"Cristiano Ronaldo może wrócić do Manchesteru United. Menedżer Czerwonych Diabłów Louis van Gaal bardzo chciałby sprowadzić Portugalczyka na Old Trafford. Królewscy nie sprzedadzą swojego gwiazdora za mniej niż 100 mln euro." - Manchester Evening Times
"Sergio Ramos w weekend ma spotkać się z prezydentem klubu Florentino Perezem i porozmawiać z nim na temat swojej przyszłości w Realu. Stoperem Królewskich zainteresowany jest Manchester United." - Guardian
Nie ogarniasz widzę ale spoko. Jak by Dniepro wygrało LE to staje awans z automatu do LM fazy grupowe ale, że zajęło miejsce w lidze premiujące eliminacje do LM to z automatu drużyna przed nimi w lidze znajduje się jak by za nimi czyli Szachtar byłby wtedy nie w fazie grupowej tylko w eliminacjach. W lidze ukraińskiej 2 zespoły mają bezpośredni awans. W Hiszpańskiej jak by Sevillia zajęła 4 miejsce w lidze to Atletico nie było by od razu w Fazie grupowej tylko w eliminacjach. Rozumiesz?Czy może narysować ci to jeszcze?
"Arsene Wenger chce do klubu sprowadzić napastnika. Kandydatem numer jeden jest Karim Benzema, ale jeśli transfer Francuza nie dojdzie do skutku, to Arsenal będzie próbował wykupić z Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego." - Telegraph
Benzemy Perez nie puści bo to jego pupilek, a Lewy teraz na pewno nie odejdzie z Bayernu, wiec tyle z zakupów Wengera.
"Zlatan Ibrahimović przyznał, że nie jest pewny swojej przyszłości i możliwe jest jego odejście z PSG. To, w jakim klubie w przyszłym sezonie będzie występował Szwed w głównej mierze zależy od jego agenta Mino Raioli, który prowadzi rozmowy m.in. z Manchesterem United." - Sky Italia
Nie Bo Dniepro zajęło miejsce dające grę w eliminacjach LM ( w lidze) więc wyrzucili by Szachtar z fazy grupowej. Tak jak z Chelseą kiedyś za Di Matteo. Jak nie wiecie to nie mówcie.
Wiecie, że jak by Sevilla nie wygrała LE i nie miała zapewnionego startu w LM to Fc Basel nie grało by w eliminacjach do LM tylko od razu w fazie grupowej, więc nie trafiło by na Lecha. Jak nam zablokują awans do LM to będę zły :D
" Arturo Vidal w Bayernie Monachium. Karl-Heinz Rummenigge (prezes rady nadzorczej Bawarczyków) potwierdził dziś tę informację. "
To widać Bayern szybko załatał dziurę po świni.
"Arsenal Londyn też chce wyciągnąć piłkarza z Barcelony. Sergi Samper ma dopiero 20 lat a już chce opuścić Katalonię. Hiszpan nie widzi dla siebie miejsca w kadrze Blaugrany i chce zmienić otoczenie. Klauzula odstępnego Sampera wynosi 8.5 mln funtów, słynący z oszczędności Arsene Wenger musiałby porzucić swoje nawyki i sięgnąć głębiej do kieszeni." - The Sun
"Informacja z Anglii. Według jednej z tamtejszych gazet, Louis van Gaal jest gotowy zapłacić sumę zapisaną w klauzuli odstępnego i wykupić Pedro z Barcelony. Hiszpan ma dość siedzenia na ławce rezerwowych, a w Manchesterze potrzebują środkowego napastnika. Innym, którym interesuje się Van Gaal jest Thomas Müller z Bayernu Monachium."- Daily Express
"Fernando Llorente, napastnik Juventusu znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Wiadomość ta była niemałym zaskoczeniem na Wyspach. 30-latek jest 23-krotnym reprezentantem Hiszpanii." - The Telegraph
0
Plus jest taki, że nie będę musiał go sprzedawać w fifie :P
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1662007720699599&set=p.1662007720699599&type=1&theater Powiecie mi dlaczego tyle piłkarzy staje na palcach przy zdjęciach? Co im da, ze przez chwile będą wyżsi.
3
"Cristiano Ronaldo może wrócić do Manchesteru United. Menedżer Czerwonych Diabłów Louis van Gaal bardzo chciałby sprowadzić Portugalczyka na Old Trafford. Królewscy nie sprzedadzą swojego gwiazdora za mniej niż 100 mln euro." - Manchester Evening Times
3
"Sergio Ramos w weekend ma spotkać się z prezydentem klubu Florentino Perezem i porozmawiać z nim na temat swojej przyszłości w Realu. Stoperem Królewskich zainteresowany jest Manchester United." - Guardian
1
Jaką klauzulę ma Adriano?
0
http://www.poznan.sport.pl/sport-poznan/1,124479,18414471,liga-mistrzow-basel-ceni-lecha.html#indeks_news#MTrek Drugi akapit: "Gdyby FC Sevilla nie wygrała Ligi Europejskiej, zespół z Bazylei grałby od razu w fazie grupowej Champions League. Ale stanął do eliminacji, w III rundzie zagra z mistrzem Polski, w dwie najbliższe środy: w Poznaniu, a potem w Szwajcarii."
