0

Na razie w Hiszpanii tabela wygląda normalnie. Nie to co w Polsce, Anglii, Włoszech :D

0

Najważniejsze 3 punkty. I w sumie Messi sobie odpoczął.

4

Gwizdy żegnają kibiców, piłkarzy co za różnica.

0

Messi zaczął piątki kopać :D

0

Juve i Lech na razie przegrywają u siebie. Mistrzowie krajów słabo w tym sezonie. Jeszcze Chelsea.

1

Sklepane. Samo Atletico sobie tą bramkę sprokurowało.

1

Chyba nie wie, że ręką się nie gra. 4 ręce, żadnej nie gwizdnął.

0

Na razie chyba Masche najgorszy w zespole. Chyba złe korki dobrał, bo się ciągle wywala.

0

Przynajmniej wiem, że muszę oglądnąć gol Cavaniego :D

0

Ale urwał. Brama cudowna. Neymarito.

0

Jaka szmata wpadła. Walczyć, bo gramy lepiej.

0

Na razie najbardziej szkoda Belga bo grał na prawdę dobrze. Nie wiem czy Enrique wprowadzi od razu Messiego bo co by nie mówić, na razie gramy dobrze.

0

Ale mi nie chodzi o diagnozę od lekarza, tylko może na przykład Verma powiedział co mu jest i ktoś to podłapał i podał w jakiś mediach.

0

"Koniec Meczu", szkoda tego remisu :D

0

A Juve od 6 minuty już przegrywa.

0

Wiadomo, może co z Vermą?

0

Trzeba było podać Ney.

0

No nie, poprzeczka i Vermie coś znów :(

1

Kosecki mówi o teatrze, niech popatrzy na synka :D

0

Był mecz Barcelony co grał Ney i Suarez, a Messi nie?

0

Grał w Atleti to tak komentuje :D

0

Zaczynamy hit. Oby zwycięski.

0

Jak to wygramy, to powiem, że Enrique ma jaja.

3

Komentarz usunięty

8

"Odnoszę wrażenie, że całe stado ludzi tylko czeka, żeby ktokolwiek z Barcelony powiedział cokolwiek niepochlebnego o Realu. Wtedy czytają tylko nagłówek i zaczyna się lawina o burakach itd, i wstyd by Wam było za takie wypowiedzi. Za jakie?! To jest rodowity Katalończyk i najlepiej wie co to za rywalizacja. I tak pewnie nie czytaliście całych wypowiedzi o jego szacunku wobec Ikera, poprawy stosunków z Ramosem, jak ten kiedyś po meczu z Macedonią w mixzonie skrytykował Pique, a Gerard powiedział, że w mixzonie mówi się byle co byle tylko iść - bagatelizując krytykę Ramosa i nie chcąc się wdawać w konflikt. Ale Wy wszyscy jesteście teraz wielce oburzeni i zniesmaczeni tym, że zawodnik jednej drużyny nie chce sukcesów swojego największego rywala. Po za tym co Wy możecie wiedzieć o tej rywalizacji mieszkając parę tys km dalej, nie macie w rodzinie przodków prześladowanych przez Madryt i tamtejszą władzę (gen Franco). Ja jestem kibicem Barcelony i jak odstawiają tarło to potrafię to przyznać, ale nie nienawidzę Realu i nie obrażam go przy każdej możliwej okazji. Bo jest to największy rywal Barcy ale na tle sportowym. Więc ogarnijcie się i zwracajcie uwagę na ISTOTNE fakty, a nie że jeden powiedział to czy tamto. Pique należał się pocisk za to co mówił do sędziego (za co go słusznie ukarali) a nie, że nie robią na nim wrażenia gwizdy. Z resztą wyjaśniał w tym wywiadzie jak te gwizdy odbiera i kto jego zdaniem jest ich autorem."

Takie coś przeczytałem co do Pique. Sama prawda.

2

Widzieliście młodego bramkarza Realu co zrobił :D

https://www.youtube.com/watch?t=38&v=d4BlGXjIPDU

0

Co jak co, ale Enrique potrafi bardzo dobrze odpowiadać na konferencji. Pique powiedział to co myśli wielu z nas, tyle.

0

Też to przeczytałem. Osobiście go nie chcę. Za drogi, za bardzo gwiazdorzy i chce astronomiczną pensję. Stanowcze nie.

4

Może jak właśnie rodzice tych dzieci połączą siły to coś w skurają. Przecież to godzi w prawa człowieka.

1

http://issuu.com/barcaflash/docs/barcaflashwrzesien2015
Polecam, miłej lektórki. DisBlaster pisze o Ronaldo i niemożliwej złotej piłce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?