Ale jak grają z lepszym przeciwnikiem jak np. dziś to widać jaka "mocna" jest. Głównie to ich Navas ratował, a przeciwników też mieli z niższej półki oprócz Athleticu.
Tak, z Robbenem na początku sezonu grali gorzej. Costa dużo więcej daje zespołowi. Jak by nie grał Holender cały czas pod siebie to by może i nie szkodził.
BT Sport: ,,Powiedzmy sobie szczerze - ilu piłkarzy z naszych najlepszych zespołów dostałoby szansę w Barcelonie czy Realu? Chyba tylko Sergio Agüero byłby wyjątkiem'' - tak wypowiedział się o Premier League Paul Scholes.
0
Znakomicie Thiago przerzucił sobie piłkę.
0
Ramos klasycznie zawieszka mózgu.
0
Ale jak grają z lepszym przeciwnikiem jak np. dziś to widać jaka "mocna" jest. Głównie to ich Navas ratował, a przeciwników też mieli z niższej półki oprócz Athleticu.
5
Argentyńczyk na razie wchodzi w nich jak w masło.
0
Ale było blisko. Dobrze, że obrona Realu jest słaba. Jest nadzieja.
0
Ale wrzuta Hiszpana.
1
Ronaldo już rączki do góry.
0
Tak, z Robbenem na początku sezonu grali gorzej. Costa dużo więcej daje zespołowi. Jak by nie grał Holender cały czas pod siebie to by może i nie szkodził.
0
No, jak Bayern będzie w takiej formie i szybko nie wróci Robben do gry to mogą powalczyć o LM.
0
No nie wiem, może dlatego, że strzelił Polak?
1
"Sport": Arsenal zimą postara się sprowadzić Nolito z Celty Vigo!
Oby nam go nie zabrali z przed nosa.
0
"Uwaga promocja! Masz złą formę? Jesteś w kryzysie? Zagraj z Barceloną! Na pewno wszystko wróci do normy."
Tak myślałem, że będą takie komentarze. Ale oby Barca się nie podała i Enrique w końcu przeprowadził dodatkowy trening strzelecki.
1
Aż przypomniał mi się Xavi. Owszem, Rico zagrał fenomenalnie, ale to Barcelona grała lepiej od Sevilli. Gdyby nie fura szczęścia to by było z 2-4.
0
Może wymusza i symuluj, ale się stara, ciągnie grę, oraz strzela w miarę regularnie.
0
Bravo dla Sevilli. Dobrze grali. Nasi bardzo dobry mecz od 60 minuty. Szkoda, ze dopiero od 60...
0
Zatańcował się. Trzeba było dograć.
2
BT Sport: ,,Powiedzmy sobie szczerze - ilu piłkarzy z naszych najlepszych zespołów dostałoby szansę w Barcelonie czy Realu? Chyba tylko Sergio Agüero byłby wyjątkiem'' - tak wypowiedział się o Premier League Paul Scholes.
0
Ile jeszcze tych strzałów będzie.
0
Jak pech, to pech na całego. Ale mecz.
0
Dawać, bo po zmianach Sevilla stanęła.
0
W końcu pewny strzał. Brawo Ney.
0
Brawo dla Sandro, za decyzje.
0
Oby nie Neymar, oby.
0
Ten to się nakręcił, w tej bramce.
0
Co jak co, ale pecha to my mamy strasznie dużo ostatnio.
0
A ja się z remisu Celty cieszyłem wczoraj.
0
Przynajmniej ofensywne zmiany zrobił.
3
Alba jak zwykle zawieszka mózgu.
0
Emery już w niebie.
1
By gonić wynik trzeba kogoś z defensywnych pomocników zmienić.