2

W sumie dla takich ludzi jak ja, czyli co mecze oglądają na necie, a nie w TV bo nie miałem nigdy NC+ tylko zawsze Polsat to Eleven jest spoko. Mam mecze w HD, bez ścin. Ciekawe ligi w tym ukochana Barcelona. Chyba już nie będę miał czasu na ligę Holenderska w Polsacie :D

0

Dokładnie, oby bo na necie i tak zawsze oglądałem.

0

Od Żewłakowa to chyba nawet ja lepiej komentuje :D

1

Przełączyłem na chwilę na włoska w eleven i komentarz lepszy. Może do ligi hiszpańskiej muszą dopiero dobrać odpowiednich komentatorów. To chyba tez widać po tym, że włoską komentuje 2, a Barcę 1.

0

Obraz i brak ścin to plus dla Eleven. Do komentatorów trzeba się przyzwyczaić. Ale dla mnie minus, że muszę wyłączać Adblock :D

4

Skróty u konia :D

A tak na marginesie, wiecie, że nie wolno już publikować skrótów na youtube z ligi hiszpańskiej? Oficjalny kanał la liga już nie dodaje skrótów i teraz wszystkim nie wolno.

0

Masip nie odejdzie bo w drużynie potrzebne jest mieć 3 bramkarzy. Wątpię by Enrique go chciał sprzedać.

0

A co oglądasz?

0

Przy takich transferach musiał by przynajmniej jeden zawodnik odejść.

1

Čech na razie ratuje im dupę.

0

"Gwiazdor Barcelony Neymar przyznał, że jest otwarty na wszelkie propozycje transferowe. Najbardziej zainteresowany Brazylijczykiem jest Manchester United jednak jego przenosiny na Old Trafford wydają się mało prawdopodobne." - Guardian

Chyba chodzi o nowy kontrakt.

0

I to jeszcze Cracovia gra chyba najładniejszą piłkę :P

0

A tam, ludzie którzy tu są to ogólnie interesują się piłką. Wiele z nich lubi sobie poczytać o transferach.

0

Ale jednak, jak będzie się ścigał z zawodnikami typowo bazującym na prędkości to będzie ciężko.

0

"Jak podaje Telegraph, Alexandre Pato został zaoferowany Manchesterowi United i Chelsea!"

0

Jak by Roberto był szybszy to bym się nie przejmował zbytnio. Ale podobno Alves krótko będzie pauzował.

2

"Jose Mourinho jest bardzo zadowolony z debiutanckiego występu Pedro Rodrigueza. 28-latek zdobył bramkę w wygranym 3:2 meczu z West Bromwich Albion. - To bardzo dobry zawodnik, chciałbym, żeby zawsze grał w ten sposób - powiedział The Special One." - Sky Sports

7

Juve, Legia, Lech przegrywają u siebie :D

0

Z tym iniestą to taki żart?

0

Wymęczone 3 punkty. Brawa dla obrońców, a w szczególności dla Varmy.

0

Przykro mi to mówić, ale Messi dzisiaj jak nie Messi. Tak jakoś bez błysku i polotu.

12

Verma mvp meczu. Łata wszystkie dziury i czyści jak odkurzacz z Mango.

1

Ja myślałem, ze to karny, a tu spalony :)

0

Rafinha do środka, a Sandro do ataku.

0

Ale chuchnął, szkoda.

0

Trochę mu tylko szybkości brakuje, ale rzeczywiście lepiej niż w pomocy.

0

Verm powoli wchodzi na poziom gry z Arsenalu. Wtedy wymiatał, dziś też gra bardzo pewnie.

0

To teraz za Rafinhe wpuścić Sandro.

0

W końcu zagrali jak należy. Albo klasa podanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?