0

Co by nie mówić. Czerwona kartka zabiła ten mecz, jak dla mnie nie słuszna. Powinna być żółta. A gol na 1:3 zakończył dwumecz. Trzeba teraz przejść 4 rundę eLE. Wiecie może czy Lech będzie rozstawiony?

0

Narzekacie na Thomalle, a on idealnie się uzupełnia z Finem. To, że zmarnował 100 to nie znaczy, że gra źle. Zastawia piłę, nie traci, a dobił gola Pawłowskiego. Co by nie mówić, sędziowie nie uznali gola Szymona więc jakby nie Niemiec(Polak) to by było 0:1 .

0

Bodaj przeszedł do Bundesligi za 4 mln.

9

Karol Krawczyk by się cieszył :P

0

Fajnie jak by Nawałka w końcu zauważył Trałkę. Jedyny jego minus to wiek.

2

Fajnie jak by na siebie w grupie trafili i wyprzedził Real.

4

Munira co by nie mówić zniszczyła prasa. Za duże były oczekiwania, przez to chłopak nie wytrzymał napięcia psychicznie i się teraz spala. Sandro jest mniej medialny i to może być jego atut.

1

"Arsene Wenger przekazał kierownictwu Arsenalu krótką listę celów transferowych na sierpień. Dla menedżera "Kanonierów" najważniejsze ma być sprowadzenie Sergio Busquetsa z Barcelony. Hiszpan ma ważny kontrakt do 2019, a Arsenal jeszcze nie wie, ile będzie musiał za niego zapłacić. Wenger jednak chciałby koniecznie mieć Busquetsa do dyspozycji, ponieważ pozycję defensywnego pomocnika uważa za słaby punkt w swojej drużynie. Obecnie najczęściej gra na niej Francis Coquelin." - Sport
Ma 50% szans. Wenger che, Sergio i Barca nie.

3

"Mourinho o żonie Beniteza: powinna zająć się jego dietą."

0

Po co oni tek karne wymyślili na końcu.

0

Ach ta radość. Ale Remy nie musi się cieszyć po karnych.

0

No to Messi już nie musi karnych strzelać :P

0

Tak się czaił, a tu klops.

0

Szkoda, że na bramce nie będzie MATS.

0

Karne?

1

Dobry, fajny meczyk. Opłacało się spać popołudniu :D

0

Fajnie, że Sandro stara się nie symulować.

0

Ale przynajmniej go obił :P

4

Masip już się chyba jednak zadomowi na trybunach.

0

Ale gol, ale gol.

0

7 - Arda, 17 - Nolito, 19 - Sandro,

3

Schodzi Munir, a nie Sandro. To oznacza tylko jedno :D

0

Dzięki, ale będzie mi brakowało tego Ruska( chyba :P).

1

Ma ktoś link do meczu bo stream na youtube padł.

3

Jeśli Enrique zostawi Munira kosztem Sandro, to ja chyba przestane wierzyć w zdrowy rozsądek.

0

Klasa, klasa, klasa.

0

Na serio nie ma kto wykonywać tych rogów?

5

Klasa, najlepsza 9 na świecie.

0

Szkoda Douglasa.

0

Ale Montoya też by nie gwarantował wysokiego poziomu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?