2

Ale to pięknie rozegrali. Niech Mourinho się załamuje.

0

nie z przeglądu sportowego to mam

1

"Manchester City może wymienić Eliaquima Mangalę na Nicolasa Otamendiego z Valencii. Wicemistrzowie Anglii musieliby dopłacić również kilka milionów euro, chcąc pozyskać argentyńskiego stopera." - Daily Mirror

1

"Arsenal zaproponował Realowi Madryt 45 milionów funtów za Karima Benzemę. Francuz podobno jest zainteresowany przeprowadzką do Londynu." - Daily Star

0

"Napastnik Bayernu Monachium Thomas Müller w rozmowie z przyjaciółmi przyznał, że jeszcze tego lata chciałby przenieść się do Manchesteru United. Czerwone Diabły z reprezentanta Niemiec musiałyby zapłacić ponad 50 milionów euro." - Sunday Express

Jakoś mi się nie chce wierzyć, no chyba, że konflikt jego z Guardiolą jest prawdą i na serio za sobą nie przepadają.

0

I tak by nic nie pomógł bo nie grał by do stycznia.

0

Może i Ajax nie jest ostatnio super drużyną, ale z nami rok temu i w kadrze pokazywał wielką klasę i umiejętności. A czy jest lepszy od Sandro to nie wiem. Obu lubię i widzę w nich potencjał. Kerychowiak jest super zawodnikiem, ale widzę miejsce dla niego chyba tylko wtedy jak Messi grał by w pomocy, a nie na boku. Według mnie jeszcze Glik mógłby zagrać ewentualnie w Barcelonie.

3

Gol z Realem byłby super :) Dobry kierunek, ogrywał by się przynajmniej w naszej lidze.

16

Ale będzie walka o LE. Lech który z zabójczym dorobkiem w lidze aż 4 punktów w 5 meczach, zmierzy się z potęgą ligi węgierskiej Videotonem który uzbierał całe 3 punkty w 5 spotkaniach. Jedni bez formy i z kontuzjami, drudzy osłabieni po letniej promocji i wyprzedaży, oraz także bez formy. Zapowiada się super dwumecz. Walka kulawego ze ślepym :D

4

Kataloński dziennik więc to logiczne.

0

Ja do MATS nic nie mam. Uważam, że zawinił przy pierwszym golu, ale przy następnych nie miał nic do powiedzenia. Uznaje go nawet za jednego z najzdolniejszych bramkarzy na świecie, oraz, że jak się ogarnie z tym wychodzeniem to może być kiedyś nawet legendą klubu i bramkarzem klasy światowej.

0

Barcelona i Borussia Mönchengladbach przegrały swoje mecze 0:4. A co łączy oba kluby pytacie? Marc-André ter Stegen.

1

Widzieliście gola Grosika? https://vine.co/v/epA6rwgejrQ

0

Widać, że jest bardzo zżyty z klubem. Materiał o człowieku który posiada niezwykłą kolekcję Barcelony.

0

Rok temu : Real przegrywa przed sezonem 1-3 z ManUtd
Wygrywa z Sevilla Superpuchar Europy
Przegyrwa z Atletico Superpuchar Hiszpanii
Wygrywa Klubowe Mistorzstwo świata
Przegyrwa ligę
Odpada z Pucharu Króla
No i z LM.

Ten sezon : Barca przegrywa przed sezonem 1-3 z MU
Wygrywa z Sevilla Superpuchar Europy
Przegrywa z Athletic Bilbao Superpuchar Hiszpanii
.... PRZYPADEK?
KMŚ dla Barcy, reszta dla innych drużyn

2

Dlatego tourne po Ameryce to zły pomysł. Mało treningów, dużo niepotrzebnych podróży samolotem.

0

Ale co ma do rzeczy ilość strzałów? Pierwszą bramkę zawalił, ale trzy następne bez szans.

0

Aduriz zagrał kozacko. W rewanżu można wygrać, ale awans jest prawie niemożliwy.

2

Sandro w końcu coś poprowadził nasz atak.

0

Oni gwiżdżą bo ich reprezentacja Hiszpanii mało obchodzi.

0

Narzekamy na grę obronną, ale atak też kuleje dziś.

0

Ten mecz wygląda jak Atletico 4:0 Real. Podobnie gramy niestety.

0

Jak by Pedro strzelił. Dogrywka ich niszczy w tym meczu.

0

Alves zawieszka jak Ramos :D To Enrique jak nie tracił 4 goli to chyba zaczął.

1

Sevilla dała radę to my nie damy :D

0

Nasi boczni obrońcy nie potrafią grać w defensywie.

0

Zepsuli ten mecz dogrywką ze wtorku. Było mało czasu na odnowę i teraz płacą za to, że nie zakończyli ho w 90 min.

3

Enrique wystawia taki skład jaki chce, bronią go wyniki więc nie gadajcie, że rotacja zła. Jak Real nie wytrzymywał kondycyjnie bo skład zajechany to mieliście bekę z nich ;)

1

Strzelił nam chyba jeden z najlepszych piłkarzy jeśli chodzi o grę głową na świecie.

0

A wy chcecie Masche na obronie, jak on żadnej głowy nie wygrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?