29 sierpnia 2015, 22:40
4
Bale i jego prawa noga :D
29 sierpnia 2015, 22:32
1
Szybko...
29 sierpnia 2015, 22:30
0
Czas na Real.
29 sierpnia 2015, 22:26
Drugi mecz nam Verma wygrywa. Czyści, strzela. Oby tak dalej.
29 sierpnia 2015, 22:24
No w końcu ktoś powiedział najlepsza liga świata :D
2
Jest dobrze. 3 punkty z takim tragicznym sędziowaniem to super wiadomość.
29 sierpnia 2015, 22:06
Dobrze, że Verma strzelił bo bym chyba pojechał do tego sędziego.
29 sierpnia 2015, 22:03
Verminator. A Masche dalej czeka :(
29 sierpnia 2015, 21:54
Niestety słaby mecz rakiety. Jak go bardzo lubię to dziś niewiele pokazał.
29 sierpnia 2015, 21:53
Jak nie lubię dyskusji z sędziom, bo to zazwyczaj niepotrzebna żółta kartka, to tu Luisa popieram. Ten sędzia to jakaś kpina.
29 sierpnia 2015, 21:48
Kameni i sędzia ratuje dupę Maladze.
29 sierpnia 2015, 21:13
1 karny na pewno powinien być.
29 sierpnia 2015, 21:12
Pique tak karnego z Realem zrobił. Powinien być karny.
29 sierpnia 2015, 20:58
Czemu, byłby 1 gol :(
29 sierpnia 2015, 20:54
Malaga ma patent na nas chyba.
29 sierpnia 2015, 20:42
A ja chciałem płacić za ten eleven kiedyś. Hańba.
29 sierpnia 2015, 20:40
"JUTRZEJSZY MECZ JUVE - ROMA W TVN TURBO JAK CUŚ" Taką informację przeczytałem, pewne?
29 sierpnia 2015, 20:37
Na TVP.sport.pl jakoś bez problemu oglądałem jak był puchar Hiszpanii, a tu takie problemy.
29 sierpnia 2015, 20:36
Niestety to zrobiłem i żałuje, bo tam też nie działa.
29 sierpnia 2015, 20:34
Inne transmisje oglądałem to nie cięło na HD, tą tnie. Ach ci kibice Barcelony, tak ich dużo :D
29 sierpnia 2015, 20:30
Dokładnie, jak hymn to nie gadać :D Oby się dało oglądać jeszcze Real.
29 sierpnia 2015, 20:28
Na pleyer też nie działa :D
29 sierpnia 2015, 20:21
Zalogujcie się na pleyer.pl tam jest też eleven
29 sierpnia 2015, 20:12
7
Bayern z Vidalem i Costą jest chyba mocniejszy niż rok temu.
29 sierpnia 2015, 19:47
Ten to ma zimną krew.
29 sierpnia 2015, 19:19
5
"DRODZY WIDZOWIE, Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!" Widzieliście komunikat na eleven?
29 sierpnia 2015, 19:09
Ach ten taki słaby Thiago. Kiwnął i wystawił super piłę. Żałość.
29 sierpnia 2015, 19:07
Czemu pan "ekspert" Haito uważa, że Stuttgart jest lepszy od Malagi.
29 sierpnia 2015, 18:58
Wiemy co Ney ma robić.
29 sierpnia 2015, 18:56
Costa to jest jakiś kot. On na Ukrainie się marnował.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Bale i jego prawa noga :D
1
Szybko...
0
Czas na Real.
0
Drugi mecz nam Verma wygrywa. Czyści, strzela. Oby tak dalej.
0
No w końcu ktoś powiedział najlepsza liga świata :D
2
Jest dobrze. 3 punkty z takim tragicznym sędziowaniem to super wiadomość.
0
Dobrze, że Verma strzelił bo bym chyba pojechał do tego sędziego.
0
Verminator. A Masche dalej czeka :(
0
Niestety słaby mecz rakiety. Jak go bardzo lubię to dziś niewiele pokazał.
0
Jak nie lubię dyskusji z sędziom, bo to zazwyczaj niepotrzebna żółta kartka, to tu Luisa popieram. Ten sędzia to jakaś kpina.
0
Kameni i sędzia ratuje dupę Maladze.
1
1 karny na pewno powinien być.
1
Pique tak karnego z Realem zrobił. Powinien być karny.
4
Czemu, byłby 1 gol :(
0
Malaga ma patent na nas chyba.
0
A ja chciałem płacić za ten eleven kiedyś. Hańba.
0
"JUTRZEJSZY MECZ JUVE - ROMA W TVN TURBO JAK CUŚ"
Taką informację przeczytałem, pewne?
0
Na TVP.sport.pl jakoś bez problemu oglądałem jak był puchar Hiszpanii, a tu takie problemy.
0
Niestety to zrobiłem i żałuje, bo tam też nie działa.
0
Inne transmisje oglądałem to nie cięło na HD, tą tnie. Ach ci kibice Barcelony, tak ich dużo :D
0
Dokładnie, jak hymn to nie gadać :D
Oby się dało oglądać jeszcze Real.
0
Na pleyer też nie działa :D
1
Zalogujcie się na pleyer.pl
tam jest też eleven
7
Bayern z Vidalem i Costą jest chyba mocniejszy niż rok temu.
0
Ten to ma zimną krew.
5
"DRODZY WIDZOWIE,
Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!"
Widzieliście komunikat na eleven?
5
Ach ten taki słaby Thiago. Kiwnął i wystawił super piłę. Żałość.
7
Czemu pan "ekspert" Haito uważa, że Stuttgart jest lepszy od Malagi.
0
Wiemy co Ney ma robić.
1
Costa to jest jakiś kot. On na Ukrainie się marnował.