1

@MeMyselfAndI To fajnie, że gdzieś tam jest jakaś tam ocena xD ale ja oba spotkania oglądałem i też tak uważam. Franzuc był bardzo dobry, ale Gavi jeszcze lepszy i tyle.

32



Dokładnie. Gavi dziś szef.

4

Mecz wygrany 3:0 z Sevillą na ich stadionie, a ja czuję niedosyt xD wiem, że są słabi, ale i tak dziwne to uczucie.

3

Lamela 4 wślizg od tyłu i dalej bez kartki xD

0

@Hanok Równie dobrze Sevilla mogła na 1:0 strzelić.

2

Na powtórce wyłączyli xD

0

Ale to jest kot.

2

Piękny jest ten mecz, piękne są te derby :)

3

Derby Mediolanu to po El Clasico najlepszy mecz w Europie. Uwielbiam.

3

@PatrykBarca Niemiec ;)

0

Benzema 2 słaby mecz z rzędu. W tamtym strzelił 2 gole, ale jednak grał słabo.

0



Piękny gol xD

0

Co by nie mówić, ale piękna 2 połowa derbów Liverpoolu i znakomity mecz bramkarzy.

18



Co to było xD

1

@Sulimo Ocena użytkowników nie ma sensu, bo narazie jest 44% jedynek i większość wystawiona przez ludzi co nie widzieli nawet jednego odcinka.

Zgadzam się, że pewnie dla fana książek może być zgrzyt, ale mi to całkowicie nie przeszkadza. Już dawno uznaję takie produkcję tylko za luźną adaptację, a nie wierną 1:1.

Wiedźmina 2 sezon mi się bardziej podobał, a jak wiadomo fani go nie trawią :D

0

@Brashearr Got na HBO Max, a Władcę na Amazon Prime.

2

Obejrzałem pierwsze dwa odcinki władcy pierścieni. 1 ok, 2 bardzo dobry. Rozkręca się. Graficznie wygląda pięknie, dużo lepiej niż Wiedźmin od Netflixa. Narazie najbardziej na plus krasnoludy.

PS. Nie czytałem książek, więc podchodzę do serialu tylko po obejrzeniu filmowego władcy i hobbita.

PS2. Narazie nowa GOT lepsza.

8



Jak tam w szkole?

12



On i Luuk wykorzystali swój krótki okres w Barcy by podbić serca kibiców.

11



To już w ogóle nie ma po co tam jechać xD

0

@KlonaZepan Nie wzdycham nic tylko piłkarsko to zawsze był top. A u nas mu się bardziej chciało, niż w PSG. Ja tam z składu jestem zadowolony, ale ciekawi mnie reakcja Xaviego i zarządu jak by dostali taką propozycję.

0

@Kgorecki2500 Spokojnie nasz nowy PO i jeszcze jedne LO. Wydaje mi się, że powoła 6. Ale może ruszy bo boki obrony z Barcy.

0



A mogli nam zaoferować :(

2

Ciekawe ile piłkarzy powoła Enrique z Barcy. Nawet z 10 może być.

2



Lewy musisz :)

2



To nieźle xD

3



Hahahahaha kocham tę jego memy z wiekiem kobiet

3



No i tyle xD

0

@arasz1819 To by marketingowo rozwaliło piłkę.

0

Neymar, albo Ronaldo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?