Dlaczego większość "znawców" nie potrafi zrozumieć, że Neuer to zły przykład bramkarza? To jest jedyny w swoim rodzaju bramkarz którego nie należy naśladować.
Szczerze, wielu bramkarzy będą zasłoniętym nie zareagowało by w ten sposób. Wiem, że popełnił błąd, ale on swojej gry nie zmieni wiec ja się już przyzwyczajam powoli :D Nie powinien tak robić bo nawet Neuer jeszcze ma problemy czasem przy wychodzeniu np: w meczu z Algierią.
W LM zagra i tak Pique, a na Levante nie jest konieczny. Oby wyzdrowiał jak najszybciej, bo ostatnio czy to w Barcelonie, czy reprezentacji grał kozacko.
0
Chciałem sobie Villarreal vs Ath. Bilbao oglądnąć, a tu eleven nie transmituje.
0
Bez śmiania, ale Martial się rozkręca :D
9
Cadena SER:
Hiszpańska federacja zgodziła się na kupno gracza, który ma zastąpić kontuzjowanego Rafinhę! Teraz czas na decyzję FIFY.
0
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1580437795329764/?type=1&theater
Najlepszy mem o MATS :D
3
Jeszcze tylko niech do Cyfrowego Polsatu zawitają i będę szczęśliwy.
7
Najbardziej szkoda Rafy. Oby wyzdrowiał jak najszybciej.
0
Ale pociągnąłem dyskusje o MATS na Facebooku.
https://www.facebook.com/robert.staniec/posts/894389560648698?comment_id=894397240647930&reply_comment_id=894427467311574&offset=0&total_comments=17¬if_t=feed_comment_reply
Obczajcie to. Ja staram się jakoś logicznie wytłumaczyć, dlaczego Neuera się nie kopiuje, ale się nie da :D
0
Kontuzja rafy była kluczowa. Do odrabiania wyniku Masche jest tragiczny :D
3
Dlaczego większość "znawców" nie potrafi zrozumieć, że Neuer to zły przykład bramkarza? To jest jedyny w swoim rodzaju bramkarz którego nie należy naśladować.
0
Ale pograł.
0
Nie wiem czemu, ale Rakitić według mnie gra gorzej jak Roberto jest na prawej obronie niż, jak gra tam Alves.
2
Wielka szkoda Wojtka. Głupie zachowanie Urugwajczyka.
0
Co Wojtek wyjął.
2
Co jak co, ale Angielska piłka schodzi na psy.
0
Szczerze, wielu bramkarzy będą zasłoniętym nie zareagowało by w ten sposób. Wiem, że popełnił błąd, ale on swojej gry nie zmieni wiec ja się już przyzwyczajam powoli :D Nie powinien tak robić bo nawet Neuer jeszcze ma problemy czasem przy wychodzeniu np: w meczu z Algierią.
43
Narzekacie na Niemca, a teraz nas uratował.
15
Za wysoko wychodzi. Neuer to zły przykład.
2
Którego tu już nam karnego zabrali w tym sezonie? 7? 8?
0
W końcu Ivan zagrał piłę na miarę swoich możliwości.
0
Dobrze, że Alba jest jednym z najszybszych obrońców świata.
0
Bayern ostatnimi czasy cisnął Romę ładnie. Nam też może się udać.
0
Szkoda, że nie Wolski z Orłowskim.
0
Dziwnie się będzie oglądać mecz Barcy z Polakiem na bramce.
4
Juve już ukradli bramkę. Pogba strzelił, a sędzi gwizdnął spalonego którego nie było.
4
Jak by ktoś nie widział. Gwiazdy piłki nożnej wybierają między Messim, a Ronaldo.
18
"Ostanie 9 meczy TRIO Borussii Dortmund:
Pierre -Emerick Aubameyang- Mecze:9; Gole:9; Asysty:3
Marco Reus- Mecze:6; Gole:6; Asysty:1
Henrikh Mkhitaryan- Mece:9; Gole:9; Asysty:9
Nowe wielkie Trio w Europie- ARM."
To się rozegrali.
0
Ale część z nich jest lepsza niż Pogba w ich wieku.
0
Wolicie Roberto w tej formie, czy Alvesa po kontuzji w pierwszym składzie?
0
W LM zagra i tak Pique, a na Levante nie jest konieczny. Oby wyzdrowiał jak najszybciej, bo ostatnio czy to w Barcelonie, czy reprezentacji grał kozacko.
0
Od Alvesa który był ostatnio bez formy też gra lepiej :D