W sumie dla takich ludzi jak ja, czyli co mecze oglądają na necie, a nie w TV bo nie miałem nigdy NC+ tylko zawsze Polsat to Eleven jest spoko. Mam mecze w HD, bez ścin. Ciekawe ligi w tym ukochana Barcelona. Chyba już nie będę miał czasu na ligę Holenderska w Polsacie :D
Przełączyłem na chwilę na włoska w eleven i komentarz lepszy. Może do ligi hiszpańskiej muszą dopiero dobrać odpowiednich komentatorów. To chyba tez widać po tym, że włoską komentuje 2, a Barcę 1.
A tak na marginesie, wiecie, że nie wolno już publikować skrótów na youtube z ligi hiszpańskiej? Oficjalny kanał la liga już nie dodaje skrótów i teraz wszystkim nie wolno.
"Gwiazdor Barcelony Neymar przyznał, że jest otwarty na wszelkie propozycje transferowe. Najbardziej zainteresowany Brazylijczykiem jest Manchester United jednak jego przenosiny na Old Trafford wydają się mało prawdopodobne." - Guardian
"Jose Mourinho jest bardzo zadowolony z debiutanckiego występu Pedro Rodrigueza. 28-latek zdobył bramkę w wygranym 3:2 meczu z West Bromwich Albion. - To bardzo dobry zawodnik, chciałbym, żeby zawsze grał w ten sposób - powiedział The Special One." - Sky Sports
2
W sumie dla takich ludzi jak ja, czyli co mecze oglądają na necie, a nie w TV bo nie miałem nigdy NC+ tylko zawsze Polsat to Eleven jest spoko. Mam mecze w HD, bez ścin. Ciekawe ligi w tym ukochana Barcelona. Chyba już nie będę miał czasu na ligę Holenderska w Polsacie :D
0
Dokładnie, oby bo na necie i tak zawsze oglądałem.
0
Od Żewłakowa to chyba nawet ja lepiej komentuje :D
1
Przełączyłem na chwilę na włoska w eleven i komentarz lepszy. Może do ligi hiszpańskiej muszą dopiero dobrać odpowiednich komentatorów. To chyba tez widać po tym, że włoską komentuje 2, a Barcę 1.
0
Obraz i brak ścin to plus dla Eleven. Do komentatorów trzeba się przyzwyczaić. Ale dla mnie minus, że muszę wyłączać Adblock :D
4
A tak na marginesie, wiecie, że nie wolno już publikować skrótów na youtube z ligi hiszpańskiej? Oficjalny kanał la liga już nie dodaje skrótów i teraz wszystkim nie wolno.
0
Masip nie odejdzie bo w drużynie potrzebne jest mieć 3 bramkarzy. Wątpię by Enrique go chciał sprzedać.
0
A co oglądasz?
1
http://sport-cast.pl/online/canal-sport-Olek99.php
0
Przy takich transferach musiał by przynajmniej jeden zawodnik odejść.
1
Čech na razie ratuje im dupę.
0
"Gwiazdor Barcelony Neymar przyznał, że jest otwarty na wszelkie propozycje transferowe. Najbardziej zainteresowany Brazylijczykiem jest Manchester United jednak jego przenosiny na Old Trafford wydają się mało prawdopodobne." - Guardian
Chyba chodzi o nowy kontrakt.
0
I to jeszcze Cracovia gra chyba najładniejszą piłkę :P
0
A tam, ludzie którzy tu są to ogólnie interesują się piłką. Wiele z nich lubi sobie poczytać o transferach.
0
Ale jednak, jak będzie się ścigał z zawodnikami typowo bazującym na prędkości to będzie ciężko.
0
"Jak podaje Telegraph, Alexandre Pato został zaoferowany Manchesterowi United i Chelsea!"
0
Jak by Roberto był szybszy to bym się nie przejmował zbytnio. Ale podobno Alves krótko będzie pauzował.
2
"Jose Mourinho jest bardzo zadowolony z debiutanckiego występu Pedro Rodrigueza. 28-latek zdobył bramkę w wygranym 3:2 meczu z West Bromwich Albion. - To bardzo dobry zawodnik, chciałbym, żeby zawsze grał w ten sposób - powiedział The Special One." - Sky Sports
7
Juve, Legia, Lech przegrywają u siebie :D
0
Z tym iniestą to taki żart?
0
Wymęczone 3 punkty. Brawa dla obrońców, a w szczególności dla Varmy.
0
Przykro mi to mówić, ale Messi dzisiaj jak nie Messi. Tak jakoś bez błysku i polotu.
12
Verma mvp meczu. Łata wszystkie dziury i czyści jak odkurzacz z Mango.
1
Ja myślałem, ze to karny, a tu spalony :)
0
Rafinha do środka, a Sandro do ataku.
0
Ale chuchnął, szkoda.
0
Trochę mu tylko szybkości brakuje, ale rzeczywiście lepiej niż w pomocy.
0
Verm powoli wchodzi na poziom gry z Arsenalu. Wtedy wymiatał, dziś też gra bardzo pewnie.
0
To teraz za Rafinhe wpuścić Sandro.
0
W końcu zagrali jak należy. Albo klasa podanie.