"Manchester City może wymienić Eliaquima Mangalę na Nicolasa Otamendiego z Valencii. Wicemistrzowie Anglii musieliby dopłacić również kilka milionów euro, chcąc pozyskać argentyńskiego stopera." - Daily Mirror
"Napastnik Bayernu Monachium Thomas Müller w rozmowie z przyjaciółmi przyznał, że jeszcze tego lata chciałby przenieść się do Manchesteru United. Czerwone Diabły z reprezentanta Niemiec musiałyby zapłacić ponad 50 milionów euro." - Sunday Express
Jakoś mi się nie chce wierzyć, no chyba, że konflikt jego z Guardiolą jest prawdą i na serio za sobą nie przepadają.
Może i Ajax nie jest ostatnio super drużyną, ale z nami rok temu i w kadrze pokazywał wielką klasę i umiejętności. A czy jest lepszy od Sandro to nie wiem. Obu lubię i widzę w nich potencjał. Kerychowiak jest super zawodnikiem, ale widzę miejsce dla niego chyba tylko wtedy jak Messi grał by w pomocy, a nie na boku. Według mnie jeszcze Glik mógłby zagrać ewentualnie w Barcelonie.
Ale będzie walka o LE. Lech który z zabójczym dorobkiem w lidze aż 4 punktów w 5 meczach, zmierzy się z potęgą ligi węgierskiej Videotonem który uzbierał całe 3 punkty w 5 spotkaniach. Jedni bez formy i z kontuzjami, drudzy osłabieni po letniej promocji i wyprzedaży, oraz także bez formy. Zapowiada się super dwumecz. Walka kulawego ze ślepym :D
Ja do MATS nic nie mam. Uważam, że zawinił przy pierwszym golu, ale przy następnych nie miał nic do powiedzenia. Uznaje go nawet za jednego z najzdolniejszych bramkarzy na świecie, oraz, że jak się ogarnie z tym wychodzeniem to może być kiedyś nawet legendą klubu i bramkarzem klasy światowej.
Rok temu : Real przegrywa przed sezonem 1-3 z ManUtd
Wygrywa z Sevilla Superpuchar Europy
Przegyrwa z Atletico Superpuchar Hiszpanii
Wygrywa Klubowe Mistorzstwo świata
Przegyrwa ligę
Odpada z Pucharu Króla
No i z LM.
Ten sezon : Barca przegrywa przed sezonem 1-3 z MU
Wygrywa z Sevilla Superpuchar Europy
Przegrywa z Athletic Bilbao Superpuchar Hiszpanii
.... PRZYPADEK?
KMŚ dla Barcy, reszta dla innych drużyn
Enrique wystawia taki skład jaki chce, bronią go wyniki więc nie gadajcie, że rotacja zła. Jak Real nie wytrzymywał kondycyjnie bo skład zajechany to mieliście bekę z nich ;)
2
Ale to pięknie rozegrali. Niech Mourinho się załamuje.
0
nie z przeglądu sportowego to mam
1
"Manchester City może wymienić Eliaquima Mangalę na Nicolasa Otamendiego z Valencii. Wicemistrzowie Anglii musieliby dopłacić również kilka milionów euro, chcąc pozyskać argentyńskiego stopera." - Daily Mirror
1
"Arsenal zaproponował Realowi Madryt 45 milionów funtów za Karima Benzemę. Francuz podobno jest zainteresowany przeprowadzką do Londynu." - Daily Star
0
"Napastnik Bayernu Monachium Thomas Müller w rozmowie z przyjaciółmi przyznał, że jeszcze tego lata chciałby przenieść się do Manchesteru United. Czerwone Diabły z reprezentanta Niemiec musiałyby zapłacić ponad 50 milionów euro." - Sunday Express
Jakoś mi się nie chce wierzyć, no chyba, że konflikt jego z Guardiolą jest prawdą i na serio za sobą nie przepadają.
0
I tak by nic nie pomógł bo nie grał by do stycznia.
