Zawsze się nad tym zastanawiałem, jak są liczone dryblingi poszczególnych zawodników w trakcie meczu. Mam swoja teorię ale chciałbym poznać wasze zdanie bo nie jestem pewien.
Ewidentnie idzie o kasę bo w Anglii czy PSG dostanie więcej. Jakby czół większy sentyment do klubu to by został, nawet za sprawą małej obniżki zarobków.
Oby Enrique ogarnął go w lecie. Bo on nie gra gdyż nie przykłada się do defensywy. Może dorośnie przez lato do wielkiej piłki i zacznie grać na miarę talentu.
0
Oby to była prawda. Idealnie pasuje do naszego systemu gry.
1
Fajnie zrobione. Brawa.
1
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/vb.1399029093699161/1564726683796067/?type=2&theater Nasi to jednak potrafią strzelać gole.
5
*Lech :)
0
Zagrał :P
1
Pierwszy kapitan, nawet jak nie gra to podnosi trofeum zazwyczaj jako pierwszy.
0
Ale sklepali to.
0
Ile goli ma już MSN?
0
Wygwizdali na początku hymn Hiszpanii, nie oglądałem początku?
1
A mógł zrobić Calme :P
1
Niepewni są w obronie. Trzeba to jak najszybciej wykorzystać.
0
Nie było.
0
Na serio musi być Iwański :(
1
"London Evening Standard: Sami Khedira i Paulo Dybala do wtorku mają zostać ogłoszeni nowymi zawodnikami Juventusu! [Adrian]"
1
Komentarz usunięty
2
" FC Porto skorzysta z klauzuli wykupienia Casemiro z Realu Madryt! [El 92]" Jeśli to prawda, to nieźle stracą na tym.
3
Co by nie mówić. Wpasował się dobrze do nich. Gra tam w miarę regularnie i dobrze. Wydaje mi się, że się rozwinął.
0
Zawsze się nad tym zastanawiałem, jak są liczone dryblingi poszczególnych zawodników w trakcie meczu. Mam swoja teorię ale chciałbym poznać wasze zdanie bo nie jestem pewien.
0
Jest genialny. Zna ligę i w tym sezonie zachwyca, tylko czy nam na teraz jest potrzebni środkowy obrońca? Są ważniejsze wydatki.
0
Ewidentnie idzie o kasę bo w Anglii czy PSG dostanie więcej. Jakby czół większy sentyment do klubu to by został, nawet za sprawą małej obniżki zarobków.
3
- Carles Escolan, dziennik Marca...
- Alves: "Śmieć... Przepraszam, ale nie rozmawiam z tą gazetą. Następne pytanie".
To Alves powiedział :P
3
Oby Enrique ogarnął go w lecie. Bo on nie gra gdyż nie przykłada się do defensywy. Może dorośnie przez lato do wielkiej piłki i zacznie grać na miarę talentu.
6
Dybala podobno oficjalnie piłkarzem Juve. Więc nie Barcelona. Został Vietto i Lacazette.
0
Mam takie pytanie. Jakiego typu zawodnika brakuje u nas w zespole?
0
Szkoda, że nie pokazali grafik z trzecim kompletem strojów.
0
http://fangol.pl/view/100349/reakcja-xaviego-na-oprawe?barc To się ucieszył :)
1
Ciekawe który zespół będzie się bardziej cieszył :D
0
To się Munir nagrał :P
2
No rzeczywiście. Mistrzostwo w najmocniejszej lidze świata to wstyd. Popieram twój tok rozumowania.
0
Walczyć. No chyba, że chcą by Deportivo się utrzymało.