Nawałka zdradził rywali na kolejne sparingi. W marcu prawdopodobnie zagramy w Poznaniu z Irlandią Północną i w Krakowie z Chorwacją. Może Rakitić zagra w Polsce.
Tak uważam, zespół za małe pieniądze, z dobrym trenerem. Co rok gra lepiej. Jak Nolito nie odejdzie to są w stanie spokojnie powalczyć o puchary, bo jednak w mistrzostwo wątpię.
Iwański show. Formela nie doszedł do piłki zagranej przez Linetego, a ten "komentator" mówi, że trzeba mieć przyspieszenie, wytrzymałość jak Ronaldo by dojść do takiej piłki :D
1
Ci znów cytują klasyki Szpakowskiego :P
1
Koszulka Messiego w Realu na trybunach, WTF?
2
Czyżby też "wykluczał" się z kadry?
1
Gol obarczony kontuzją. Piękny gol Ramosa.
3
Ten już ręce do góry :P
0
Teraz liczyć na Sevillę.
0
Sędzia ewidentnie czepia się.
0
"jak mawia młodzież, masakracja" klasyk :P
5
"Piłka umierała z głodu" :P
0
Geniusz.
44
Brawo dla Neymara, że zostawił mu karnego.
0
Co jak co, ale Munir lubi karne wywalczyć.
0
Ale Roberto piłkę podał. Szkoda Iniesty.
0
Obyśmy przerwę na kadrę spędzili na pierwszym miejscu w lidze.
0
Ney i Sergio klasa.
0
Nawałka zdradził rywali na kolejne sparingi. W marcu prawdopodobnie zagramy w Poznaniu z Irlandią Północną i w Krakowie z Chorwacją. Może Rakitić zagra w Polsce.
4
O mówią o nas :P
0
Paradoksalnie gra lepiej do Valencii :P
0
Ale dziwny mecz. Calta przeważa, a przegrywa 5:1.
0
Mecz wyrównany, a wynik jednostronny. 4:1 dla Valencii.
0
Piękna asysta i 3 gol dla Valencii.
19
Sergio to jest chyba najbardziej niedoceniany zawodnik na świecie. Uwierz, bez niego byśmy mieli strasznie kłopoty.
0
Parejo zapakował piękną bramę.
0
Jak wróci Halilović i Denis S. to będzie ciasno w pomocy.
0
Tak uważam, zespół za małe pieniądze, z dobrym trenerem. Co rok gra lepiej. Jak Nolito nie odejdzie to są w stanie spokojnie powalczyć o puchary, bo jednak w mistrzostwo wątpię.
26
Według mnie gorsze od kontuzji Messiego była by kontuzja Busquets, bo atak gra bez Mesiego dobrze, a pomoc bez Hiszpana by chyba nie istniała.
0
Co jak co, ale Celta zasługuje na LM w następnym sezonie.
1
Dobra czas na celtę, mimo całej sympatii do nich to liczę na stratę punktów by nie trzymali się tak Barcelony.
31
Iwański show. Formela nie doszedł do piłki zagranej przez Linetego, a ten "komentator" mówi, że trzeba mieć przyspieszenie, wytrzymałość jak Ronaldo by dojść do takiej piłki :D
1
Jest jeden plus tego urazu. Nie będzie musiał grać w meczach towarzyskich Chorwacji.