Pomaga fakt, że będzie mógł uczyć się od Lewandowskiego i wchodzić w jego miejsce, a do tego jest dużym fanem Barcelony. Konkurencję będziemy mieli jednak dużą.
Trwa rebranding Aston Villi i kibice mają możliwość wzięcia udziału w głosowaniu na nowy herb. Poniżej opcje do wyboru. Ten po prawej imo zbyt przypomina Chelsea, więc zapewne wybór padnie na ten po lewej. W mojej opinii schludny herb, znacznie przyjemniejszy niż obecny. https://t.co/ryLKFjPJSp">pic.twitter.com/ryLKFjPJSp
Madrytczoki stali się bardzo przewidywalni: - piłkarz Barcy kończy kariere: „przygodę, bo kariere to miał (tu wstaw dowolne nazwisko piłkarza Realu) - Real przegra mecz: „Real ma 14 LM” - Benzema nie strzela: „w piłkę gra się na wiosnę, wtedy będzie strzelał”
Ja jebie, tam w konkursie na trenera musi być jakiś czarny, bo inaczej rasizm i kara xD Dzień dobry i czarnej kawusi. https://t.co/h9DGkPReCv">pic.twitter.com/h9DGkPReCv
A skoro 11 listopada coraz bliżej, to dziś ponownie chcemy zaznajomić inne narodowości z naszą pyszną, poznańską tradycją 🥐🥰 #UECL#LPOVILhttps://t.co/1jW44KQTay">pic.twitter.com/1jW44KQTay
Dziennikarze Marki niezmiennie w wysokiej formie. Nie dość że przekręcili większość nazwisk w Lechu Poznań, to jeszcze przypisali mu ławkę rezerwowych Austrii Wiedeń 🙃 https://t.co/LuOZ9nt4ue">pic.twitter.com/LuOZ9nt4ue
🗣️ @marcin_gazda: Chciałbym zobaczyć innego trenera w Atletico. Myślałem o Tuchelu, ale pytanie, czy Niemiec chciałby iść do klubu, który ma problemy ze zdobywaniem pucharów, ale może sama osoba Tuchela mogłaby spowodować, że ten zespół grałby o najwyższe cele z powodzeniem. https://t.co/nrbveCjmHK">pic.twitter.com/nrbveCjmHK
David de Gea rozegra dziś 505. mecz w barwach Manchesteru United. Tym samym zrówna się w liczbie występów z Dennisem Irwinem i wskoczy na 5. miejsce w historii klubu.
4 stracone bramki (z czego 3 z Realem) w 12 meczach. Xavi jeszcze pobije rekord Chelsea Mourinho z 2004/2005 i nikt nie będzie wiedział jak to się stało.
To co, porozmawiamy o potężnym mentalu, charakterze drużyny, walce do końca, itp?
A tak na serio to mocno średni mecz, ale wyprowadziliśmy wcześniej dwie setki, Valencii pozwoliliśmy na jedną akcję przez cały mecz. Niepokojące oczywiście kontuzje. Fajna zmiana Raphinii.
1
Dwie fajne walki na razie. Początek na plus :)
4
Jeden z priorytetów na lato. Do tego Messi/Bernardo, 5 śo, prawy i Lewy obrońca i śpd. Zobaczymy co się ogarnie.
7
Fajna ta lewa opcja. Prawa to rzeczywiście jak zespół z Londynu.
0
@takisobiektos Ja nie mam problemu powiedzieć, że to największy klub w historii.
6
https://x.com/Piotrowicz17/status/1588424896757239809
Tam każda osoba wysoko postawiona musi być tak odpychająca i wzbudzać obrzydzenie?
44
Klasyczny teksty.
17
To są jaja.
3
Piękne :)
3
Bardzo lubię tę akcję :)
2
To niezła Marca xD
23
Skończył się xD
7
No to mu wyszło xD
0
@HighestInTheRoom Bayern już przeszli raz, a z Realem też było dobrze, aż do popisu Donnarumma xD Wyrównane były by to mecze.
1
To niezłe PSG xD
3
Ciekawe. Z tego co czytam to wczorajszą rola mu pasowała. Taki wycofany skrzydłowy, co rzuca piły.
0
Te końcówki Tottenhamu. Mental :) W końcu w LM jest komu kibicować w 1/8 :D
1
Tuchel by z tego Atleti zrobił kandydata do mistrza.
8
https://x.com/BrasilEdition/status/1587117519873183747
Asysta dekady by była :o
17
No ale to był wielki Real xD Jak by Barca tak wygrała, to narracja była by, że przepchane, ale że Real tak wygrał to wielki.
0
Narazie Real bardzo słaby.
0
@Encore Ja na tyle mało United oglądam, że nie wiem, ale z tego co widzę to dużo kibiców go nie uznaje za legendę.
4
Tyle spotkań, a ciężko go legendą nazwać.
0
@Crystalline La Liga do PL.
28
Fani Ligue 1 się jarają teraz Leo, a on nawet nie gra połowy tego, co grał w top formie w Barcelonie.
9
To było coś pięknego :)
7
Przynajmniej jeden plus jest pracy Xaviego w lidze.
4
Tak tylko Real może wygrywać xD
1
Wojna, a nie mecz xD
2
Mnie tam bawi xD
4
Coś nie pykło :D