"Według włoskich mediów Real Madryt jest bliski pozyskania Fernando Llorente z Juventusu. Menedżer Królewskich Rafael Benitez jest wielkim fanem talentu hiszpańskiego napastnika i chciałby mieć go u siebie. Napastnik Starej Damy jest wyceniany na 12 milionów euro."
"Francesco Totti jest jednym z niewielu zawodników ze światowego topu, który do końca pozostaje wierny barwom jednego klubu - Romy. Wygląda jednak na to, że przed Włochem poważny dylemat. Beniaminek tureckiej ekstraklasy, Antalyaspor oferuje mu zarobki na poziomie 10 mln euro rocznie. W tym samym klubie występuje już Samuel Eto’o." - Gianluca Di Marzio
Oby został.
"Manchester United przeczesuje rynek w poszukiwaniu klasowego napastnika. Według Daily Mail, istnieje duża szansa, że Czerwone Diabły sprowadzą na Old Trafford Pedro Rodrigueza z Barcelony! Hiszpan nie jest zadowolony ze swojej pozycji z ekipie Luisa Enrique, dlatego wraz z klubem zdecydował się na obniżenie zapisanej w kontrakcie klauzuli odstępnego. Dzięki aneksowi, 27-latek może zmienić klubowe barwy w momencie, gdy ktoś zdecyduje się zapłacić 31.5 miliona euro. O napastnika walkę z Manchesterem United stoczy najprawdopodobniej Chelsea." - Daily Mail
Co do Lech i losowania. Wbrew pozorom może być ono korzystne. Z łatwymi przeciwnikami nigdy nam nie szło, a z mocnymi ( City, Juve) graliśmy o niebo lepiej.
"Cristiano Ronaldo jest dla nas fundamentalnym zawodnikiem - powiedział nowy trener Realu Madryt, Rafa Benitez. - Im bardziej będziemy się poznawać, tym szybciej będę potrafił wydobyć z niego wszystko to, co najlepsze dla niego samego i drużyny - dodał. W ostatnich dniach pojawiały się plotki o transferze Portugalczyka do PSG, jednak wydaje się, iż szkoleniowiec nie ma zamiaru się go pozbywać." - Sky Sports
"Bayern Monachium prowadzi negocjacje z Juventusem Turyn w sprawie Arturo Vidala. Włosi chcą otrzymać za Chilijczyka 45 milionów euro, tymczasem Niemcy oferują 35 plus pięć w postaci bonusów. Rozmowy są już w zaawansowanej fazie, a powrót Vidala do Niemiec jest bardzo prawdopodobny. Bayern prawdopodobnie będzie musiał zapłacić około 40 milionów euro, ale jest skłonny tyle wydać. Vidal ma podpisać czteroletnią umowę, dzięki której będzie zarabiał 6,5 miliona euro rocznie." - Tuttosport/Gianluca di Marzio
1
Nie wiem czy było, ale widzieliscie co zrobili na tej konferencji :D http://www.sport.pl/sport/1,65025,18395245,skandal-na-konferencji-fifa-blatter-potwierdza-odejscie.html#MT_3zdj
Komik + komentarze pod filmem to mistrzostwo.
0
Santos Marquez, agent Ikera Casillasa trochę namieszał ostatnimi wypowiedziami. Tu mówi, ze Perez nie przepada, za ludźmi o czarnej karnacji, tu o nietykalności Bale i Benzemy, oraz o nie zadowoleniu Ronaldo w związku z swobodą Bale w zespole. Więcej w artykułach: http://www.sport.pl/pilka/1,65082,18391106,primera-division-agent-casillasa-perez-nie-lubi-czarnych-pilkarzy.html#indeks_news
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,18392174,primera-division-agent-casillasa-ronaldo-szykuje-sie-do-odejscia.html#indeks_news
0
http://www.filmweb.pl/serial/Ash+vs.+Evil+Dead-2015-729297 Taki oto serial horror/komedia zapowiada się całkiem, całkiem.
0
Wolał bym ustawienie np: Suarez na szpicy, po bokach Ney i Sanchez, a Messi za nimi.
0
A stare, czy nowe?
2
Koszulki Torino to bez sprzecznie 1 miejsce. Taki hołd oddać piłkarzom, klasa.
0
Powinien być on dalej w Barcelonie. Znakomity piłkarz.
