0

Znakomicie Thiago przerzucił sobie piłkę.

0

Ramos klasycznie zawieszka mózgu.

0

Ale jak grają z lepszym przeciwnikiem jak np. dziś to widać jaka "mocna" jest. Głównie to ich Navas ratował, a przeciwników też mieli z niższej półki oprócz Athleticu.

5

Argentyńczyk na razie wchodzi w nich jak w masło.

0

Ale było blisko. Dobrze, że obrona Realu jest słaba. Jest nadzieja.

0

Ale wrzuta Hiszpana.

1

Ronaldo już rączki do góry.

0

Tak, z Robbenem na początku sezonu grali gorzej. Costa dużo więcej daje zespołowi. Jak by nie grał Holender cały czas pod siebie to by może i nie szkodził.

0

No, jak Bayern będzie w takiej formie i szybko nie wróci Robben do gry to mogą powalczyć o LM.

0

No nie wiem, może dlatego, że strzelił Polak?

1

"Sport": Arsenal zimą postara się sprowadzić Nolito z Celty Vigo!

Oby nam go nie zabrali z przed nosa.

0

"Uwaga promocja! Masz złą formę? Jesteś w kryzysie? Zagraj z Barceloną! Na pewno wszystko wróci do normy."

Tak myślałem, że będą takie komentarze. Ale oby Barca się nie podała i Enrique w końcu przeprowadził dodatkowy trening strzelecki.

1

Aż przypomniał mi się Xavi. Owszem, Rico zagrał fenomenalnie, ale to Barcelona grała lepiej od Sevilli. Gdyby nie fura szczęścia to by było z 2-4.

0

Może wymusza i symuluj, ale się stara, ciągnie grę, oraz strzela w miarę regularnie.

0

Bravo dla Sevilli. Dobrze grali. Nasi bardzo dobry mecz od 60 minuty. Szkoda, ze dopiero od 60...

0

Zatańcował się. Trzeba było dograć.

2

BT Sport: ,,Powiedzmy sobie szczerze - ilu piłkarzy z naszych najlepszych zespołów dostałoby szansę w Barcelonie czy Realu? Chyba tylko Sergio Agüero byłby wyjątkiem'' - tak wypowiedział się o Premier League Paul Scholes.

0

Ile jeszcze tych strzałów będzie.

0

Jak pech, to pech na całego. Ale mecz.

0

Dawać, bo po zmianach Sevilla stanęła.

0

W końcu pewny strzał. Brawo Ney.

0

Brawo dla Sandro, za decyzje.

0

Oby nie Neymar, oby.

0

Ten to się nakręcił, w tej bramce.

0

Co jak co, ale pecha to my mamy strasznie dużo ostatnio.

0

A ja się z remisu Celty cieszyłem wczoraj.

0

Przynajmniej ofensywne zmiany zrobił.

3

Alba jak zwykle zawieszka mózgu.

0

Emery już w niebie.

1

By gonić wynik trzeba kogoś z defensywnych pomocników zmienić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?