5

Ludzie, ja wiem, ze jest 0:0 ale nie przesadzajcie. Aż tak źle nie grają. Gruzja praktycznie nie istnieje, a my nie prowadzimy tylko przez nieskuteczność Lewego.

0

Jak lubię Lewego, to chyba na razie jest najsłabszym zawodnikiem z naszej reprezentacji na boisku.

0

Ten to ma skuteczność :P

0

Chyba Ronaldo się załamie :P

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Liczę na ok 15 mln :D

2

Zgadzam się. Oni plus jak dla mnie Kovacić byli by lepszymi transferami, niż Pogba. On jest za drogi, a według mnie przyda nam się jeszcze zmiennik Suareza, bo aktualnie w kadrze nie ma klasycznej 9.

0

A ma ktoś informacje co z Songiem? Sprzedajemy, czy wypożyczamy?

0

Tak. Piłkarz mega, tylko wiekowy. Na ławkę chyba by się zgodził.

0

Tak. Młody, dobry piłkarz, który na pewno by miał właśnie na początku wsparcie u Ivana. A drogi też by nie był. Starczyło by kasy na ogarniętego napastnika na ławkę, bo aktualnie nie mamy zmiennika na pozycje numer 9.

0

Dobry, tylko czy pasuje do naszej gry? Ja bym wolał Dannego bo bodaj mu się kończy kontrakt.

4

"Jackson Martinez w Milanie!" o.O Ale transfer.

0

Kovačić mógłby z Rakiticiem u nas fajny duet w pomocy zrobić.

6

Jak by to była transmisja na jedynce to Candreva nie miał by życia. Przecież on chciał ośmieszyć przeciwnika. Toż to zbrodnia.

0

0

Jest dobry, ale za taką kwotę można znaleźć 2 zawodników potrzebnych. Zmiennika do ataku i klasowego pomocnika.

2

Super filmik adidasa. Występują nasze gwiazdy.

0

Podobno Perez chcę De Geę w rozliczeniu za Bale :P

9

Ciekawostka: "Messi nigdy nie został piłkarzem miesiąca w Hiszpanii."

3

Ten też odwiedził fryzjera. Kto następny? Neymar?

0

Oby te pozytywne wiadomości i udany turniej copa america poniosły nasze gwiazdy do jeszcze lepszego sezony 2015/16.

1

Pisałem o tym rano, to ludzie nie wierzyli. Teraz maja oficjalne potwierdzenie.

0

Alba nie miał za bardzo co ścinać. Jak grzywę zetnie Ivan, to będzie wydarzenie :P

0

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,18083304,Final_Ligi_Mistrzow__Trzech_pilkarzy_Barcelony_ma.html#MT_3zdj Proszę oto źródło. Nie miałem jak na telefonie wstawić, dlatego nie dałem od razu.

0

Podobno Bravo, Douglas i Vermalen muszą zwrócić medale za ligę mistrzów, bo nie zagrali ani sekundy. Trochę słabo.

0

Czyli zrobi jak Rakitić :D Najpierw LE, później LM :D

1

http://issuu.com/barcaflash/docs/barca_flash_czerwiec2015 Polecam, szczególnie artykuł z 47 strony.

0

Ma ktoś obszerne skróty z komentarzem z canal +? Najlepiej w dobrej jakości.

4

Lubię tą naszą piątkę z Brazylii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?