2

Haito ma chyba okres bo ciągle krytykuje. Źle bo zagrał piętką, no proszę.

0

Borek, a Haito to nieba,a ziemia.

1

W skrócie: za drogi, za bardzo kontuzjogenny (zgadzam się), mało strzela i nic nie daje zespołowi. Według mnie Bayern z Thiago jest dużo bardziej kreatywny.

1

Na razie Bayer gra fajnie z zespołem na porównywalnym poziomie do nas, czyli Bayernem.

1

Haito znów się Thiago czepia.

0

Bayern, Barca, Real dziś. Jutro Lech, United, Juve, Atletico i końcówka PSG. Ale będzie meczy :D

0

Ja się cieszę, że z 3 koszyka nie wylosowaliśmy Lyonu. Lacazette mógłby nam na psuć krwi.

0

Co wybrać w niedzielę wieczorem Monaco vs PSG, czy Sevilla vs Atletico? Ja osobiście wolę hiszpański mecz. Oba lecą na eleven.

2

"Władze Manchesteru United podjęły decyzję o sprzedaniu Davida De Gei do Realu Madryt. Transfer odbędzie się ostatniego dnia okna transferowego, a jego kwota odstępnego wyniesie 33 mln funtów." - Daily Express

1

Komentarz usunięty

4

Ogólnie oglądając mecze naszych zespołów dziś to jestem w miarę optymistycznie nastawiony. Lech ewidentnie odpuścił mecz, po strzelonej bramce już nawet nie biegali. Chyba Skorża zaczyna skupiać się na lidze. Legia zaś zagrała dobry mecz z Ukraińcami. Gdyby nie dwa idiotycznie sprokurowane faule i gole po wolnych mogli by znów zagrać na zero z tyłu. Tylko oni jednak walczyli do końca i dali z siebie wszystko. Z tego co wiem to Legia będzie rozlosowana z 2 koszyka, a Lech z 3. Oby trafili na rywali w zasięgu a nie jakieś BVB czy Athletic :D

0

Jak już coś to jesienny.

0

Chelsea grała kiedyś z Realem w LM. Bo jakoś sobie takiego meczu nie przypominam.

0

Dzięki.

0

Takie pytanko, Deulofeu ma jakąś opcję odkupu do nas?

0

To nie mówi tylko o naszym zespołach, ale o wszystkich w pierwszej 200 co nie są w LM.

0

Kurde, a myślałem, że jednak go nie sprzedadzą. No cóż, Gajos i może napastnik przyjdą w zamian.

0

http://www.sport.pl/pilka/1,65084,18635071,telewizja-eleven-nie-stoja-za-nami-katarczycy-dajmy-sport.html#indeks_news
Wywiad z Andre Tegnerem, członkiem zarządu Eleven Sports Network.
Ciekawy i dużo wyjaśniający.

0

Według mnie może zagrać i na śpo, a w pierwszym składzie by grał przy zmęczeniu której z gwiazd, zawieszeniu za kartki lub kontuzji. A może i by nawet wygryzł Brazylijczyka.

2

Z Dortmundu tylko Reus.

0

To jest typowy człowiek od skrótów.

0

Ale kasa.

0

Za chwile na eleven magazyn ligi hiszpańskiej. Zobaczmy co to będzie.

1

Fabio Coentrao został na rok wypożyczony z Realu Madryt do AS Monaco.

3

SPORT:"Busquets nie zagra z Malagą z powodów ostrożności. Na Atletico Madryt będzie gotowy!"

0

No jeśli chodzi o wszystkie umiejętności piłkarskie to rzeczywiście, ale najwyraźniej drybling pozostał na właściwym poziomie.

1

Co jak co, ale ja który za włoską ligą nie przepadałem nigdy to przez komentatorów z Eleven może zacznę oglądać Serie A. Na prawdę podoba mi się ich komentarz.

1

Ben Arfa dalej trzyma formę.

0

Ja sprzedadzą część praw np do NC+ i Polsatu to chyba nie będą się jakoś spieszyć do płatnych meczów na necie.

0

Szkoda, że jeszcze pan komentator myli Atletico z Athletic ale liczę, ze się wyrobi, albo jest tymczasowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?