24 listopada 2015, 21:32
40
Jak kogoś z MSN zabraknie w finałowej trójce do złotej piłki to będzie skandal :D
24 listopada 2015, 21:30
2
Najlepsza 9 świata. To co pisałem wczoraj. Geniusz.
24 listopada 2015, 21:12
0
Zgadzam się, ale nie są to źli komentatorzy.
24 listopada 2015, 21:05
Szkoda mi dziś Wojtka.
24 listopada 2015, 21:04
1
Szkoda, że już było głosowanie na złotą piłkę.
24 listopada 2015, 21:01
3
Ale Ney się nauczył podawać.
24 listopada 2015, 20:55
Niedocenianie Busquetsa to największa zbrodnia w piłce nożnej.
24 listopada 2015, 20:49
Znów tak nie narzekaj na eleven. Czasem walną ciekawym tekstem. Przynajmniej jest urozmaicenie, a od tvp są dużo lepsi.
24 listopada 2015, 20:00
Jak Bartra grał w tym sezonie to oprócz superpucharu nie zawodził. Powinien częściej grać, tym bardziej, że Pique gra cały czas.
24 listopada 2015, 17:26
Stroje Barcy według MD na sezon 2016/17 https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/photos/a.1399051627030241.1073741829.1399029093699161/1620935541508514/?type=3
23 listopada 2015, 21:16
10
Pjanić by do nas pasował. Dobry piłkarz.
23 listopada 2015, 13:33
Myślicie, że Ney ma jakiekolwiek szanse na złotą piłkę w tym roku? Bo to, że o trójkę powalczy 5 zawodników to jestem chyba pewien, gdyż nie widzę innych kandydatów niż MSN, CR7 i RL9.
23 listopada 2015, 13:22
57
Zgadzam się. Nie jest bardzo dobrym piłkarzem, tylko genialnym. Aktualnie najlepszą 9 świata.
22 listopada 2015, 16:20
5
Claudio Bravo miał wczoraj więcej podań od napastników Realu. Odpowiednio Bravo (54), Ronaldo (44), Bale (41), Benzema (26).
22 listopada 2015, 16:15
Najważniejsza wiadomość.
22 listopada 2015, 09:10
7
Jeden z najfajniejszych prezentów jaki mogłem dostać na osiemnastkę :)
21 listopada 2015, 21:03
Liczę na if w fifie dla Bravo i Iniesty.
21 listopada 2015, 20:56
Ja jutro 18 kończę :D
21 listopada 2015, 20:21
Benitez to jest dno. James który jako tako zagrażał nam i oddawał groźne strzały to go zmienił.
21 listopada 2015, 20:13
Posypią się 10, na pewno Bravo.
21 listopada 2015, 20:08
Piękny mecz w ataku. W obronie dobry. Najważniejsze 3 punkty i -6 w Madrycie.
21 listopada 2015, 20:04
Bravo dziś gra wybitnie.
Jak można tego Pique nie zostawić. Chamstwo :P
21 listopada 2015, 19:59
Brawo dla sędziego dzisiaj.
21 listopada 2015, 19:49
Masakracja. Myślałem, że poda do góry, a on wykończył fantastycznie.
21 listopada 2015, 19:44
Niepotrzebny ten strzał. Bravo nas uratował.
21 listopada 2015, 19:32
Brawa dla Rakiety. Dobry mecz. Walczy, starał się.
21 listopada 2015, 19:31
Benites ściągnął najlepszego zawodnika. Geniusz po prostu.
21 listopada 2015, 19:28
Jak Ramos przejdzie operacje to oni będą jeszcze słabsi.
Porobieni. Obrona Realu to tragedia.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
40
Jak kogoś z MSN zabraknie w finałowej trójce do złotej piłki to będzie skandal :D
2
Najlepsza 9 świata. To co pisałem wczoraj. Geniusz.
0
Zgadzam się, ale nie są to źli komentatorzy.
0
Szkoda mi dziś Wojtka.
1
Szkoda, że już było głosowanie na złotą piłkę.
3
Ale Ney się nauczył podawać.
1
Niedocenianie Busquetsa to największa zbrodnia w piłce nożnej.
0
Znów tak nie narzekaj na eleven. Czasem walną ciekawym tekstem. Przynajmniej jest urozmaicenie, a od tvp są dużo lepsi.
0
Jak Bartra grał w tym sezonie to oprócz superpucharu nie zawodził. Powinien częściej grać, tym bardziej, że Pique gra cały czas.
0
Stroje Barcy według MD na sezon 2016/17
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/photos/a.1399051627030241.1073741829.1399029093699161/1620935541508514/?type=3
10
Pjanić by do nas pasował. Dobry piłkarz.
0
Myślicie, że Ney ma jakiekolwiek szanse na złotą piłkę w tym roku? Bo to, że o trójkę powalczy 5 zawodników to jestem chyba pewien, gdyż nie widzę innych kandydatów niż MSN, CR7 i RL9.
57
Zgadzam się. Nie jest bardzo dobrym piłkarzem, tylko genialnym. Aktualnie najlepszą 9 świata.
5
Claudio Bravo miał wczoraj więcej podań od napastników Realu. Odpowiednio Bravo (54), Ronaldo (44), Bale (41), Benzema (26).
0
Najważniejsza wiadomość.
7
Jeden z najfajniejszych prezentów jaki mogłem dostać na osiemnastkę :)
1
Liczę na if w fifie dla Bravo i Iniesty.
2
Ja jutro 18 kończę :D
3
Benitez to jest dno. James który jako tako zagrażał nam i oddawał groźne strzały to go zmienił.
2
Posypią się 10, na pewno Bravo.
0
Piękny mecz w ataku. W obronie dobry. Najważniejsze 3 punkty i -6 w Madrycie.
0
Bravo dziś gra wybitnie.
1
Jak można tego Pique nie zostawić. Chamstwo :P
0
Brawo dla sędziego dzisiaj.
0
Masakracja. Myślałem, że poda do góry, a on wykończył fantastycznie.
0
Niepotrzebny ten strzał. Bravo nas uratował.
0
Brawa dla Rakiety. Dobry mecz. Walczy, starał się.
0
Benites ściągnął najlepszego zawodnika. Geniusz po prostu.
0
Jak Ramos przejdzie operacje to oni będą jeszcze słabsi.
0
Porobieni. Obrona Realu to tragedia.