3



Teoria spiskowa w którą wierzę xD w lidze też spokojnie karny mógł być przynajmniej jeden.

1



A to ciekawe :)

1



Cyrk xD

3

Z Bayernem nie dali karnego, dziś też. Sędziowie to dramat. Zero odpowiedzialności za takie babole.

1

Ale wałek xD cyrk

1

Oczywista ręką jeszcze xD

6

Cyrk i tyle xD

0

Xavi marnuje Raphinię na tej lewej. Wszed na chwilę na prawo i już akcję zrobił. A teraz zmiana xD

0

Lewa strona musi się ogarnąć.

3

Trzeba zamienić skrzydłowych miejscami.

0



Ach ten hejt na Brzęczka za wyniki xD

4



I bardzo dobrze :)

0

@Sulimo Tak z ciekawości jakie produkcję uznajesz za bardzo dobre? Mógłbyś podać przykłady?

1

@Mario96w Na ławce zgrania nie daje xD a tak serio to if dalota wleci.

0

@Sulimo @Pressinho Trylogia władcy to arcydzieło. Hobbit jest ok, ale się na nim zawiodłem. Serial też dla mnie jest ok, ale pewnie widziałem z kilkadziesiąt lepszych seriali. Pani elf mi nie przeszkadza, jestem nastawiony do niej neutralnie.

Jak by to nie było z tego świata to hejt by był dużo mniejszy, ale i rozgłos też.

Nowe gwiezdne wojny też są powszechnie hejtowane przes fanów. Tak to już jest, że duże marki mają po prostu głośniejszych hejterów.

PS. Mi się też nowe SW średnio podobają :D

0

Nie no trafiłem CR7 w fifie i teraz muszę skład przerobić pod niego xD

2

Ostatni odcinek Włodcy Pierścieni i Rodu Smoków znakomite. No jestem bardzo zadowolony.

6



I bardzo mnie to cieszy :)

50

Higuain ogłosił zakończenie kariery. Nigdy mu nie zapomnę finału Mistrzostw Świata.

1



Ciekawe :)

0



No to potrenował :D Top info.

0



Top transfer :)

6



I cyk xD

29



Co tu się dzieje xD

8



Ciekawe czy jeszcze strzeli :)

1

@jeyx77x Kane w City też by miał lepsze liczby niż w Tottenhamie.

9



Taka tam luźna statystyka xD

0



Milan pewnie w ryj dostanie :)

5



Brak kontuzji i będzie najlepszym strzelcem w historii :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?