Cieszy mnie występ Vermy. Belg ewidentnie idzie do przodu z formą. Jak tak dalej będzie to jego widzę obok Pique, tym bardziej że Masche jest jak dla mnie za niski na obrońcę.
Za bardzo defensywnie ustawiona pomoc. Jak gra Masch to nie może grać Roberto/Busi bo wtedy jest zalało kreatywności. Może rozwiązaniem było by przesunięcie Messiego do pomocy i wprowadzenie kogoś do ataku, lub po prostu ofensywny pomocnik za defensywnego.
Jak uważasz, że gole z Sevillą to jego wina to ci współczuję. Szkoda, że jak z Bayernem wyciągał strzały nie do obrony to każdy wynosił go na piedestał.
Zawsze się Roberto krytykuje, jak by ludzie nie rozumieli, że w zespole nie mogą być same gwiazdy. A tak naprawdę gra na tyle co go stać i mnie osobiście nie zawodzi.
A mój skład to:
Fabiański
Piszczu Glik Pazdan (grał dobrze ostatnio w kadrze dlatego) Jędrzejczyk
Błaszczu Krycha Linety ( ewentualnie Furman) Grosicki
Milik Lewy
"Gwiazdor Wolfsburga Kevin De Bruyne, który przenieść ma się do Manchesteru City na Etihad będzie ZARABIAĆ astronomiczne 230 tysięcy funtów na tydzień. Ta kwota ma ostatecznie przekonać Belga do zmiany barw." - Het Nieuwsblad
"Manchester United jest blisko dogadania się z Valencią w sprawie wysokości odstępnego za argentyńskiego obrońcę Nicolasa Otamendiego." - The Idependent
Lista nominowanych na najlepszego piłkarza europy 2014/15:
Paul Pogba (Juventus)
Carlos Tévez (Juventus/Club Atlético Boca Juniors)
Arturo Vidal (Juventus/Bayern Monachium)
Andrea Pirlo (Juventus/New York City FC)
Gianluigi Buffon (Juventus)
Neymar (FC Barcelona)
Leo Messi (FC Barcelona)
Luis Alberto Suárez (FC Barcelona)
Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
Eden Hazard (Chelsea)
"Denis Czeryszew opuści Real Madryt. Rosyjski skrzydłowy wrócił na Santiago Bernabeu po rocznym wypożyczeniu do Villarreal, ale nie ma zbyt dużych szans na grę w barwach Królewskich." - AS
2
Laskowski nie strasz :D
0
Cieszy mnie występ Vermy. Belg ewidentnie idzie do przodu z formą. Jak tak dalej będzie to jego widzę obok Pique, tym bardziej że Masche jest jak dla mnie za niski na obrońcę.
0
Coraz gorzej gra w pomocy, a coraz lepiej w ataku. Może on nie potrafi się tam odnaleźć?
1
Za bardzo defensywnie ustawiona pomoc. Jak gra Masch to nie może grać Roberto/Busi bo wtedy jest zalało kreatywności. Może rozwiązaniem było by przesunięcie Messiego do pomocy i wprowadzenie kogoś do ataku, lub po prostu ofensywny pomocnik za defensywnego.
0
Jak uważasz, że gole z Sevillą to jego wina to ci współczuję. Szkoda, że jak z Bayernem wyciągał strzały nie do obrony to każdy wynosił go na piedestał.
0
Czyżby nowa taktyka, nieważne jak, ale trzeba wygrać ;) Czy 1:0, 5:4 5:0 nie ma rórznicy :P
1
MATS powinien poczeka i złapać.
0
Jak by Verma wrócił do formy z Arsenału to będzie według mnie podstawowym obrońcom, ponieważ jest lowonożny.
0
Zawsze się Roberto krytykuje, jak by ludzie nie rozumieli, że w zespole nie mogą być same gwiazdy. A tak naprawdę gra na tyle co go stać i mnie osobiście nie zawodzi.
0
I tak nie mają się czego cieszyć. Jak chcą dobrze wystąpić w LM to takich rywali muszą zjadać, bo sezon zaraz się zaczyna.
