1

"Alexandre Lacazette zostaje w Lyonie! Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Ligue 1 przedłużył swój kontrakt do 2019 roku." Szacunek dla niego, ze chce pomóc francuzom w LM.

3

"Bardzo ciekawe transfery przeprowadza Roma. Wicemistrzowie Włoch sprowadzili już m.in. Wojciecha Szczęsnego i Mohameda Salaha (wypożyczenie) oraz Edina Dżeko. Teraz finalizują wypożyczenie reprezentanta Francji, obrońcy Lucasa Digne z Paris Saint-Germain." - L'Equipe

Czyli chyba oficjalnie Adriano zostaje.

1

Hajto znów w formie :P

0

Bo chyba jak się zgłasza zespół do rozgrywek to numer są chyba z automatu przypisane do zawodników.

0

Ponawiam pytanie. Jeśli Pedro teraz odejdzie do Utd to czy może ktoś przejąć 7 jeszcze w tych rozgrywkach? Oczywiście, jak Pedro nie zagra w tym sezonie oficjalnego meczu.

1

Mam pytanie. Jeśli Pedro teraz odejdzie do Utd to czy może ktoś przejąć 7 jeszcze w tych rozgrywkach. Oczywiście jak Pedro nie zagra w tym sezonie oficjalnego meczu.

3

Isaac Cuenca został piłkarzem Bursasporu. Pamiętacie jeszcze naszego wychowanku którego niszczyły kontuzję?

1

Manuel Pellegrini przedłużył kontrakt z Manchesterem City do 2017 roku. To chyba Guardiola jednak nie w City?

1

"Real Madryt walczy o Paula Pogbę. "Królewscy" zaoferowali Juventusowi 80 milionów euro. Mistrzowie Włoch niedawno odrzucili o 20 milionów większą propozycję Manchesteru City. Real jednak zamierza zaproponować "Starej Damie" renegocjację warunków transferu Alvaro Moraty. Hiszpan trafił do Turynu przed rokiem, a do końca trwającego sezonu Real może odkupić go za 35 milionów euro. Hiszpanie proponują więc, że przy sprowadzeniu Pogby, definitywnie usuną tę klauzulę." - Sport

0

Według mnie Bayern ma najlepszą pomoc.

2

Potencjalni rywale Lecha w 4 rundzie eLE: Hajduk Split, Atromitos Ateny, Dinamo Mińsk, Videoton Szekesfehervar, Rabotnicki Skopje i Kajrat Ałmaty.
Potencjalni rywale Legi w 4 rundzie eLE: Rosenborg Trondheim, Zorię Ługańsk, MSK Zilinę, Vojvodinę Novi Sad i Rheinsdorf Altach.

Losowanie odbędzie się o 13.

1

Eleven ma chyba ligue 1 więc na ich stronie ( chyba jest takowa :D).

0

Szczerze, w lidze Angielskiej by się chyba pozabijali o te trzy miejsca.

2

"AS Roma skontaktowała się z Realem Madryt w sprawie transferu Fabio Coentrao. Jak podaje Sky Sport Italia, władze klubu ze stolicy Włoch chciałyby wypożyczyć obrońcę i później zastanowić się nad kupnem zawodnika, zaś Królewscy nalegają żeby w umowie zawarta została klauzula obligująca rzymian do wykupu po zakończeniu wypożyczenia." - Sky Sports Italia

9

WHU odpadł z Ligi Europejskiej! Legia i Lech automatycznie na nich nie trafią. Oba polskie zespoły są rozstawione.

0

Dobra, każdy każe mieć swoje zdanie. Ja mam odmienne. Podobnie mam trochę inne zdanie co do polskiej piłki niż duża część użytkowników. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie, kogo byś widział do pomocy, jaki zawodnik by według ciebie ją wzmocnił. Ktoś co chciałby przejść.

2

1

"Manchester City chce pozyskać Diego Godina. Menedżer "The Citizens", Manuel Pellegrini chce, aby Urugwajczyk był kluczową postacią defensywy klubu. Chilijczyk bardzo ceni umiejętności i doświadczenie Godina. Menedżer piłkarza udał się już do Anglii, gdzie ma prowadzić wstępne rozmowy z zarządem Manchesteru City. Nie wiadomo jednak ile "The Citizens" musieliby zapłacić Atletico Madryt." - AS

0

Strasznie hejtujesz rakietę, co najmniej jak byś stawiał wychowanków znacznie wyżej niż resztę zawodników. Ciekawe jestem w takim razie kto byłby dla ciebie dobrym pomocnikiem do Barcelony który mógłby wzmocnić naszą pomoc? Bo ja oprócz może Verrattiego nie widzę innych zawodników którzy by chcieli przejść, a i byli realnym wzmocnieniem.

1

Jeden z najbardziej zrównoważonych pomocników na świecie. Bardzo dużo daje Barcelonie w defensywie, zawsze biega, walczy. Znakomity strzał z dystansu. Wysoki, silny, z dobrym przeglądem pola. Potrafi wykonywać stałe fragmenty. Jak na środkowego pomocnika dobre wykończenie. Dobra słabsza noga. Według mnie jest niedoceniany tak jak Busquets.

0

Zobaczysz jak odpali. Modrić bez kontuzji rzeczywiście jest przed. James to dla mnie nie pomocnik. On gra teraz za Beniteza bardziej z przodu, na prawej stronie. Pogba, Vidal, Veratti ok. Ale od krosa jest według mnie minimalnie lepszy.

0

Ivan w tej formie co na razie prezentuje może być w piątce najlepszych pomocników na świecie.

1

Oglądał ktoś mecz Real vs Bayern? Jak zagrały obie drużyny. Fajnie, że Robercik znów Realowi strzelił. Ma na nich patent.

1

Kołtoń walnoł monolog przed przerwą ładny :D

3

Mówiłem, skuteczność level Lech. Na razie w Romie to na poziomie gra tylko Szczęsny.

0

Wojtek chyba niestety w formie.

1

Skuteczność level Lech? Oby nie.

0

Aleksis to może od razy Sancziz?

0

Czemu nie kowal który się interesuje ligą hiszpańską. Tylko Lepa od włoskiej i Kołtoń parodia od niemieckiej.

0

Ach czemu polskie zespoły muszą mieć 10 sytuacji by coś zdobyć, albo i tak nie strzelą. A Basel może 3 dobre sytuacje i gol. Pierwszy mecz to parodia Kadara i czerwona kartka, a drugi to nieskuteczność. A była okazja ograć Basel bo nic nie grali. Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?