"Odnoszę wrażenie, że całe stado ludzi tylko czeka, żeby ktokolwiek z Barcelony powiedział cokolwiek niepochlebnego o Realu. Wtedy czytają tylko nagłówek i zaczyna się lawina o burakach itd, i wstyd by Wam było za takie wypowiedzi. Za jakie?! To jest rodowity Katalończyk i najlepiej wie co to za rywalizacja. I tak pewnie nie czytaliście całych wypowiedzi o jego szacunku wobec Ikera, poprawy stosunków z Ramosem, jak ten kiedyś po meczu z Macedonią w mixzonie skrytykował Pique, a Gerard powiedział, że w mixzonie mówi się byle co byle tylko iść - bagatelizując krytykę Ramosa i nie chcąc się wdawać w konflikt. Ale Wy wszyscy jesteście teraz wielce oburzeni i zniesmaczeni tym, że zawodnik jednej drużyny nie chce sukcesów swojego największego rywala. Po za tym co Wy możecie wiedzieć o tej rywalizacji mieszkając parę tys km dalej, nie macie w rodzinie przodków prześladowanych przez Madryt i tamtejszą władzę (gen Franco). Ja jestem kibicem Barcelony i jak odstawiają tarło to potrafię to przyznać, ale nie nienawidzę Realu i nie obrażam go przy każdej możliwej okazji. Bo jest to największy rywal Barcy ale na tle sportowym. Więc ogarnijcie się i zwracajcie uwagę na ISTOTNE fakty, a nie że jeden powiedział to czy tamto. Pique należał się pocisk za to co mówił do sędziego (za co go słusznie ukarali) a nie, że nie robią na nim wrażenia gwizdy. Z resztą wyjaśniał w tym wywiadzie jak te gwizdy odbiera i kto jego zdaniem jest ich autorem."
0
Na razie w Hiszpanii tabela wygląda normalnie. Nie to co w Polsce, Anglii, Włoszech :D
0
Najważniejsze 3 punkty. I w sumie Messi sobie odpoczął.
4
Gwizdy żegnają kibiców, piłkarzy co za różnica.
0
Messi zaczął piątki kopać :D
0
Juve i Lech na razie przegrywają u siebie. Mistrzowie krajów słabo w tym sezonie. Jeszcze Chelsea.
1
Sklepane. Samo Atletico sobie tą bramkę sprokurowało.
1
Chyba nie wie, że ręką się nie gra. 4 ręce, żadnej nie gwizdnął.
0
Na razie chyba Masche najgorszy w zespole. Chyba złe korki dobrał, bo się ciągle wywala.
0
Przynajmniej wiem, że muszę oglądnąć gol Cavaniego :D
0
Ale urwał. Brama cudowna. Neymarito.
0
Jaka szmata wpadła. Walczyć, bo gramy lepiej.
0
Na razie najbardziej szkoda Belga bo grał na prawdę dobrze. Nie wiem czy Enrique wprowadzi od razu Messiego bo co by nie mówić, na razie gramy dobrze.
0
Ale mi nie chodzi o diagnozę od lekarza, tylko może na przykład Verma powiedział co mu jest i ktoś to podłapał i podał w jakiś mediach.
0
"Koniec Meczu", szkoda tego remisu :D
0
A Juve od 6 minuty już przegrywa.
0
Wiadomo, może co z Vermą?
0
Trzeba było podać Ney.
0
No nie, poprzeczka i Vermie coś znów :(
1
Kosecki mówi o teatrze, niech popatrzy na synka :D
0
Był mecz Barcelony co grał Ney i Suarez, a Messi nie?
0
Grał w Atleti to tak komentuje :D
0
Zaczynamy hit. Oby zwycięski.
0
Jak to wygramy, to powiem, że Enrique ma jaja.
3
Komentarz usunięty
8
"Odnoszę wrażenie, że całe stado ludzi tylko czeka, żeby ktokolwiek z Barcelony powiedział cokolwiek niepochlebnego o Realu. Wtedy czytają tylko nagłówek i zaczyna się lawina o burakach itd, i wstyd by Wam było za takie wypowiedzi. Za jakie?! To jest rodowity Katalończyk i najlepiej wie co to za rywalizacja. I tak pewnie nie czytaliście całych wypowiedzi o jego szacunku wobec Ikera, poprawy stosunków z Ramosem, jak ten kiedyś po meczu z Macedonią w mixzonie skrytykował Pique, a Gerard powiedział, że w mixzonie mówi się byle co byle tylko iść - bagatelizując krytykę Ramosa i nie chcąc się wdawać w konflikt. Ale Wy wszyscy jesteście teraz wielce oburzeni i zniesmaczeni tym, że zawodnik jednej drużyny nie chce sukcesów swojego największego rywala. Po za tym co Wy możecie wiedzieć o tej rywalizacji mieszkając parę tys km dalej, nie macie w rodzinie przodków prześladowanych przez Madryt i tamtejszą władzę (gen Franco). Ja jestem kibicem Barcelony i jak odstawiają tarło to potrafię to przyznać, ale nie nienawidzę Realu i nie obrażam go przy każdej możliwej okazji. Bo jest to największy rywal Barcy ale na tle sportowym. Więc ogarnijcie się i zwracajcie uwagę na ISTOTNE fakty, a nie że jeden powiedział to czy tamto. Pique należał się pocisk za to co mówił do sędziego (za co go słusznie ukarali) a nie, że nie robią na nim wrażenia gwizdy. Z resztą wyjaśniał w tym wywiadzie jak te gwizdy odbiera i kto jego zdaniem jest ich autorem."
Takie coś przeczytałem co do Pique. Sama prawda.
2
Widzieliście młodego bramkarza Realu co zrobił :D
https://www.youtube.com/watch?t=38&v=d4BlGXjIPDU
0
Co jak co, ale Enrique potrafi bardzo dobrze odpowiadać na konferencji. Pique powiedział to co myśli wielu z nas, tyle.
0
Też to przeczytałem. Osobiście go nie chcę. Za drogi, za bardzo gwiazdorzy i chce astronomiczną pensję. Stanowcze nie.
4
Może jak właśnie rodzice tych dzieci połączą siły to coś w skurają. Przecież to godzi w prawa człowieka.
1
http://issuu.com/barcaflash/docs/barcaflashwrzesien2015
Polecam, miłej lektórki. DisBlaster pisze o Ronaldo i niemożliwej złotej piłce :D