0

Co jak co, ale James jest groźny.

0

Co jak co, ale Bale to chyba ufo wzięło za swojego i go porwali w trakcie meczu bo zniknął.

0

Ja to nie wpadło. Szkoda bo by już było cudownie.

0

Tak się wykorzystuje sytuacje. Brada twarz w końcu liczby.

0

Ewidentnie celowo to zrobił.

3

Tak się ucisza "kibiców". Roberto i Suarez klasa.

0

Liczę, że Real zagra tak słabo jak z PSG i my w odróżnieniu od Paryżan wykorzystamy ich błędy.

7

figo jednak bardziej zasłużył na takie "przywitanie". Chciałbym w takim razie gola Pique który uciszył by tych wyjców.

1

Polskę, ewentualnie przełączę czasem na baraże.

0

Widzieliście nowe korki Messiego. Piękne. Oby je godnie ochrzcił na El Clasico.

https://www.facebook.com/TeamMessi/photos/a.486557041405406.107731.440544296006681/986253294769109/?type=3&theater

1

Juve 3:3 Lech. Gol na 3:3 i szał radości, piękne.
Chelsea 1:1 Barcelona. Na końcu stałem przed telewizorem :D
Real 2:2 Barcelona i komentarz Szpakowskiego na gola Villi "Villa. Aaaaale to jest David Villa". To z takich które zapadły mi w pamięci, choć może nie były to piękne mecze.

0

SPORT:
Oprócz Messiego, także Ivan Rakitić będzie gotowy na El Clasico!

0

Do technicznej ligi Hiszpańskiej się by chyba nadał. Nie jest to zły zawodnik. Mimo, że zawodził w Juve to zobaczył bym go z chęciom u nas w drużynie.

0

SPORT:
Nolito w styczniu przejdzie do Barcelony!

0

Nie ma co ryzykować z Messim. Jak nie będzie w pełni zdrowy to nie wystawiać w pierwszym składzie, tylko dać na ławkę by postraszyć :D

0

Dwa ostatnie mecze bardzo ciekawe.

0

Goal: Domenico Berardi marzy o grze w FC Barcelonie!
,,Atak Messi-Neymar-Berardi? Chyba nie brzmi to źle...'' - stwierdził gracz Sassuolo.

2

"W Teleexpressie by się nie zmieściło" :D Coraz bardziej ich lubię.

1

Niewolno zapominać też o Vidalu bo to tez bardzo dobry zawodnik.

5

Jak Ronaldo nie zdobędzie Trofeo Pichichi to odejdzie do ligi Francuskiej by mieć szanse na króla strzelców.

0

Jeśli Jarmołenko tak jak mówią wszyscy jest lepszy Konoplanki to ja go chcę w Barcelonie.

0

Wejście smoka. Realek bez Ramosa w obronie sobie nie radzi.

0

Ukrainiec wszedł jak w masło.

0

I są krytykowani za styl gry. Wysoko wygrali tylko z Espaniolem który im się zawsze podkłada.

1

Benitez odszedł z Napoli, a ci przez 12 meczów z rzędu nie przegrali :P

0

Krycha się ewidentnie mobilizuje na zespoły z wyższej półki takie jak Real, Barca.

0

Czemu, czemu nie wpadło :(

1

Casilla jest tragiczny. Navas go zjada na śniadanie.

0

Brawo dla Włocha, brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?