1

Dwie fajne walki na razie. Początek na plus :)

4



Jeden z priorytetów na lato. Do tego Messi/Bernardo, 5 śo, prawy i Lewy obrońca i śpd. Zobaczymy co się ogarnie.

7



Fajna ta lewa opcja. Prawa to rzeczywiście jak zespół z Londynu.

0

@takisobiektos Ja nie mam problemu powiedzieć, że to największy klub w historii.

6

https://x.com/Piotrowicz17/status/1588424896757239809

Tam każda osoba wysoko postawiona musi być tak odpychająca i wzbudzać obrzydzenie?

44



Klasyczny teksty.

17



To są jaja.

3



Piękne :)

3



Bardzo lubię tę akcję :)

2



To niezła Marca xD

23



Skończył się xD

7



No to mu wyszło xD

0

@HighestInTheRoom Bayern już przeszli raz, a z Realem też było dobrze, aż do popisu Donnarumma xD Wyrównane były by to mecze.

1



To niezłe PSG xD

3



Ciekawe. Z tego co czytam to wczorajszą rola mu pasowała. Taki wycofany skrzydłowy, co rzuca piły.

0

Te końcówki Tottenhamu. Mental :) W końcu w LM jest komu kibicować w 1/8 :D

1



Tuchel by z tego Atleti zrobił kandydata do mistrza.

8

17



No ale to był wielki Real xD Jak by Barca tak wygrała, to narracja była by, że przepchane, ale że Real tak wygrał to wielki.

0

Narazie Real bardzo słaby.

0

@Encore Ja na tyle mało United oglądam, że nie wiem, ale z tego co widzę to dużo kibiców go nie uznaje za legendę.

4



Tyle spotkań, a ciężko go legendą nazwać.

0

@Crystalline La Liga do PL.

28



Fani Ligue 1 się jarają teraz Leo, a on nawet nie gra połowy tego, co grał w top formie w Barcelonie.

9



To było coś pięknego :)

7



Przynajmniej jeden plus jest pracy Xaviego w lidze.

4



Tak tylko Real może wygrywać xD

1

Wojna, a nie mecz xD

2



Mnie tam bawi xD

4



Coś nie pykło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?