Co by nie mówić. Czerwona kartka zabiła ten mecz, jak dla mnie nie słuszna. Powinna być żółta. A gol na 1:3 zakończył dwumecz. Trzeba teraz przejść 4 rundę eLE. Wiecie może czy Lech będzie rozstawiony?
Narzekacie na Thomalle, a on idealnie się uzupełnia z Finem. To, że zmarnował 100 to nie znaczy, że gra źle. Zastawia piłę, nie traci, a dobił gola Pawłowskiego. Co by nie mówić, sędziowie nie uznali gola Szymona więc jakby nie Niemiec(Polak) to by było 0:1 .
Munira co by nie mówić zniszczyła prasa. Za duże były oczekiwania, przez to chłopak nie wytrzymał napięcia psychicznie i się teraz spala. Sandro jest mniej medialny i to może być jego atut.
"Arsene Wenger przekazał kierownictwu Arsenalu krótką listę celów transferowych na sierpień. Dla menedżera "Kanonierów" najważniejsze ma być sprowadzenie Sergio Busquetsa z Barcelony. Hiszpan ma ważny kontrakt do 2019, a Arsenal jeszcze nie wie, ile będzie musiał za niego zapłacić. Wenger jednak chciałby koniecznie mieć Busquetsa do dyspozycji, ponieważ pozycję defensywnego pomocnika uważa za słaby punkt w swojej drużynie. Obecnie najczęściej gra na niej Francis Coquelin." - Sport
Ma 50% szans. Wenger che, Sergio i Barca nie.
0
Co by nie mówić. Czerwona kartka zabiła ten mecz, jak dla mnie nie słuszna. Powinna być żółta. A gol na 1:3 zakończył dwumecz. Trzeba teraz przejść 4 rundę eLE. Wiecie może czy Lech będzie rozstawiony?
0
Narzekacie na Thomalle, a on idealnie się uzupełnia z Finem. To, że zmarnował 100 to nie znaczy, że gra źle. Zastawia piłę, nie traci, a dobił gola Pawłowskiego. Co by nie mówić, sędziowie nie uznali gola Szymona więc jakby nie Niemiec(Polak) to by było 0:1 .
0
Bodaj przeszedł do Bundesligi za 4 mln.
9
Karol Krawczyk by się cieszył :P
0
Fajnie jak by Nawałka w końcu zauważył Trałkę. Jedyny jego minus to wiek.
2
Fajnie jak by na siebie w grupie trafili i wyprzedził Real.
4
Munira co by nie mówić zniszczyła prasa. Za duże były oczekiwania, przez to chłopak nie wytrzymał napięcia psychicznie i się teraz spala. Sandro jest mniej medialny i to może być jego atut.
1
"Arsene Wenger przekazał kierownictwu Arsenalu krótką listę celów transferowych na sierpień. Dla menedżera "Kanonierów" najważniejsze ma być sprowadzenie Sergio Busquetsa z Barcelony. Hiszpan ma ważny kontrakt do 2019, a Arsenal jeszcze nie wie, ile będzie musiał za niego zapłacić. Wenger jednak chciałby koniecznie mieć Busquetsa do dyspozycji, ponieważ pozycję defensywnego pomocnika uważa za słaby punkt w swojej drużynie. Obecnie najczęściej gra na niej Francis Coquelin." - Sport
Ma 50% szans. Wenger che, Sergio i Barca nie.
3
"Mourinho o żonie Beniteza: powinna zająć się jego dietą."
0
Po co oni tek karne wymyślili na końcu.
0
Ach ta radość. Ale Remy nie musi się cieszyć po karnych.
0
No to Messi już nie musi karnych strzelać :P
0
Tak się czaił, a tu klops.
0
Szkoda, że na bramce nie będzie MATS.
0
Karne?
1
Dobry, fajny meczyk. Opłacało się spać popołudniu :D
0
Fajnie, że Sandro stara się nie symulować.
0
Ale przynajmniej go obił :P
4
Masip już się chyba jednak zadomowi na trybunach.
0
Ale gol, ale gol.
0
7 - Arda, 17 - Nolito, 19 - Sandro,
3
Schodzi Munir, a nie Sandro. To oznacza tylko jedno :D
0
Dzięki, ale będzie mi brakowało tego Ruska( chyba :P).
1
Ma ktoś link do meczu bo stream na youtube padł.
3
Jeśli Enrique zostawi Munira kosztem Sandro, to ja chyba przestane wierzyć w zdrowy rozsądek.
0
Klasa, klasa, klasa.
0
Na serio nie ma kto wykonywać tych rogów?
5
Klasa, najlepsza 9 na świecie.
0
Szkoda Douglasa.
0
Ale Montoya też by nie gwarantował wysokiego poziomu.