0

Strasznie trudny mecz.

0

Chyba się nie zrozumieli :D

0

Szkoda tych przerw reprezentacyjnych, bo po nich zawsze potrzebujemy 1 meczu by się rozegrać.

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html Głos nie powala ale idzie bez ściny.

0

My tu gadu, gadu a Pep bije rekordy w Bundeslidze.

2

To powinien być gol.

0

Nie było mnie cały dzień, a tu Real taki sparing sobie o 12 urządził. Jednak ja w dzisiejszym meczu nie liczę na wysoki wynik, chce tylko 3 punktów, ewentualnie bramek Messiego by mu Ronaldo za daleko nie odskoczył :P

0

Pokazał klasę. Jednak łysy potrafi.

15

W tym połowy nie było :D

0

Mi tam nie przeszkadza :P Jednego rywala mniej w walce o tytuł.

1

0

Przynajmniej jeden karny powinien być dla BVB.

1

Co obronił Neuer. Ale obronił strzał Reusa.

0

Kurde Thiago wszedł i pokazuje klasę.

1

Miał ten ZDF transmitować, a tu nic. Jest na jakimś innym kanale transmisja dostępna w pakiecie cyfrowego Polsatu oprucz Eurosportu 2?

0

Ja ma jakieś ambicje to na pewno by powalczył o skład. Przy ostatniej dyspozycji Neymara mógłby grać w podstawie. Z takim podejściem jakie ty masz toby żaden napastnik do Barcy nie przyszedł co najmniej w okresie 5 lat bo każdy by przegrał rywalizację z naszą trójką. W realu z BBC jest taka polityka i zobacz jak na tym wychodzą. Kondycyjnie siadają i wiedzą, że mają pierwszy skład z guru więc automatycznie na treningu mniejsze zaangażowanie. Jak by nasz atak ktoś z ławki naciskał to dopiero by grali.

0

Szczerze wolę by dać im odpocząć nawet jak nie chcą, niż by mieli się zajeżdżać. Jest zawsze puchar króla w którym mniej grają, a porządny zmiennik zawsze się przyda, bo aktualnie jak wchodzi Pedro za kogoś to ja już wiem, że nic nie zrobimy :D

0

Z tego co wiem to na każdej z trzech w ataku mógłby zagrać. A Neymar też ma słabsze momenty i potrzebuje odpoczynku więc luz. O Pedro nie wspominam bo liczę na jego sprzedaż.

6

"Zarząd Villarrealu pracuje nad nową umową dla Luciano Vietto, donosi dziennik "AS".
Obecny kontrakt zawodnika "żółtej łodzi podwodnej" zawiera klauzulę odstępnego w wysokości, jedynie 20 milionów euro. W związku z tym, iż w obecnym sezonie gracz prezentuje znakomitą formę, wzbudził zainteresowanie takich klubów jak FC Barcelona, czy Real Madryt. Włodarze Villarrealu nie chcąc zbyt łatwo stracić swojego najlepszego zawodnika, mają nadzieję, iż ten podpisze nową umowę, ze znacznie wyższą kwotą za jego transfer. [Krzyychu_pl]" Obyśmy zdążyli go kupić zanim coś zmajstrują w umowie :D

1

"Branislav Ivanović na liście życzeń AS Monaco. Według doniesień "Daily Mail" klub z księstwa Monaco, gotowy jest złożyć ofertę w wysokości 25 milionów funtów! [Krzyychu_pl]" Według mnie on jest nie do zastąpienia. Jak go sprzedadzą to będzie kicha.

0

""The Sun": Manchester United włącza się do walki o Raheema Sterlinga!"

0

A wypożyczenie na rok, czy pół roku?

1

I wchodzi Suarez.

0

Banega szaleje. Powinien dostać zawodnika meczu.

0

Lubię ten duet komentatorów.

0

Polecam. Trochę się wynik hitu w Anglii nie sprawdził :D

0

Ma ktoś zamiar oglądać Sevilla vs Bilbao? Będzie grał Krychowiak?

0

A mógł podać. Ładna bramka.

0

To pomógł drużynie, bardzo :D

0

Za 2 lato to i będzie dużo droższy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?