Juve 3:3 Lech. Gol na 3:3 i szał radości, piękne.
Chelsea 1:1 Barcelona. Na końcu stałem przed telewizorem :D
Real 2:2 Barcelona i komentarz Szpakowskiego na gola Villi "Villa. Aaaaale to jest David Villa". To z takich które zapadły mi w pamięci, choć może nie były to piękne mecze.
0
Co jak co, ale James jest groźny.
0
Co jak co, ale Bale to chyba ufo wzięło za swojego i go porwali w trakcie meczu bo zniknął.
0
Ja to nie wpadło. Szkoda bo by już było cudownie.
0
Tak się wykorzystuje sytuacje. Brada twarz w końcu liczby.
0
Ewidentnie celowo to zrobił.
3
Tak się ucisza "kibiców". Roberto i Suarez klasa.
0
Liczę, że Real zagra tak słabo jak z PSG i my w odróżnieniu od Paryżan wykorzystamy ich błędy.
7
figo jednak bardziej zasłużył na takie "przywitanie". Chciałbym w takim razie gola Pique który uciszył by tych wyjców.
1
Polskę, ewentualnie przełączę czasem na baraże.
0
Widzieliście nowe korki Messiego. Piękne. Oby je godnie ochrzcił na El Clasico.
https://www.facebook.com/TeamMessi/photos/a.486557041405406.107731.440544296006681/986253294769109/?type=3&theater
1
Juve 3:3 Lech. Gol na 3:3 i szał radości, piękne.
Chelsea 1:1 Barcelona. Na końcu stałem przed telewizorem :D
Real 2:2 Barcelona i komentarz Szpakowskiego na gola Villi "Villa. Aaaaale to jest David Villa". To z takich które zapadły mi w pamięci, choć może nie były to piękne mecze.
0
SPORT:
Oprócz Messiego, także Ivan Rakitić będzie gotowy na El Clasico!
0
Do technicznej ligi Hiszpańskiej się by chyba nadał. Nie jest to zły zawodnik. Mimo, że zawodził w Juve to zobaczył bym go z chęciom u nas w drużynie.
0
SPORT:
Nolito w styczniu przejdzie do Barcelony!
0
Nie ma co ryzykować z Messim. Jak nie będzie w pełni zdrowy to nie wystawiać w pierwszym składzie, tylko dać na ławkę by postraszyć :D
0
Dwa ostatnie mecze bardzo ciekawe.
0
Goal: Domenico Berardi marzy o grze w FC Barcelonie!
,,Atak Messi-Neymar-Berardi? Chyba nie brzmi to źle...'' - stwierdził gracz Sassuolo.
2
"W Teleexpressie by się nie zmieściło" :D Coraz bardziej ich lubię.
4
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1057718954268585&set=p.1057718954268585&type=3&theater Takie tam o 17 dziś :P
1
Niewolno zapominać też o Vidalu bo to tez bardzo dobry zawodnik.
5
Jak Ronaldo nie zdobędzie Trofeo Pichichi to odejdzie do ligi Francuskiej by mieć szanse na króla strzelców.
0
Jeśli Jarmołenko tak jak mówią wszyscy jest lepszy Konoplanki to ja go chcę w Barcelonie.
0
Wejście smoka. Realek bez Ramosa w obronie sobie nie radzi.
0
Ukrainiec wszedł jak w masło.
0
I są krytykowani za styl gry. Wysoko wygrali tylko z Espaniolem który im się zawsze podkłada.
1
Benitez odszedł z Napoli, a ci przez 12 meczów z rzędu nie przegrali :P
0
Krycha się ewidentnie mobilizuje na zespoły z wyższej półki takie jak Real, Barca.
0
Czemu, czemu nie wpadło :(
1
Casilla jest tragiczny. Navas go zjada na śniadanie.
0
Brawo dla Włocha, brawo.