Ludzie, ja wiem, ze jest 0:0 ale nie przesadzajcie. Aż tak źle nie grają. Gruzja praktycznie nie istnieje, a my nie prowadzimy tylko przez nieskuteczność Lewego.
Zgadzam się. Oni plus jak dla mnie Kovacić byli by lepszymi transferami, niż Pogba. On jest za drogi, a według mnie przyda nam się jeszcze zmiennik Suareza, bo aktualnie w kadrze nie ma klasycznej 9.
Tak. Młody, dobry piłkarz, który na pewno by miał właśnie na początku wsparcie u Ivana. A drogi też by nie był. Starczyło by kasy na ogarniętego napastnika na ławkę, bo aktualnie nie mamy zmiennika na pozycje numer 9.
5
Ludzie, ja wiem, ze jest 0:0 ale nie przesadzajcie. Aż tak źle nie grają. Gruzja praktycznie nie istnieje, a my nie prowadzimy tylko przez nieskuteczność Lewego.
0
Jak lubię Lewego, to chyba na razie jest najsłabszym zawodnikiem z naszej reprezentacji na boisku.
0
Ten to ma skuteczność :P
0
Chyba Ronaldo się załamie :P
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Liczę na ok 15 mln :D
2
Zgadzam się. Oni plus jak dla mnie Kovacić byli by lepszymi transferami, niż Pogba. On jest za drogi, a według mnie przyda nam się jeszcze zmiennik Suareza, bo aktualnie w kadrze nie ma klasycznej 9.
0
A ma ktoś informacje co z Songiem? Sprzedajemy, czy wypożyczamy?
0
Tak. Piłkarz mega, tylko wiekowy. Na ławkę chyba by się zgodził.
0
Tak. Młody, dobry piłkarz, który na pewno by miał właśnie na początku wsparcie u Ivana. A drogi też by nie był. Starczyło by kasy na ogarniętego napastnika na ławkę, bo aktualnie nie mamy zmiennika na pozycje numer 9.
0
Dobry, tylko czy pasuje do naszej gry? Ja bym wolał Dannego bo bodaj mu się kończy kontrakt.
4
"Jackson Martinez w Milanie!" o.O Ale transfer.
0
Kovačić mógłby z Rakiticiem u nas fajny duet w pomocy zrobić.
6
Jak by to była transmisja na jedynce to Candreva nie miał by życia. Przecież on chciał ośmieszyć przeciwnika. Toż to zbrodnia.
0
http://telewizjoner.pl/online/polsat-sport-hd-alba224.php Polecam dobrą transmisje.
0
Jest dobry, ale za taką kwotę można znaleźć 2 zawodników potrzebnych. Zmiennika do ataku i klasowego pomocnika.
2
0
Podobno Perez chcę De Geę w rozliczeniu za Bale :P
9
Ciekawostka: "Messi nigdy nie został piłkarzem miesiąca w Hiszpanii."
3
Ten też odwiedził fryzjera. Kto następny? Neymar?
0
Oby te pozytywne wiadomości i udany turniej copa america poniosły nasze gwiazdy do jeszcze lepszego sezony 2015/16.
1
Pisałem o tym rano, to ludzie nie wierzyli. Teraz maja oficjalne potwierdzenie.
0
Alba nie miał za bardzo co ścinać. Jak grzywę zetnie Ivan, to będzie wydarzenie :P
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,18083304,Final_Ligi_Mistrzow__Trzech_pilkarzy_Barcelony_ma.html#MT_3zdj Proszę oto źródło. Nie miałem jak na telefonie wstawić, dlatego nie dałem od razu.
0
Podobno Bravo, Douglas i Vermalen muszą zwrócić medale za ligę mistrzów, bo nie zagrali ani sekundy. Trochę słabo.
0
Czyli zrobi jak Rakitić :D Najpierw LE, później LM :D
1
http://issuu.com/barcaflash/docs/barca_flash_czerwiec2015 Polecam, szczególnie artykuł z 47 strony.
0
Ma ktoś obszerne skróty z komentarzem z canal +? Najlepiej w dobrej jakości.
4
Lubię tą naszą piątkę z Brazylii.