0
Tak sobie czekam. O Laskowski, super, ktoś na poziomie. A tu nagle odzywa się Żewłakow i czar prysł. Czemu oni mają takich "eksperów".
1
W sumie Engel dobrze o tych faulach powiedział.
1
0
A mój skład to:
Fabiański
Piszczu Glik Pazdan (grał dobrze ostatnio w kadrze dlatego) Jędrzejczyk
Błaszczu Krycha Linety ( ewentualnie Furman) Grosicki
Milik Lewy
0
Trałka, Kownacki, Formela?
2
Jak by ktoś nie widział, powołania Nawałki na mecz z Niemcami:
Bramkarze:
Artur Boruc (A.F.C Bournemouth)
Łukasz Fabiański (Swansea FC)
Wojciech Szczęsny (AS Roma)
Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart)
Obrońcy:
Thiago Rangel Cionek (Modena FC)
Kamil Glik (Torino FC)
Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar)
Paweł Olkowski (FC Köln)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Łukasz Szukała (Al-Ittihad)
Pomocnicy:
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
Kamil Grosicki (Stade Rennais)
Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Sławomir Peszko (FC Köln)
Maciej Rybus (Terek Grozny)
Piotr Zieliński (Empoli FC)
Napastnicy:
Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam)
Kamil Wilczek (Carpi FC 1909).
Powołania z ekstraklasy za 2 tygodnie.
0
Chcę zobaczyć w tym meczu Vermaelena i Sandro.
0
Bo chciałbym by dostał w końcu szansę. W sparingach gra dobrze. W poprzednim sezonie niewiele minut, a strzelił 4 gole.
0
Jak już ma ktoś grać w ataku zamiast Pedro to chyba tylko Sandro.
4
"Gwiazdor Wolfsburga Kevin De Bruyne, który przenieść ma się do Manchesteru City na Etihad będzie ZARABIAĆ astronomiczne 230 tysięcy funtów na tydzień. Ta kwota ma ostatecznie przekonać Belga do zmiany barw." - Het Nieuwsblad
Niestety jednak pieniądze mogą wszystko :(
6
SPORT:
Pedro zostaje w Barcelonie! Pomimo wielu ofert.
0
"Manchester United jest blisko dogadania się z Valencią w sprawie wysokości odstępnego za argentyńskiego obrońcę Nicolasa Otamendiego." - The Idependent
0
Dla mnie chyba najlepszy piłkarz w XX wieku. Szkoda, że nie jest aktualnie w zarządzie Barcy.
2
A w Fifie to Pedro dostał zawodnika meczu http://www.futhead.com/15/players/52672/pedro/
1
Jak by ktoś poszukiwał skrótów z polskim komentarzem to ty są https://www.facebook.com/LigaBBVApl?fref=nf
Kilka postów niżej niż ostatnio dodany.
0
Lista nominowanych na najlepszego piłkarza europy 2014/15:
Paul Pogba (Juventus)
Carlos Tévez (Juventus/Club Atlético Boca Juniors)
Arturo Vidal (Juventus/Bayern Monachium)
Andrea Pirlo (Juventus/New York City FC)
Gianluigi Buffon (Juventus)
Neymar (FC Barcelona)
Leo Messi (FC Barcelona)
Luis Alberto Suárez (FC Barcelona)
Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
Eden Hazard (Chelsea)
2
"Denis Czeryszew opuści Real Madryt. Rosyjski skrzydłowy wrócił na Santiago Bernabeu po rocznym wypożyczeniu do Villarreal, ale nie ma zbyt dużych szans na grę w barwach Królewskich." - AS
4
Ma ktoś polski skrót?
0
http://www.dailymotion.com/video/x31awce_fc-barcelona-5-4-sevilla-hd-full-highlights-trophy-celebration-uefa-super-cup-11-08-2015-hd_sport Obszerny skrót z hiszpańskim komentarzem. Wymienię za skrót z polskim komentarzem. Też obszerny.
0
To jest cytat wszystkich fanów BPL, którzy bronią swojej ligi.