Jakkolwiek to zabrzmi, jako kibic Barcelony jestem zadowolony. Zwycięstwa się nie spodziewałem, a spokojnie mogło się wydarzyć (chociażby karny). Kolejny krok do przodu w jakości gry.
Krótka piłka z mojej strony - jak ktoś nie widzi jak genialnym piłkarzem jest Pedri to albo jest mocno uprzedzony albo niewiele rozumie ze sportu, który ogląda.
@tristan87 Oj nie, zobacz sobie taką La Gazzetta dello Sport, czyli największy sportowy dziennik i jaki był główny temat. Nie piszesz prawdy. Tu okładka:
Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówię "ku*wa znowu w tych Włoszech" i już mi się nie chce niczego. Jedyne czego chce to wyjechać z tego włoskiego syfu. Nienawidzę tego państwa. https://t.co/56hVLqW0f6">pic.twitter.com/56hVLqW0f6
Co się okazuje. Bonucci w ogóle nie był na spalonym. VAR nie wziął pod uwagę ustawienia Candrevy, który stoi obok Cuadrado. https://t.co/H7CH5a1qa4">pic.twitter.com/H7CH5a1qa4
42
Niemcy znów rzeczywistość zakłamują.
0
Mocarny hejtpark.
11
Jeszcze po meczu ten na dokładkę xD Na dobicie :D
18
Przynajmniej jeden zadowolony :D
4
Zmarnowane sety w pierwszej połowę, przespane 10 min w drugiej. Nie powinniśmy przegrać, ale przegraliśmy. I jeszcze ten brak karnego xD
Ja dziś 2 razy szmatą w ryj.
1
Pedri znakomita 1 połowa, ale 2 bardzo słaba.
0
Każda stykową sytuacja gwizdana dla Bayernu xD
2
Sędzia ma coś z głową. To jest fakt.
0
Nie no my powinniśmy w tym meczu prowadzić 2 golami z tych okazji. To jest dramat.
12
Dokładnie, ale dla mnie dziś Gavi i tak lepszy.
0
@Janiama W obronie tak, ale w ataku brakuje tej szybkości i trafniejszych decyzji.
11
Kołtoń z Hajto się o karnego kłócą xD Hajto gada z "perspektywy boiska" xD xD
1
W pełni zasłużenie. Do 90 minuty tylko Lloris utrzymywał Tottenham. No Conte dziś słabo.
2
@Kgorecki2500 Mam x2 więc bramkowy remis nie był by tragiczny.
0
@tristan87 Oj nie, zobacz sobie taką La Gazzetta dello Sport, czyli największy sportowy dziennik i jaki był główny temat. Nie piszesz prawdy.
Tu okładka:
A o samej siatce dopiero na późniejszych stronach. Mówili to na meczykach też w poranku wczoraj.
Tu masz fajny przegląd włoskiej prasy sportowej:
0
Lloris klasa interwencja, ale Sporting powinien strzelić.
0
To jest śmieszne, że nikt tego turnieju nie chce xD Włosi wygrywają turniej, a główny temat we włoskiej prasie to skandal sędziowski w Turynie xD
11
https://x.com/OOCKS_Polska/status/1569584916865732610
Ten post to jest hit xD
6
Ach ten Kaz :D
10
https://x.com/gggfx129/status/1569052527617867776
Piękne xD
7
W Anglii niech sobie przekładają, ale w Europie powinien być walkower i tyle.
0
Lewy jutro robi cieszynkę po golu?
1
@GeneralXavi Ale przecież to jest wiadome od lat.
0
@AFA90 Raphinha i Vini na boku, a Ney na 10 bo tak gra często.
8
Jeden plus, że nie lubię Juve xD
0
@Tomason Nie pierwszy nie ostatni :)
7
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1569070986833559555
Nie no to są jakieś jaja xD
Ale dla mnie jedna z najlepszych końcówek ostatnich lat w Futbolu :o
46
Zabawne xD
0
Villarreal traci pierwszego gola w lidze :o
6
https://x.com/gggfx129/status/1569045787635482626
Mi matka chyba od rana z 5 razy mówiła o meczu, a ja jej, że gra Betis z Villarrealem i to jest priorytet :)