29 września 2015, 22:24
0
Brawa dla Roberto. Szkoda, że niechciany wychowanek, który jest tak naprawdę chyba prawym obrońcom musi ratować wynik, bo gwiazdy nie strzelają. Edit. Suarez zamknął mi japę. :D
29 września 2015, 22:23
Od Munira, Sandro, Alvesa i innych lepiej by zagrał Enrique w tym garniaku.
29 września 2015, 22:19
1
Dzisiaj Ney połowa dryblingów w ogóle nie potrzebna. Spowalnia tylko grę.
29 września 2015, 22:17
Alba dobra zmiana. Zaraz czerwo dostanie i tyle będzie.
29 września 2015, 22:09
Alves w ofensywie nie istnieje. Dziwne to uczucie, ale chciałbym by grał Roberto.
29 września 2015, 22:07
Ile my już strzałów oddaliśmy?
29 września 2015, 22:05
Jak zejdzie Ney to atak z Munirem i Sandro będzie straszył ale co najwyżej ogórki z ligi.
29 września 2015, 22:03
No po prostu no nie. Znów kontuzja. To wszystko przez ten okres przygotowawczy.
29 września 2015, 22:02
Alba jest niezbędny teraz.
29 września 2015, 22:01
3
Dziwny wieczór. Aktualnie przegrywa Chelsea, Arsenal, My i Roma. Tylko Bayern gra bardzo dobrze.
29 września 2015, 21:59
Skuteczność lewel Lech.
29 września 2015, 21:58
Wystarczy mi okres przygotowawczy i mecze w jego wykonaniu. On nawet zawalił bramkę w trzecioligowcem rok temu w pucharze.
29 września 2015, 21:55
Znów niewiele. Skuteczność w ostatnim okresie to parodia.
29 września 2015, 21:52
Ale nas uratował groszek :P
29 września 2015, 21:51
Sandro w ataku dziś słabo, ale w defensywie lepiej niż Alves :D
29 września 2015, 21:50
Alba za Francuza by zwiększyć grę w ataku.
29 września 2015, 21:45
Sorry, ale wolę MATS bez formy niż Masipa.
29 września 2015, 21:44
By to wygrać trzeba grać jak w ostatnich 10 minutach i być w końcu skutecznym.
29 września 2015, 21:33
Jest studio na canal +?
29 września 2015, 21:24
Co to był za fart.
29 września 2015, 21:23
Jak nie ma Roberto i Vermy to obrona kuleje.
29 września 2015, 21:22
2
Ale Pique objechany.
29 września 2015, 21:19
Ja nic nie chcę mówić, ale w naszej grupie Bate prowadzi 3:0 z Romą.
29 września 2015, 21:15
Oficjalnie chyba mamy mały kryzys. Oby po przerwie na kadrę udało się jemu zapobiec.
29 września 2015, 21:08
Co to było za krycie.
29 września 2015, 20:50
Dobra. Jedziemy z nimi. Fajnie znów posłuchać Orłowskiego.
29 września 2015, 20:01
5
Zamiast Pique bez formy powinien być Bartra.
26 września 2015, 17:53
Sędziowie, Messi, mega głupio stracony gol i skuteczność. To są minusy tego meczu.
26 września 2015, 17:48
Oni jedna sytuacja i gol po naszym błędzie. My z 10 i tylko 2 gole.
Co to było. No nie mogę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Brawa dla Roberto. Szkoda, że niechciany wychowanek, który jest tak naprawdę chyba prawym obrońcom musi ratować wynik, bo gwiazdy nie strzelają.
Edit. Suarez zamknął mi japę. :D
0
Od Munira, Sandro, Alvesa i innych lepiej by zagrał Enrique w tym garniaku.
1
Dzisiaj Ney połowa dryblingów w ogóle nie potrzebna. Spowalnia tylko grę.
0
Alba dobra zmiana. Zaraz czerwo dostanie i tyle będzie.
1
Alves w ofensywie nie istnieje. Dziwne to uczucie, ale chciałbym by grał Roberto.
0
Ile my już strzałów oddaliśmy?
0
Jak zejdzie Ney to atak z Munirem i Sandro będzie straszył ale co najwyżej ogórki z ligi.
0
No po prostu no nie. Znów kontuzja. To wszystko przez ten okres przygotowawczy.
0
Alba jest niezbędny teraz.
3
Dziwny wieczór. Aktualnie przegrywa Chelsea, Arsenal, My i Roma. Tylko Bayern gra bardzo dobrze.
3
Skuteczność lewel Lech.
0
Wystarczy mi okres przygotowawczy i mecze w jego wykonaniu. On nawet zawalił bramkę w trzecioligowcem rok temu w pucharze.
0
Znów niewiele. Skuteczność w ostatnim okresie to parodia.
1
Ale nas uratował groszek :P
0
Sandro w ataku dziś słabo, ale w defensywie lepiej niż Alves :D
0
Alba za Francuza by zwiększyć grę w ataku.
0
Sorry, ale wolę MATS bez formy niż Masipa.
0
By to wygrać trzeba grać jak w ostatnich 10 minutach i być w końcu skutecznym.
0
Jest studio na canal +?
0
Co to był za fart.
0
Jak nie ma Roberto i Vermy to obrona kuleje.
2
Ale Pique objechany.
0
Ja nic nie chcę mówić, ale w naszej grupie Bate prowadzi 3:0 z Romą.
0
Oficjalnie chyba mamy mały kryzys. Oby po przerwie na kadrę udało się jemu zapobiec.
3
Co to było za krycie.
1
Dobra. Jedziemy z nimi. Fajnie znów posłuchać Orłowskiego.
5
Zamiast Pique bez formy powinien być Bartra.
1
Sędziowie, Messi, mega głupio stracony gol i skuteczność. To są minusy tego meczu.
3
Oni jedna sytuacja i gol po naszym błędzie. My z 10 i tylko 2 gole.
0
Co to było. No nie mogę.