@Mns21 Uwierz mi oglądam większość meczów Lecha od lat i wiem, że w tym zespole nie ma nic logicznego. Już w większych kryzysach ogrywali Fiorentinę na wyjeździe, czy 2 lata temu Belgów u siebie w grupie, grając w lidze tragicznie. Zespół z Izraela, czy Austrii to nie jest rywal poza zasięgiem, nawet w przeciętnej formie. Malmo wchodzi do LE, a z tymi Islandczykami co grał Lech ledwo awansowali. Tu nie ma reguły.
Wesley Fofana to Chelsea, here we go! Documents are almost ready as Leicester and Chelsea reached an agreement on the fee on Friday, confirmed. 🚨🔵 #CFC
Fofana will sign until June 2028 as new Chelsea player. Fee around £75m [add-ons included]. Time to prepare documents now. https://t.co/lO31M5firj">pic.twitter.com/lO31M5firj
8 września 18:45 Villarreal - Lech 15 września 21:00 Lech - Austria 6 października 18:45 Lech - Hapoel 13 października 21:00 Hapoel - Lech 27 października 18:45 Austria - Lech 3 listopada 21:00 Lech - Villarreal
Dobry terminarz. Jeśli chcą coś myśleć o awansie to 2 i 3 mecz muszą wygrać. A w ostatniej kolejce Villarreal już pewny awans i zagra rezerwami wtedy fartowny remis xD
16
Zabawne :D
29
Ten to jak czasem coś powie xD
4
Ten redaktor to jest hit xD bredzi i krzyczy
3
No mają patent :)
1
@fart Może Lewy by coś wykończył :)
1
@VamosRakieta No fajnie pykają, ale poczekajmy aż będą mieli na rywala kogoś mocniejszego mimo wszystko.
0
Wielki Bayern nie wygrywa meczu u siebie? Ale jak to :o
2
Brawo dla Romy. Każda strata punktów Juve cieszy.
0
Brawo Roma :) Jazda z Juve.
0
@Emhyr On się nawet nie zaczął :D
5
:D co to jest
1
Ale Serb strzelił :o
1
Dobrze, że go w fantasy nie mam xD
5
Kto tak ma z was? :D
1
City zmęczone sparingiem z Barcą ewidentnie.
0
@Kamiloza91 Tottenham :)
41
No i git XD
0
@Mns21 Uwierz mi oglądam większość meczów Lecha od lat i wiem, że w tym zespole nie ma nic logicznego. Już w większych kryzysach ogrywali Fiorentinę na wyjeździe, czy 2 lata temu Belgów u siebie w grupie, grając w lidze tragicznie. Zespół z Izraela, czy Austrii to nie jest rywal poza zasięgiem, nawet w przeciętnej formie. Malmo wchodzi do LE, a z tymi Islandczykami co grał Lech ledwo awansowali. Tu nie ma reguły.
0
@Mns21 Nie uważam by Lech u siebie był taki pewny do porażki. To jest piłka, w eliminacjach wygrali wszystkie 4 spotkania na własnym stadionie.
3
Chora kwota.
0
Dobry terminarz. Jeśli chcą coś myśleć o awansie to 2 i 3 mecz muszą wygrać. A w ostatniej kolejce Villarreal już pewny awans i zagra rezerwami wtedy fartowny remis xD
0
@barcowy1899 Ale obróciła ją tam zaraz po obaleniu. 29-28 dla jednej z nich, na pewno nie 30-27.
7
Bardzo dobra gala.
1
29-28 ok, ale 30-27 nie rozumiem. Ale mimo wszystko nie obalała, co mnie dziwi.
0
Bardzo na styku. Ale w sumie nie wiem na kogo bym dał.
0
@HarveySpecter Ale Miszela i Kabe to ty szanuj :(
PS. To trzeba na YouTube puścić, a nie tu na koncercie.
0
Dajesz Sarius :) Jazda!
0
Taka tam luźna reakcja na wygranie 100tyś xD
1
@Medium Kabe jest bardziej podobny do Edena, niż Eden xD
1
Rzymska klatka powinna być tylko w K1. Wtedy było by sztos już totalny.