0

Brawa dla Roberto. Szkoda, że niechciany wychowanek, który jest tak naprawdę chyba prawym obrońcom musi ratować wynik, bo gwiazdy nie strzelają.


Edit. Suarez zamknął mi japę. :D

0

Od Munira, Sandro, Alvesa i innych lepiej by zagrał Enrique w tym garniaku.

1

Dzisiaj Ney połowa dryblingów w ogóle nie potrzebna. Spowalnia tylko grę.

0

Alba dobra zmiana. Zaraz czerwo dostanie i tyle będzie.

1

Alves w ofensywie nie istnieje. Dziwne to uczucie, ale chciałbym by grał Roberto.

0

Ile my już strzałów oddaliśmy?

0

Jak zejdzie Ney to atak z Munirem i Sandro będzie straszył ale co najwyżej ogórki z ligi.

0

No po prostu no nie. Znów kontuzja. To wszystko przez ten okres przygotowawczy.

0

Alba jest niezbędny teraz.

3

Dziwny wieczór. Aktualnie przegrywa Chelsea, Arsenal, My i Roma. Tylko Bayern gra bardzo dobrze.

3

Skuteczność lewel Lech.

0

Wystarczy mi okres przygotowawczy i mecze w jego wykonaniu. On nawet zawalił bramkę w trzecioligowcem rok temu w pucharze.

0

Znów niewiele. Skuteczność w ostatnim okresie to parodia.

1

Ale nas uratował groszek :P

0

Sandro w ataku dziś słabo, ale w defensywie lepiej niż Alves :D

0

Alba za Francuza by zwiększyć grę w ataku.

0

Sorry, ale wolę MATS bez formy niż Masipa.

0

By to wygrać trzeba grać jak w ostatnich 10 minutach i być w końcu skutecznym.

0

Jest studio na canal +?

0

Co to był za fart.

0

Jak nie ma Roberto i Vermy to obrona kuleje.

2

Ale Pique objechany.

0

Ja nic nie chcę mówić, ale w naszej grupie Bate prowadzi 3:0 z Romą.

0

Oficjalnie chyba mamy mały kryzys. Oby po przerwie na kadrę udało się jemu zapobiec.

3

Co to było za krycie.

1

Dobra. Jedziemy z nimi. Fajnie znów posłuchać Orłowskiego.

5

Zamiast Pique bez formy powinien być Bartra.

1

Sędziowie, Messi, mega głupio stracony gol i skuteczność. To są minusy tego meczu.

3

Oni jedna sytuacja i gol po naszym błędzie. My z 10 i tylko 2 gole.

0

Co to było. No nie mogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?