0
Nie ogarniasz widzę ale spoko. Jak by Dniepro wygrało LE to staje awans z automatu do LM fazy grupowe ale, że zajęło miejsce w lidze premiujące eliminacje do LM to z automatu drużyna przed nimi w lidze znajduje się jak by za nimi czyli Szachtar byłby wtedy nie w fazie grupowej tylko w eliminacjach. W lidze ukraińskiej 2 zespoły mają bezpośredni awans. W Hiszpańskiej jak by Sevillia zajęła 4 miejsce w lidze to Atletico nie było by od razu w Fazie grupowej tylko w eliminacjach. Rozumiesz?Czy może narysować ci to jeszcze?
2
Lacazette powiedział, że w tym roku nigdzie się nie rusza, bo chce pomóc Lyonowi w LM.
0
Bardzo dobry obrońca, tylko po co nam.
1
"Arsene Wenger chce do klubu sprowadzić napastnika. Kandydatem numer jeden jest Karim Benzema, ale jeśli transfer Francuza nie dojdzie do skutku, to Arsenal będzie próbował wykupić z Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego." - Telegraph
Benzemy Perez nie puści bo to jego pupilek, a Lewy teraz na pewno nie odejdzie z Bayernu, wiec tyle z zakupów Wengera.
0
"Zlatan Ibrahimović przyznał, że nie jest pewny swojej przyszłości i możliwe jest jego odejście z PSG. To, w jakim klubie w przyszłym sezonie będzie występował Szwed w głównej mierze zależy od jego agenta Mino Raioli, który prowadzi rozmowy m.in. z Manchesterem United." - Sky Italia
0
W tym sezonie bodaj http://pilkanozna.pl/index.php/3464/Liga-angielska-2011/12/showRanking.html
0
Nie Bo Dniepro zajęło miejsce dające grę w eliminacjach LM ( w lidze) więc wyrzucili by Szachtar z fazy grupowej. Tak jak z Chelseą kiedyś za Di Matteo. Jak nie wiecie to nie mówcie.
0
Wiecie, że jak by Sevilla nie wygrała LE i nie miała zapewnionego startu w LM to Fc Basel nie grało by w eliminacjach do LM tylko od razu w fazie grupowej, więc nie trafiło by na Lecha. Jak nam zablokują awans do LM to będę zły :D
5
" Arturo Vidal w Bayernie Monachium. Karl-Heinz Rummenigge (prezes rady nadzorczej Bawarczyków) potwierdził dziś tę informację. "
To widać Bayern szybko załatał dziurę po świni.
1
"Arsenal Londyn też chce wyciągnąć piłkarza z Barcelony. Sergi Samper ma dopiero 20 lat a już chce opuścić Katalonię. Hiszpan nie widzi dla siebie miejsca w kadrze Blaugrany i chce zmienić otoczenie. Klauzula odstępnego Sampera wynosi 8.5 mln funtów, słynący z oszczędności Arsene Wenger musiałby porzucić swoje nawyki i sięgnąć głębiej do kieszeni." - The Sun
0
"Informacja z Anglii. Według jednej z tamtejszych gazet, Louis van Gaal jest gotowy zapłacić sumę zapisaną w klauzuli odstępnego i wykupić Pedro z Barcelony. Hiszpan ma dość siedzenia na ławce rezerwowych, a w Manchesterze potrzebują środkowego napastnika. Innym, którym interesuje się Van Gaal jest Thomas Müller z Bayernu Monachium."- Daily Express
0
Zgadza się, to do postu o niby jego chęci przez Enrique.
2
Odnalezione w internetach https://www.facebook.com/photo.php?fbid=874411279262060&set=p.874411279262060&type=1&theater
11
Jak by ona była lepiej "obdarzona" walorami to by była chyba idealna.
0
Mi się wydaje, ze jest pomijany tylko ze względu na wiek.
1
"Fernando Llorente, napastnik Juventusu znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Wiadomość ta była niemałym zaskoczeniem na Wyspach. 30-latek jest 23-krotnym reprezentantem Hiszpanii." - The Telegraph
Kradną nam Hiszpana :(
0
Bo to chyba jest kupiony przekaz z klubowej telewizji Lech. Dlatego gorsza jakość.
17
Wszystkie Douglasy to fajne chłopaki :P
0
Kto teraz jest 4 kapitanem w drużynie?
2
Co jak co, ale Douglas ma cudowne rzuty wolne.
0
Leszek chce choć przez chwilę pograć piłkami z BBVA. Poczuć się jak Barcelona.
1
Na pewno Iniesta wtedy choć przez chwilę żałował, że ma żonę :D
3
Tym to się naprawdę nudzi.
1
Dla nie ok. Jeszcze się nie rozumie z zespołem perfekcyjnie, ale zagrał spoko.