0
"Według włoskich mediów Real Madryt jest bliski pozyskania Fernando Llorente z Juventusu. Menedżer Królewskich Rafael Benitez jest wielkim fanem talentu hiszpańskiego napastnika i chciałby mieć go u siebie. Napastnik Starej Damy jest wyceniany na 12 milionów euro."
4
"Francesco Totti jest jednym z niewielu zawodników ze światowego topu, który do końca pozostaje wierny barwom jednego klubu - Romy. Wygląda jednak na to, że przed Włochem poważny dylemat. Beniaminek tureckiej ekstraklasy, Antalyaspor oferuje mu zarobki na poziomie 10 mln euro rocznie. W tym samym klubie występuje już Samuel Eto’o." - Gianluca Di Marzio
Oby został.
1
"Obecność" jak najbardziej, a czarna komedia to "porąbani"
4
https://vine.co/v/erLvllzQ2LQ Co za bramka. Ale strzelił.
1
A nie zagra.
0
Był Hulk jest i Costa :D https://www.facebook.com/Sportpl/videos/vb.298331982240/10153475825072241/?type=2&theater
0
Ale za co, prawdę napisałem :(
0
Na razie mecz bardzo fajny. Całkiem serio.
8
Oficjalnie: Lacazette w Monachium!
Obie drużyny potwierdziły transfer na Twitterze.
Romuald Lacazette przeniósł się z rezerw PSG do TSV 1860 :P
1
W końcu jest co oglądać w sobotę :P Lech gra :)
2
Kasa dobra, tylko nie mamy wtedy prawdziwego zmiennika do ataku co najmniej przez pół roku.
2
"Manchester United przeczesuje rynek w poszukiwaniu klasowego napastnika. Według Daily Mail, istnieje duża szansa, że Czerwone Diabły sprowadzą na Old Trafford Pedro Rodrigueza z Barcelony! Hiszpan nie jest zadowolony ze swojej pozycji z ekipie Luisa Enrique, dlatego wraz z klubem zdecydował się na obniżenie zapisanej w kontrakcie klauzuli odstępnego. Dzięki aneksowi, 27-latek może zmienić klubowe barwy w momencie, gdy ktoś zdecyduje się zapłacić 31.5 miliona euro. O napastnika walkę z Manchesterem United stoczy najprawdopodobniej Chelsea." - Daily Mail
6
0
Co do Lech i losowania. Wbrew pozorom może być ono korzystne. Z łatwymi przeciwnikami nigdy nam nie szło, a z mocnymi ( City, Juve) graliśmy o niebo lepiej.
0
A jak Pedro odejdzie to przynajmniej nie będzie kłopotów i obaj zostaną :P
1
Teraz w lecie i tak nie jest potrzebny, a za rok zobaczy się jaka będzie kadra.
3
Najciekawsza, ale najlepsza na pewno nie ;)
1
https://www.facebook.com/KochamFootball/photos/a.211095498904889.64474.208798935801212/1112244995456597/?type=1&theater Jaka fota :P Sterling z afro?
3
0
"Cristiano Ronaldo jest dla nas fundamentalnym zawodnikiem - powiedział nowy trener Realu Madryt, Rafa Benitez. - Im bardziej będziemy się poznawać, tym szybciej będę potrafił wydobyć z niego wszystko to, co najlepsze dla niego samego i drużyny - dodał. W ostatnich dniach pojawiały się plotki o transferze Portugalczyka do PSG, jednak wydaje się, iż szkoleniowiec nie ma zamiaru się go pozbywać." - Sky Sports
0
0
"Bayern Monachium prowadzi negocjacje z Juventusem Turyn w sprawie Arturo Vidala. Włosi chcą otrzymać za Chilijczyka 45 milionów euro, tymczasem Niemcy oferują 35 plus pięć w postaci bonusów. Rozmowy są już w zaawansowanej fazie, a powrót Vidala do Niemiec jest bardzo prawdopodobny. Bayern prawdopodobnie będzie musiał zapłacić około 40 milionów euro, ale jest skłonny tyle wydać. Vidal ma podpisać czteroletnią umowę, dzięki której będzie zarabiał 6,5 miliona euro rocznie." - Tuttosport/Gianluca di Marzio
75
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11755343_1095088197187289_7960468529994092448_n.jpg?oh=b8d9421264a58ab3fec01667b0261c14&oe=56148366 Trzeci strój Torino po prostu miażdży. Na koszulce są nazwiska piłkarzy którzy zginęli w katastrofie. Klasa.