Znakomity występ Jakuba Kiwiora w meczu z Napoli. Kolejny raz w tym sezonie pokazuje na co go stać. Ogromny talent i jak dla mnie pewniak do gry na Mundialu. Spezia może być zadowolona, że nie oddała Kuby do West Hamu, bo cena rośnie z kolejki na kolejkę. #włoskarobota
Od lat to mówię, że w Polsce interesujemy się sportami gdzie mamy sukcesy i piłką nożną. Skoki narciarskie, siatka, czy żużel nie były by popularne bez wyników.
🆕️ Reprezentacja Bośni i Hercegowiny zgodziła się zagrać sparing z Rosją!
Co na to Miralem Pjanić?
🗣"Brak mi słów. Kiedy reprezentacja zaczyna grać dobrze, to zawsze coś idzie nie tak. Nie wiem co powiedzieć. To nie jest dobre. Ja na pewno nie zagram w tym meczu."
@Corr@Uukasz_93 No i co z tego? 2 skład Villarreal plus parę co gra w pierwszym jest i tak lepszy niż całej naszej ekstraklasy. Po drugie przy 3:3 Emery panicznie wstawiał graczy pierwszego zespołu, swoje gwiazdy. Ludzie to jest półfinalista LM, a nie dziad z dołu tabeli. Deprecjonowanie tego meczu to jest dramat i tyle.
Hiszpańscy kibice pożegnali schodzących do szatni piłkarzy @LechPoznan owacją na stojąco. To chyba najlepsza ocena dzisiejszej postawy poznaniaków. #VILLPO
90'+5 🏁 Walczyliśmy do końca, ale ostatecznie do Poznania wracamy bez punktów. Za tydzień gramy przy Bułgarskiej z Austrią Wiedeń, bądźcie z nami! _____#UECL | #VILLPO 4:3 https://t.co/M0m5Nzuz1S">pic.twitter.com/M0m5Nzuz1S
4
Lewy to powinien mieć z nią kosę xD
0
Papszun gada bzdury? Szok :o
1
@KrwawiaceoczyVEB Zacznijmy od tego, że typ z Pogoni przed kontaktem nawet w polu karnym nie był.
0
A idź pan z takim karnym.
12
Gol zacny :)
0
Typowy Real. Chwieje się, a później i tak strzela.
7
Ten Benzema xD
40
https://x.com/JO_1916/status/1568702384859144199
Piękna liga :)
0
Mi się czasem zdaje, że jak by w siatce przy każdej akcji coś sprawdzali to często by były wychwycone te małe błędy.
1
Nasz podstawowy śo powinien to być.
9
https://x.com/OdMeczuDoMeczu/status/1568611638856523776
Ten to się MMA na oglądał xD
8
Piękne :)
40
https://x.com/HardFootyVidss/status/1568556034226114560
Ale to chodziło :o
13
Od lat to mówię, że w Polsce interesujemy się sportami gdzie mamy sukcesy i piłką nożną. Skoki narciarskie, siatka, czy żużel nie były by popularne bez wyników.
36
Tadek dobrze prawi :)
6
https://x.com/Grzesie58132523/status/1568311503102820362
Barbarzyństwo, powinno być kilka spotkań zawieszenia.
49
Kolejny plus dla tego pana :)
24
https://x.com/Greg_G_84/status/1567965059527090177
Ale złoto xD
0
@Corr @Uukasz_93 No i co z tego? 2 skład Villarreal plus parę co gra w pierwszym jest i tak lepszy niż całej naszej ekstraklasy. Po drugie przy 3:3 Emery panicznie wstawiał graczy pierwszego zespołu, swoje gwiazdy. Ludzie to jest półfinalista LM, a nie dziad z dołu tabeli. Deprecjonowanie tego meczu to jest dramat i tyle.
0
Ale się bajzel zrobi.
6
Fajnie, fajniusio.
15
Bo Hiszpanie potrafią docenić grę rywali.
4
Brawa dla naszych zawodników. Szkoda, ale pokazali się lepiej niż większość myślała. Villarreal musiał ratować się zawodnikami z pierwszego składu.
0
@JimMorrisonFCB Zależy, czy Villarreal już będzie miał pewny awans, czy nie.
0
@budel17 Lech bardzo dobrze fizycznie wygląda, co jest dziwne jak na polskę. A Emery z ławki wpuszcza podstawę by wynik gonić xD
6
Trochę go kocham. Oby udało się go zatrzymać w Lechu, ale będzie ciężko.
3
https://x.com/smileowski/status/1567937857670549506
100% racji XD
Stawialiście na Villarreal przy 1:0 dla Lecha? Trzeba było przy 3:1 na remis dać xD
0
Podoba mi się dziś to, że Lech stara się grać (tak jak z Benficą 2 lata temu co 2:4 było).
1
@kuz Ale co to ma wspólnego? 3:2 jest i nie ma wielkiej dominacji, a miało być 5:0. Villarreal ma rezerwy lepsze niż całą nasza liga skład.
0
@JohnnyBarca To terminarz będzie już napięty do granic możliwości.