@Eto'o9 R10 Marsz jest już bardzo długo, a wcześniej jakoś nie mieliśmy takich problemów z Bąkiewiczem, a i tak ten marsz był z wszystkich sił lewicy krytykowany, oraz próbowano go "rozwiązać".
No nie wiem, czy próbują się odciąć jak w wielu klubach szefowie kibiców mają dużo do powiedzenia. Zakazy stadionowe i łapanie patologi kibicowskiej w Polsce woła o pomstę do nieba.
Nie chcesz tematu kibiców? To nie wiem, wsadzanie księży do jednego wora w temacie pedofilli, czy Arabów w temacie zamachów. Stygmatyzowanie jest powszechne i tak jest z marszem.
Możemy się pośmiać z Barcelony, ale pucharowicze z La Liga: - Atletico kombinuje jak grać Griezmannem, żeby za niego nie płacić, - Sevilli podstawowego stopera zabiera Aston Villa, - Betis nie może zarejestrować 41-latka, - RSSS już po starcie ligi traci 9tkę na rzecz Newcastle.
@Eto'o9 R10 Zamieszki na BLM były dużo większe, a jakoś całej lewicy wtedy nie przeszkadzało (chodzi o zamieszki w USA, nie u nas). 11 Listopada to te wielkie zadymy itp to jakiś gigantyczny mit. Wiadomo, że jest jakiś % pajaców i idiotów na marszu, ale nie większość. To jak z polskimi kibicami, też się wkłada wszystkich do jednego wora jak co jakiś czas jakieś elementy odwalą syf.
Bomba w LaLiga. Alexander Isak ma trafić do Newcastle za 70M€. Real Sociedad powinien go zapakować i zawiązać kokardkę. Będą musieli kupić napastnika, tak, ale 70M€ to Isak był realnie wart półtora roku temu. Dalej duży talent, ale ostatni sezon Isak miał naprawdę słabiutki.
Jan Urban: - Podolski powiedział, że dziwi go poruszenie po moim zwolnieniu, bo takie rzeczy dzieją się na całym świecie. Niech gra w piłkę, zamiast pouczać innych. Ja coś zrobiłem dla Górnika i zapisałem się w historii klubu, a on dopiero na to pracuje.https://t.co/dMfhqBeipP">https://t.co/dMfhqBeipP
8,5 netto Depaya to około 11 brutto. 3,5 Milika, to 6,5 brutto. Milik jest po prostu tańszy i przychodzi na rok. Depay dostałby w dwa lata 22 brutto, a do tego jego agenci ogromną prowizję, pisało się o około 10 mln.
Koniec Kloppa w Liverpoolu to przynajmniej skończy się pompowanie średniaków pokroju Hendersona i Trenta. Tak jak w Borussii skończyli się niesamowici Subotić czy Schmelzer.
0
@Zoker Co nie zmienia fakty, że dobry występ.
8
Mój chyba ulubiony jego gol.
8
https://x.com/MoleiroRole/status/1562570597229481986
Dobry występ naszego PO :)
0
Co to było xD To nieźle
0
@Eto'o9 R10 Marsz jest już bardzo długo, a wcześniej jakoś nie mieliśmy takich problemów z Bąkiewiczem, a i tak ten marsz był z wszystkich sił lewicy krytykowany, oraz próbowano go "rozwiązać".
No nie wiem, czy próbują się odciąć jak w wielu klubach szefowie kibiców mają dużo do powiedzenia. Zakazy stadionowe i łapanie patologi kibicowskiej w Polsce woła o pomstę do nieba.
Nie chcesz tematu kibiców? To nie wiem, wsadzanie księży do jednego wora w temacie pedofilli, czy Arabów w temacie zamachów. Stygmatyzowanie jest powszechne i tak jest z marszem.
8
No jest to przykre :(
0
@Eto'o9 R10 Zamieszki na BLM były dużo większe, a jakoś całej lewicy wtedy nie przeszkadzało (chodzi o zamieszki w USA, nie u nas). 11 Listopada to te wielkie zadymy itp to jakiś gigantyczny mit. Wiadomo, że jest jakiś % pajaców i idiotów na marszu, ale nie większość. To jak z polskimi kibicami, też się wkłada wszystkich do jednego wora jak co jakiś czas jakieś elementy odwalą syf.
0
@adasko1998 To niech zrobią jakiś normalny marsz, bo nie ma alternatywy.
3
Anglicy to każdego piłkarza przepłacają.
33
No dokładnie xD
0
@Xxxbarca4ever Nie no gra dobrze.
6
No śmieszne to jest :D
2
https://x.com/FootballHousery/status/1562133713399455747
Nie no to jest kartka jak nic :(
0
Ale cudo xD
0
@Barca1166 Na Eleven jest, a na TVP Sport PSV leci.
0
No i Urban ma rację.
0
@BartqRKO No czyli w PL nie przegrał, bo oni nie liczą tych starych lat angielskiej piłki xD wstydzą się ich chyba ;)
2
@ciema Przecież on zawsze interweniuje na alibi. I o dziwo jakoś często nie blokuję tych strzałów.
1
Widzę, że gwiazda mu foty komentuje ;)
1
Jaki to jest lamus w obronie xD
5
https://x.com/Alaneir03/status/1562099085624098816
Kompromitacja Realu xD
0
Dużo Depay chciał.
0
@Zoker Wiem, że się bił w 2019, ale wtedy był za duży hajp na niego, a w obronie miał te same nawyki. Cofanie się wraz z atakującym itp.
Była narracja o nie przedryblowaniu itp. No jak nie wychodzisz do rywala to ciężko to zrobić.
18
https://x.com/SrebnySerferz/status/1561407827284992002
To nieźle xD
7
Nie mogę z niego xD i on miał Złotą Piłkę wygrać? XD
0
@PanAgenda2030 To właśnie o to chodzi, że bez Kloppa to masa tych piłkarzy nie istnieje.
0
@Emhyr Dla mnie jest. W ofensywie super, ale w obronie dramat.
11
Coś w tym jest. Großkreutz idealny przykład.
0
@marcin62 Zgadzam się. Ja tam lubię Wieśka od Netflixa, ale od HBO by był lepszy.
5
Fajny ten pierwszy odcinek Rodu Smoków. Widać potencjał. A graficznie to HBO jak zwykle wygląda znakomicie.