40

Jak kogoś z MSN zabraknie w finałowej trójce do złotej piłki to będzie skandal :D

2

Najlepsza 9 świata. To co pisałem wczoraj. Geniusz.

0

Zgadzam się, ale nie są to źli komentatorzy.

0

Szkoda mi dziś Wojtka.

1

Szkoda, że już było głosowanie na złotą piłkę.

3

Ale Ney się nauczył podawać.

1

Niedocenianie Busquetsa to największa zbrodnia w piłce nożnej.

0

Znów tak nie narzekaj na eleven. Czasem walną ciekawym tekstem. Przynajmniej jest urozmaicenie, a od tvp są dużo lepsi.

0

Jak Bartra grał w tym sezonie to oprócz superpucharu nie zawodził. Powinien częściej grać, tym bardziej, że Pique gra cały czas.

10

Pjanić by do nas pasował. Dobry piłkarz.

0

Myślicie, że Ney ma jakiekolwiek szanse na złotą piłkę w tym roku? Bo to, że o trójkę powalczy 5 zawodników to jestem chyba pewien, gdyż nie widzę innych kandydatów niż MSN, CR7 i RL9.

57

Zgadzam się. Nie jest bardzo dobrym piłkarzem, tylko genialnym. Aktualnie najlepszą 9 świata.

5

Claudio Bravo miał wczoraj więcej podań od napastników Realu. Odpowiednio Bravo (54), Ronaldo (44), Bale (41), Benzema (26).

0

Najważniejsza wiadomość.

7

Jeden z najfajniejszych prezentów jaki mogłem dostać na osiemnastkę :)

1

Liczę na if w fifie dla Bravo i Iniesty.

2

Ja jutro 18 kończę :D

3

Benitez to jest dno. James który jako tako zagrażał nam i oddawał groźne strzały to go zmienił.

2

Posypią się 10, na pewno Bravo.

0

Piękny mecz w ataku. W obronie dobry. Najważniejsze 3 punkty i -6 w Madrycie.

0

Bravo dziś gra wybitnie.

1

Jak można tego Pique nie zostawić. Chamstwo :P

0

Brawo dla sędziego dzisiaj.

0

Masakracja. Myślałem, że poda do góry, a on wykończył fantastycznie.

0

Niepotrzebny ten strzał. Bravo nas uratował.

0

Brawa dla Rakiety. Dobry mecz. Walczy, starał się.

0

Benites ściągnął najlepszego zawodnika. Geniusz po prostu.

0

Jak Ramos przejdzie operacje to oni będą jeszcze słabsi.

0

Porobieni. Obrona Realu to tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?