42



Niemcy znów rzeczywistość zakłamują.

0



Mocarny hejtpark.

11



Jeszcze po meczu ten na dokładkę xD Na dobicie :D

18



Przynajmniej jeden zadowolony :D

4

Zmarnowane sety w pierwszej połowę, przespane 10 min w drugiej. Nie powinniśmy przegrać, ale przegraliśmy. I jeszcze ten brak karnego xD

Ja dziś 2 razy szmatą w ryj.

1

Pedri znakomita 1 połowa, ale 2 bardzo słaba.

0

Każda stykową sytuacja gwizdana dla Bayernu xD

2

Sędzia ma coś z głową. To jest fakt.

0

Nie no my powinniśmy w tym meczu prowadzić 2 golami z tych okazji. To jest dramat.

12



Dokładnie, ale dla mnie dziś Gavi i tak lepszy.

0

@Janiama W obronie tak, ale w ataku brakuje tej szybkości i trafniejszych decyzji.

11

Kołtoń z Hajto się o karnego kłócą xD Hajto gada z "perspektywy boiska" xD xD

1

W pełni zasłużenie. Do 90 minuty tylko Lloris utrzymywał Tottenham. No Conte dziś słabo.

2

@Kgorecki2500 Mam x2 więc bramkowy remis nie był by tragiczny.

0

@tristan87 Oj nie, zobacz sobie taką La Gazzetta dello Sport, czyli największy sportowy dziennik i jaki był główny temat. Nie piszesz prawdy.
Tu okładka:



A o samej siatce dopiero na późniejszych stronach. Mówili to na meczykach też w poranku wczoraj.

Tu masz fajny przegląd włoskiej prasy sportowej:

0

Lloris klasa interwencja, ale Sporting powinien strzelić.

0



To jest śmieszne, że nikt tego turnieju nie chce xD Włosi wygrywają turniej, a główny temat we włoskiej prasie to skandal sędziowski w Turynie xD

11

6



Ach ten Kaz :D

10

7



W Anglii niech sobie przekładają, ale w Europie powinien być walkower i tyle.

0

Lewy jutro robi cieszynkę po golu?

1

@GeneralXavi Ale przecież to jest wiadome od lat.

0

@AFA90 Raphinha i Vini na boku, a Ney na 10 bo tak gra często.

8



Jeden plus, że nie lubię Juve xD

0

@Tomason Nie pierwszy nie ostatni :)

7

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1569070986833559555





Nie no to są jakieś jaja xD

Ale dla mnie jedna z najlepszych końcówek ostatnich lat w Futbolu :o

46



Zabawne xD

0

Villarreal traci pierwszego gola w lidze :o

6

https://x.com/gggfx129/status/1569045787635482626

Mi matka chyba od rana z 5 razy mówiła o meczu, a ja jej, że gra Betis z Villarrealem i to jest priorytet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?