 goli." - Daily Mail

0

Naprawiłem przeglądarkę i Luis Bramkę strzelił. Przypadek? :D

0

Ale nas jadą :) A ja zamiast oglądać to meczę się z przeglądarka.

7

Jak tacy komentatorzy będą na tym eleven to spoko.

0

Dogrywka.

0

4 zmiany są w tym pucharze?

0

Liczę na pierwszy skład w tym meczu. Niech pokarze swoje umiejętności.

0

Eleven się reklamuje na tym tvenie strasznie :D chyba będzie więcej meczów na Tvn turbo.

4

Wiadomo co to oznacza, kto przyjdzie do nas :D

0

"Manchester United nie odpuścił i nadal stara pozyskać się gwiazdę Realu Madryt Garetha Bale'a. Luis van Gaal chce dodać go do swojego składu i jest skłonny wydać na to nawet rekordowe 86 milionów funtów - donosi Daily Express."

3

"Liverpool chce sprowadzić piłkarza Realu Madryt. The Reds złożyli podobno ofertę za Denisa Czeryszewa. Angielski zespół zaproponował 15 milionów funtów za pomocnika. Odpowiedź Realu ma być znana w przyszłym tygodniu."

1

Guardiola w City am zarabiać 20 mln funtów rocznie.

0

"Real Madryt jest gotów zaakceptować ofertę Arsenalu i sprzedać do Anglii Karima Benzemę. Kanonierzy za Francuza chcą zapłacić 55 milionów euro." - Metro
Czyżby Perez o niczym nie wiedział i pozwolił by odejść swojemu pupilkowi?

0

Dobra, przekonaliście mnie :P

0

Ale Klopp mówił, że chce trenować zespół w Niemczech, a do słabszego by chyba nie poszedł. No ewentualnie Anglia.

1

Podobno po sezonie Guardiola odejdzie z Bayernu i będzie trenował City, a ma go zastąpić Klopp.

6

Jak komentować będzie Kowalczyk to przynajmniej jeden fan Barcy będzie ją chwalił.

1

"Arsene Wenger szuka kolejnych wzmocnień. Po Petrze Cechu na The Emirates trafić może Karim Benzema. Francuz założy Królewskim ofertę oscylującą w okolicach 40 mln funtów. Impulsem dla Benzemy są plany Rafy Beniteza, który chce by środkowym napastnikiem był w Realu Cristiano Ronaldo." - Metro

1

Dobra, przestańcie już gadać od rzeczy.

4

Zawiodłem się, ale nie na piłkarzach Lecha tylko na was, kibicach. Jak by Lech zwyciężył, to by były same komentarze typu: zawsze wierzyłem w zwycięstwo, kocham ich, ale super zagrali itp. A po porażce od razu hejt za hejtem. Ja rozumiem emocje itp, ale chyba jednak można popatrzeć obiektywnie na mecz. Basel to inny poziom. Klub z dużo większym budżetem, obraną kadrą w pucharach. Przecież dla was to nic nie znaczy, że do czerwonej kartki Lech był lepszy. W pierwszej połowie większość chwaliła i mówiła ja zawsze wierzyłem. Teraz nagle każdy inaczej mówi. Szkoda, jednak większość kibiców to kibice sukcesu. Ale dobra, nie każdy musi ty być fanem Lech. Tylko najgorsze jest to, że po większości przegranych meczach przez Barcelonę w komentarzach jest podobna gówno burza. Szkoda, że jest aż tak dużo tym "kibiców". Szkoda.

1

Niestety, ale w Polsce większość kibiców nie widzi takich rzeczy. Albo chwalą, albo krytykują. Podobnie jak w Hiszpanii. Mówił kiedyś o tym MATS. Mi też gra Lecha do czerwonej kartki się podobała. Według mnie byli nawet lepiej grający taktycznie niż zespół ze Szwajcarii. Cóż, liczę na LE dla Legii i Lecha.

3

Trenerowi Basel podoba się gra Linettego. Przeczuwam transfer :D

1

Ludzie nikt się nie będzie w Szwajcarii śmiał. Dla nich zwycięstwo było obowiązkiem. Z takim budżetem remis w Polsce to porażka. Oni i tak są wystarczająco źli, że muszą grać w eliminacjach.

0

Kurde, jutro do roboty u wujka trzeba iść, a ja jestem naładowany emocjami po meczu, że nie zasnę. Ciężko być kibicem polskich zespołów. Chcę już tego meczu w LE.

0

Jak ja nie lubię takich meczów. Jest nadzieja po pierwszej połowie, a tu czerwo i Lech stanął. Jak wiem gra w 10 nie należy do najłatwiejszych, ale czemu aż taka padaka powstała po wykluczeniu Kędziory. Szkoda, oby jutro Legia zagrała dobry mecz i oba polskie zespoły znalazły się w grupie LE. Oby.

4

Oby Barca na coś takiego nie poszła. West Ham to może sobie za 10 mln wykupić ale Songa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?