Lepszy mecz niż 90% w podobno "najciekawszej lidze świata". Powoli zaczyna się to zmieniać. Mimo wielkiego kontraktu z transmisji to Hiszpańska wyprzedza ją na razie o lata świetlne.
"Thomas Tuchel zamierza sprowadzić Andrija Jarmołenkę. Borussia Dormtund pozyskała wczoraj Joo-Ho Parka z FSV Mainz, ale będzie walczyć o dalsze wzmocnienia. Ma niewiele ponad dobę na pozyskanie Jarmołenki, którego oczekuje trener BVB. Ukrainiec będzie kosztował Niemców prawdopodobnie około 12 milionów euro. Transfer piłkarza Dynama Kijów jeszcze pogorszy sytuację Jakuba Błaszczykowskiego, któremu przybędzie konkurent do miejsca w składzie. Borussia raczej nie zamierza go jednak koniecznie sprzedawać, Tuchel widzi w nim wartościowe uzupełnienie kadry." - Bild
0
Sergio Rico siedzi na ławce zamiast grać (chyba nie ma kontuzji).
0
Ale Krycha tą piłkę wywalczył, wyszarpał. Nie mogę się już doczekać meczu z Niemcami.
0
Chievo prowadzi 4:0 z Lazio. Co się dzieje z tymi zespołami z czołówki ligi włoskiej.
0
Ale walnął.
0
Tu robią zmiany, a pada gol :D
0
Lepszy mecz niż 90% w podobno "najciekawszej lidze świata". Powoli zaczyna się to zmieniać. Mimo wielkiego kontraktu z transmisji to Hiszpańska wyprzedza ją na razie o lata świetlne.
0
Wydaje mi się, że jak jeszcze De Bruyne się dopasuje do zespołu to będą bardzo mocni.
1
Coś mistrzowie krajów bez formy. Chelsea, Juve, Lech. Oby Barcelona grała swoje.
0
Przy takiej formie Juve i City to Sevilla może z drugiego miejsca wyjść z grupy LM. City pierwsze.
0
Komentarz usunięty
3
Krycha to jednak klasa.
0
Na razie ten sezon w w wielu ligach jest dziwny.
0
Ale walka.
0
Też chyba wolę Nolito.
4
"Thomas Tuchel zamierza sprowadzić Andrija Jarmołenkę. Borussia Dormtund pozyskała wczoraj Joo-Ho Parka z FSV Mainz, ale będzie walczyć o dalsze wzmocnienia. Ma niewiele ponad dobę na pozyskanie Jarmołenki, którego oczekuje trener BVB. Ukrainiec będzie kosztował Niemców prawdopodobnie około 12 milionów euro. Transfer piłkarza Dynama Kijów jeszcze pogorszy sytuację Jakuba Błaszczykowskiego, któremu przybędzie konkurent do miejsca w składzie. Borussia raczej nie zamierza go jednak koniecznie sprzedawać, Tuchel widzi w nim wartościowe uzupełnienie kadry." - Bild
Czyżby jednak nie szedł do nas?
0
Przy pierwszej sytuacji karny w 100% się należał. Druga już była trudniejsza do oceny.
0
Wolał bym obiektywnego i w meczu Barcy i w meczu Realu.
0
Ale mu przerywał jak chwalił Messiego i mówił o nagrodzi. Przypomina się Iwański ze swoim Ronaldo.
1
Fryz Bale mnie rozwala zawsze :D
0
Karny z dupy to i nie strzelili. Fatalny strzał.
1
Drogi, wydali kasę za Otamendiego.
3
Ronaldo najsłabszy zawodnik Realu w ataku. Marnuje dobre okazje.
0
Ronaldo aż poczepało :D
2
James zastąpi Ibrę w pięknych bramkach.
7
Modrić znów kontuzja.
6
Co za dziady, jak tego nie strzelili.
4
Zawinął, piękna bramka.
1
Kolejny mówi najlepsza liga świata. Chyba chwalą swój produkt, mimo, że mówią prawdę.
7
Dla nas karnych niema, przeciwko Realowi też. Dziwne.
5
Na szczęście obrona Realu dalej gra nie najlepiej. Popełniają śmieszne błędy wiec jest nadzieja.