0

Varma lub Masche na razie zawodnik meczu.

0

Bałem się trochę o obronę, a tam na razie jest spokój. Gorzej z atakiem.

0

Z dystansu powinna Rakieta strzelać.

1

Roberto o.O oby w defensywie jeszcze tak grał.

0

Ja tu się boje o prawą obronę, a tu mi Messi takie rzeczy robi :(

2

Ledwp się turlało, niech to strzela ktoś inny.

0

Karny, uf.

0

Oglądacie po hiszpańsku czy angielsku?

0

"Brytyjskie źródła donoszą, że niewykluczony jest sensacyjny transfer Neymara do Manchesteru United. Sam Brazylijczyk jest ponoć chętny, by przenieść się na Old Trafford, ponieważ chciałby spróbować swoich sił w Premier League. Póki co trudno uwierzyć, że możliwa jest taka transakcja. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie." - Guardian/Sky Sports

To sobie wymyślili :D

0

"Arsenal załatwił już podobno prywatny odrzutowiec, który ma przetransportować z Madrytu Karima Benzemę." - Sunday Express

A Cavani podobno sam naciska na transfer do Arsenalu.

0

Z jakim numerem gra Pedro?

19

"Neymar wygrał ponad 17 tysięcy euro w pokera!
Brazylijczykowi udało mu się skompletować królewskiego pokera. Według obliczeń szanse na zebranie właśnie takiego układu wynoszą 0,00000154%, czyli jak zażartowały media na Wyspach i tak więcej niż szanse na transfer asa Barcelony do Manchesteru United. "

0

Dziwne, że nie wystawia Vermy, który gra dużo lepiej niż Bartra.

12

RAC1: "Barca przeprowadzi jeszcze jeden transfer. Kandydatami są Nolito, Reus, De Bruyne i Llorente."

5

"Diego Costa poprosił swojego agenta o poszukanie mu nowego klubu w Hiszpanii. Jak donosi Daily Mail, 26-latek nie znajduje już uznania w oczach Jose Mourinho i nie widzi dla siebie miejsca w składzie Chelsea. Możliwe, że Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem trafi do Realu Madryt w miejsce Karima Benzemy." - Daily Mail

Co :D

3

"Transfer Karima Benzemy do Arsenalu coraz bliżej! Według informacji włoskich mediów, Kanonierzy wynajeli prywatny odrzutowiec aby sprowadzić Francuza do Londynu przed poniedziałkowymi testami medycznymi. Gdy te wypadną pozytywnie, zawodnik zostanie zaprezentowany jeszcze tego samego dnia, przed wieczornym meczem z Liverpoolem na The Emirates." - Emanuele Giulianelli

Nie chce mi się wierzyć, że Perez puści Francuza.

2

Kuszczak szaleje. Interwencja z kosmosu.

1

Czyli transfery albo w zimie (wątpię), albo dużo w lecie.

1

"Dzisiejszy "Daily EXPRESS" podaje, że Jose Mourinho gotów jest zaproponować Juventusowi 100 mln funtów za Paula Pogbę. Byłby to światowy rekord transferowy. Inne źródła donoszą, że Chelsea jest w stanie wydać tego lata jeszcze 120 mln funtów - na Pogbę i Johna Stonesa, obrońcę Evertonu."

12

RAC1:
"Nolito w ciągu najbliższych godzin zostanie zawodnikiem Barcelony!"

0

Moje własne :D

0

Oglądam cudowną polską piłkę :D Trzeba kibicować Polakom. Ale nawet jak nie oglądam meczu, to stracić 3 gole z Norwegami to dużo.

0

Lechowi ewidentnie była potrzebna przerwa. To co mówił Skorża. Musieli potrenować w spokoju. Dobrze, że w lidze grali w piątek.

0

Na szczęście w grupie na pewno nie trafią.

0

Bo wygranej w lidze BVB nad jej imienniczką już stawiano ich w roli kandydata do wygrania ligi. A tu się męczą z jakimiś ogórkami. Widać brak Piszczka.

0

Ale Węgier wrzucił piłę. Brawo Lech, brawo Legia.

0

Tak grające polskie zespoły chcę oglądać. Pewne, dominujące. Nie ważne, że przeciwnicy przeciętni. Trzeba grać swoje.

0

Znajdź mi inny zespół który może wystawić na śo 5 zawodników, a na po 3. Chodzi mi o mecze ze słabiakami.

0

7 czeka na Arde, już to pisałem ;)

3

To jeszcze lepsze :D ach ten r4six

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?