El Ghazi byłby ciekawym transferem. W tym sezonie w lidze Holenderskiej gra bardzo fajną piłkę. Strzela, asystuje, drubluje. Milika z racji, że jest Polakiem też bym chciał w Barcy :D
"Sensacyjną wiadomość podał dziś hiszpański serwis Fichajes. Według niego, do Barcelony może przyjść Radamel Falcao. Władze Dumy Katalonii chcą by pełnił w zespole taką rolę jak niegdyś Henrik Larsson, który był idealnym dopełnieniem podstawowych napastników." - Fichajes
0
Atak bez Messiego gra mimo wszystko dobrze, ale obrona to na razie tragedia w tym sezonie. Oby Verma znów uspokoił obronę jak zacznie grać.
1
Brawa w końcu dla Sandro. Piękna asysta. Sergio też super.
0
Dziękujemy ci Pique za super stratę w środku.
6
A podobno Pique miał sobie odpocząć. Fajnie jak by Verma wszedł pod koniec.
0
On jest sprzedany z opcją pierwokupu?
2
Chciałbym aby zawsze grał taki "przeciętny" mecz :P
0
Prawie, szkoda.
1
Costa to w ostatnim okresie mało kogo nie objeżdża :D
15
El Ghazi byłby ciekawym transferem. W tym sezonie w lidze Holenderskiej gra bardzo fajną piłkę. Strzela, asystuje, drubluje. Milika z racji, że jest Polakiem też bym chciał w Barcy :D
2
Jakoś sobie poradzimy bez aktualnie najlepszego pomocnika w drużynie.
1
Jak Ivan będzie w formie i zdrowy Roberto to o pomoc na razie będę spokojny.
0
Ivan w końcu nie na pałę, ale spokojnie podcinką.
14
Widzieliście co Costa dziś zrobił. https://vine.co/v/e9E9TqBdx5F
0
Jak można mieć taką petardę, a tak mało z niej korzystać.
1
W końcu Ivan, w końcu.
2
Oby Roberto nic nie było.
0
No po prostu no nie. Czemu Roberto, czemu on.
0
Ale sytuacje, zaraz chyba wpadnie.
0
Oglądamy meczyk i słuchamy debaty.
1
"Sensacyjną wiadomość podał dziś hiszpański serwis Fichajes. Według niego, do Barcelony może przyjść Radamel Falcao. Władze Dumy Katalonii chcą by pełnił w zespole taką rolę jak niegdyś Henrik Larsson, który był idealnym dopełnieniem podstawowych napastników." - Fichajes
1
W końcu udało się Suarezowi.
4
Ewidentnie boi się Lewandowskiego, walczy o podium w gronie kandydatów do złotej piłki. Cztery.
1
Ney dziś szaleje.
0
Na razie Ney i Roberto bardzo dobry mecz.
6
2/4 karne odgwizdane.
0
Roberto jest tak w formie, że nawet strzela z kosmosu, jak nie Roberto.
0
I w końcu strzela karne pewnie. Już dziś drugi uderzony bardzo dobrze.
2
Ale się dziś bawi. Oby strzelił.
0
Akcje kreują super, ale skuteczność to parodia.
0
Ładnie się pokazał, zastawił ale uderzył fatalnie. Mógł podać do Suareza.