4



Lewy to powinien mieć z nią kosę xD

0



Papszun gada bzdury? Szok :o

1

@KrwawiaceoczyVEB Zacznijmy od tego, że typ z Pogoni przed kontaktem nawet w polu karnym nie był.

0

A idź pan z takim karnym.

12



Gol zacny :)

0

Typowy Real. Chwieje się, a później i tak strzela.

7



Ten Benzema xD

40

0

Mi się czasem zdaje, że jak by w siatce przy każdej akcji coś sprawdzali to często by były wychwycone te małe błędy.

1



Nasz podstawowy śo powinien to być.

9

8



Piękne :)

40

13



Od lat to mówię, że w Polsce interesujemy się sportami gdzie mamy sukcesy i piłką nożną. Skoki narciarskie, siatka, czy żużel nie były by popularne bez wyników.

36



Tadek dobrze prawi :)

6

https://x.com/Grzesie58132523/status/1568311503102820362

Barbarzyństwo, powinno być kilka spotkań zawieszenia.

49



Kolejny plus dla tego pana :)

24

0

@Corr @Uukasz_93 No i co z tego? 2 skład Villarreal plus parę co gra w pierwszym jest i tak lepszy niż całej naszej ekstraklasy. Po drugie przy 3:3 Emery panicznie wstawiał graczy pierwszego zespołu, swoje gwiazdy. Ludzie to jest półfinalista LM, a nie dziad z dołu tabeli. Deprecjonowanie tego meczu to jest dramat i tyle.

0



Ale się bajzel zrobi.

6



Fajnie, fajniusio.

15



Bo Hiszpanie potrafią docenić grę rywali.

4



Brawa dla naszych zawodników. Szkoda, ale pokazali się lepiej niż większość myślała. Villarreal musiał ratować się zawodnikami z pierwszego składu.

0

@JimMorrisonFCB Zależy, czy Villarreal już będzie miał pewny awans, czy nie.

0

@budel17 Lech bardzo dobrze fizycznie wygląda, co jest dziwne jak na polskę. A Emery z ławki wpuszcza podstawę by wynik gonić xD

6



Trochę go kocham. Oby udało się go zatrzymać w Lechu, ale będzie ciężko.

3

https://x.com/smileowski/status/1567937857670549506

100% racji XD

Stawialiście na Villarreal przy 1:0 dla Lecha? Trzeba było przy 3:1 na remis dać xD

0

Podoba mi się dziś to, że Lech stara się grać (tak jak z Benficą 2 lata temu co 2:4 było).

1

@kuz Ale co to ma wspólnego? 3:2 jest i nie ma wielkiej dominacji, a miało być 5:0. Villarreal ma rezerwy lepsze niż całą nasza liga skład.

0

@JohnnyBarca To terminarz będzie już napięty do granic możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?