23 września 2015, 21:35
2
Nasz skuteczność dziś to parodia.
23 września 2015, 21:33
1
Oglądając Sevilla vs Celta to już wtedy mi zaimponowali walką i stylem gry. Dziś są po postu genialni.
23 września 2015, 21:22
0
Wolę przegrać w takim stylu gdzie przeciwnik gra znakomicie niż z jakimiś ogórkami po wyfarconym golu i autobusie.
23 września 2015, 21:16
Coś Celta całkowicie nie leży Enrique.
23 września 2015, 21:15
Ale Sergio się objechał. Chyba nasza defensywa dzisiaj dostanie burę od Enrique.
23 września 2015, 21:11
No pięknie, nawet taki pech.
23 września 2015, 20:52
Robert Lewandowski: "Chciałbym kiedyś zagrać w jednym zespole z Leo Messim!"
23 września 2015, 20:48
Jakich setkach. Dobre okazje strzeleckie. Najlepszą miał chyba Ney ale mu zblokowali strzał.
23 września 2015, 20:36
Na razie wchodzą jak w masło. Powinno być 3:0
23 września 2015, 20:33
Narzekacie na Rakiticia, ale bez niego defensywa w środku pola nie istnieje.
23 września 2015, 20:31
Ale grają, nie na darmo są tak wysoko w lidze.
23 września 2015, 20:29
Jak wy uważacie, że to znów gol MATS to ja wam współczuje. Teraz każdą bramkę będziecie jemu przypisywać.
23 września 2015, 20:27
Ale centro szczał wyszedł.
21 września 2015, 17:45
17
"The Express" - Jürgen Klopp w Liverpoolu? Angielski klub chciałby zakontraktować Niemca jeszcze w tym roku!
21 września 2015, 15:50
"Mundo Deportivo" - Theo Walcott znalazł się na liście życzeń FC Barcelony!
20 września 2015, 22:45
Wolę MATS bez firmy niż Masipa w formie.
20 września 2015, 22:41
Z Napoli odszedł Benitez i oni w LE wygrali 5:0 teraz w lidze też 5:0 prowadzą z Lazio. Widać jaki to dobry szkoleniowiec ;)
20 września 2015, 22:24
Martwią mnie pierwsze połowy w naszym wykonaniu.
20 września 2015, 22:21
Najważniejsze jest. Oby w następnym meczu też wpadły 3 punkty.
20 września 2015, 22:18
Dziwny ten mecz. Każdy piłkarz dobre zagrania przeplatał słabymi.
20 września 2015, 22:04
No sorry ale czas Adriano powoli się kończy.
20 września 2015, 22:03
Teraz to chciał chyba siatkę urwać.
20 września 2015, 21:59
Sergio zszedł i w defensywie przestaliśmy grać pewnie.
20 września 2015, 21:54
Mark, i obrona w tej sytuacji strasznie słabo.
20 września 2015, 21:48
Tak powinien strzelać.
W końcu nam karnego gwizdnęli. Oby strzelili.
20 września 2015, 21:43
Fart, ale wpadło.
20 września 2015, 21:37
Jaki snajper. Co Messi podał. Co Bartra strzelił.
20 września 2015, 21:25
Na razie w sezonie głównie jak wygrywamy to niewielką różnicą bramek. Oby dziś w ogóle wygrali.
20 września 2015, 20:38
Sędziowie znów w formie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Nasz skuteczność dziś to parodia.
1
Oglądając Sevilla vs Celta to już wtedy mi zaimponowali walką i stylem gry. Dziś są po postu genialni.
0
Wolę przegrać w takim stylu gdzie przeciwnik gra znakomicie niż z jakimiś ogórkami po wyfarconym golu i autobusie.
0
Coś Celta całkowicie nie leży Enrique.
0
Ale Sergio się objechał. Chyba nasza defensywa dzisiaj dostanie burę od Enrique.
0
No pięknie, nawet taki pech.
1
Robert Lewandowski:
"Chciałbym kiedyś zagrać w jednym zespole z Leo Messim!"
0
Jakich setkach. Dobre okazje strzeleckie. Najlepszą miał chyba Ney ale mu zblokowali strzał.
0
Na razie wchodzą jak w masło. Powinno być 3:0
1
Narzekacie na Rakiticia, ale bez niego defensywa w środku pola nie istnieje.
0
Ale grają, nie na darmo są tak wysoko w lidze.
0
Jak wy uważacie, że to znów gol MATS to ja wam współczuje. Teraz każdą bramkę będziecie jemu przypisywać.
0
Ale centro szczał wyszedł.
17
"The Express" - Jürgen Klopp w Liverpoolu? Angielski klub chciałby zakontraktować Niemca jeszcze w tym roku!
2
"Mundo Deportivo" - Theo Walcott znalazł się na liście życzeń FC Barcelony!
0
Wolę MATS bez firmy niż Masipa w formie.
1
Z Napoli odszedł Benitez i oni w LE wygrali 5:0 teraz w lidze też 5:0 prowadzą z Lazio. Widać jaki to dobry szkoleniowiec ;)
0
Martwią mnie pierwsze połowy w naszym wykonaniu.
0
Najważniejsze jest. Oby w następnym meczu też wpadły 3 punkty.
1
Dziwny ten mecz. Każdy piłkarz dobre zagrania przeplatał słabymi.
0
No sorry ale czas Adriano powoli się kończy.
0
Teraz to chciał chyba siatkę urwać.
0
Sergio zszedł i w defensywie przestaliśmy grać pewnie.
0
Mark, i obrona w tej sytuacji strasznie słabo.
0
Tak powinien strzelać.
0
W końcu nam karnego gwizdnęli. Oby strzelili.
0
Fart, ale wpadło.
0
Jaki snajper. Co Messi podał. Co Bartra strzelił.
0
Na razie w sezonie głównie jak wygrywamy to niewielką różnicą bramek. Oby dziś w ogóle wygrali.
0
Sędziowie znów w formie.