4

Bale i jego prawa noga :D

1

Szybko...

0

Czas na Real.

0

Drugi mecz nam Verma wygrywa. Czyści, strzela. Oby tak dalej.

0

No w końcu ktoś powiedział najlepsza liga świata :D

2

Jest dobrze. 3 punkty z takim tragicznym sędziowaniem to super wiadomość.

0

Dobrze, że Verma strzelił bo bym chyba pojechał do tego sędziego.

0

Verminator. A Masche dalej czeka :(

0

Niestety słaby mecz rakiety. Jak go bardzo lubię to dziś niewiele pokazał.

0

Jak nie lubię dyskusji z sędziom, bo to zazwyczaj niepotrzebna żółta kartka, to tu Luisa popieram. Ten sędzia to jakaś kpina.

0

Kameni i sędzia ratuje dupę Maladze.

1

1 karny na pewno powinien być.

1

Pique tak karnego z Realem zrobił. Powinien być karny.

4

Czemu, byłby 1 gol :(

0

Malaga ma patent na nas chyba.

0

A ja chciałem płacić za ten eleven kiedyś. Hańba.

0

"JUTRZEJSZY MECZ JUVE - ROMA W TVN TURBO JAK CUŚ"
Taką informację przeczytałem, pewne?

0

Na TVP.sport.pl jakoś bez problemu oglądałem jak był puchar Hiszpanii, a tu takie problemy.

0

Niestety to zrobiłem i żałuje, bo tam też nie działa.

0

Inne transmisje oglądałem to nie cięło na HD, tą tnie. Ach ci kibice Barcelony, tak ich dużo :D

0

Dokładnie, jak hymn to nie gadać :D
Oby się dało oglądać jeszcze Real.

0

Na pleyer też nie działa :D

1

Zalogujcie się na pleyer.pl
tam jest też eleven

7

Bayern z Vidalem i Costą jest chyba mocniejszy niż rok temu.

0

Ten to ma zimną krew.

5

"DRODZY WIDZOWIE,
Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!"

Widzieliście komunikat na eleven?

5

Ach ten taki słaby Thiago. Kiwnął i wystawił super piłę. Żałość.

7

Czemu pan "ekspert" Haito uważa, że Stuttgart jest lepszy od Malagi.

0

Wiemy co Ney ma robić.

1

Costa to jest jakiś kot. On na Ukrainie się marnował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?