0
Może i Ajax nie jest ostatnio super drużyną, ale z nami rok temu i w kadrze pokazywał wielką klasę i umiejętności. A czy jest lepszy od Sandro to nie wiem. Obu lubię i widzę w nich potencjał. Kerychowiak jest super zawodnikiem, ale widzę miejsce dla niego chyba tylko wtedy jak Messi grał by w pomocy, a nie na boku. Według mnie jeszcze Glik mógłby zagrać ewentualnie w Barcelonie.
3
Gol z Realem byłby super :) Dobry kierunek, ogrywał by się przynajmniej w naszej lidze.
16
Ale będzie walka o LE. Lech który z zabójczym dorobkiem w lidze aż 4 punktów w 5 meczach, zmierzy się z potęgą ligi węgierskiej Videotonem który uzbierał całe 3 punkty w 5 spotkaniach. Jedni bez formy i z kontuzjami, drudzy osłabieni po letniej promocji i wyprzedaży, oraz także bez formy. Zapowiada się super dwumecz. Walka kulawego ze ślepym :D
4
Kataloński dziennik więc to logiczne.
0
Ja do MATS nic nie mam. Uważam, że zawinił przy pierwszym golu, ale przy następnych nie miał nic do powiedzenia. Uznaje go nawet za jednego z najzdolniejszych bramkarzy na świecie, oraz, że jak się ogarnie z tym wychodzeniem to może być kiedyś nawet legendą klubu i bramkarzem klasy światowej.
0
Barcelona i Borussia Mönchengladbach przegrały swoje mecze 0:4. A co łączy oba kluby pytacie? Marc-André ter Stegen.
1
Widzieliście gola Grosika? https://vine.co/v/epA6rwgejrQ
0
0
Rok temu : Real przegrywa przed sezonem 1-3 z ManUtd
Wygrywa z Sevilla Superpuchar Europy
Przegyrwa z Atletico Superpuchar Hiszpanii
Wygrywa Klubowe Mistorzstwo świata
Przegyrwa ligę
Odpada z Pucharu Króla
No i z LM.
Ten sezon : Barca przegrywa przed sezonem 1-3 z MU
Wygrywa z Sevilla Superpuchar Europy
Przegrywa z Athletic Bilbao Superpuchar Hiszpanii
.... PRZYPADEK?
KMŚ dla Barcy, reszta dla innych drużyn
2
Dlatego tourne po Ameryce to zły pomysł. Mało treningów, dużo niepotrzebnych podróży samolotem.
0
Ale co ma do rzeczy ilość strzałów? Pierwszą bramkę zawalił, ale trzy następne bez szans.
0
Aduriz zagrał kozacko. W rewanżu można wygrać, ale awans jest prawie niemożliwy.
2
Sandro w końcu coś poprowadził nasz atak.
0
Oni gwiżdżą bo ich reprezentacja Hiszpanii mało obchodzi.
0
Narzekamy na grę obronną, ale atak też kuleje dziś.
0
Ten mecz wygląda jak Atletico 4:0 Real. Podobnie gramy niestety.
0
Jak by Pedro strzelił. Dogrywka ich niszczy w tym meczu.
0
Alves zawieszka jak Ramos :D To Enrique jak nie tracił 4 goli to chyba zaczął.
1
Sevilla dała radę to my nie damy :D
0
Nasi boczni obrońcy nie potrafią grać w defensywie.
0
Zepsuli ten mecz dogrywką ze wtorku. Było mało czasu na odnowę i teraz płacą za to, że nie zakończyli ho w 90 min.
3
Enrique wystawia taki skład jaki chce, bronią go wyniki więc nie gadajcie, że rotacja zła. Jak Real nie wytrzymywał kondycyjnie bo skład zajechany to mieliście bekę z nich ;)
1
Strzelił nam chyba jeden z najlepszych piłkarzy jeśli chodzi o grę głową na świecie.
0
A wy chcecie Masche na obronie, jak on żadnej głowy nie wygrywa.