0

@Zoker Co nie zmienia fakty, że dobry występ.

8



Mój chyba ulubiony jego gol.

8

0

Co to było xD To nieźle

0

@Eto'o9 R10 Marsz jest już bardzo długo, a wcześniej jakoś nie mieliśmy takich problemów z Bąkiewiczem, a i tak ten marsz był z wszystkich sił lewicy krytykowany, oraz próbowano go "rozwiązać".

No nie wiem, czy próbują się odciąć jak w wielu klubach szefowie kibiców mają dużo do powiedzenia. Zakazy stadionowe i łapanie patologi kibicowskiej w Polsce woła o pomstę do nieba.

Nie chcesz tematu kibiców? To nie wiem, wsadzanie księży do jednego wora w temacie pedofilli, czy Arabów w temacie zamachów. Stygmatyzowanie jest powszechne i tak jest z marszem.

8



No jest to przykre :(

0

@Eto'o9 R10 Zamieszki na BLM były dużo większe, a jakoś całej lewicy wtedy nie przeszkadzało (chodzi o zamieszki w USA, nie u nas). 11 Listopada to te wielkie zadymy itp to jakiś gigantyczny mit. Wiadomo, że jest jakiś % pajaców i idiotów na marszu, ale nie większość. To jak z polskimi kibicami, też się wkłada wszystkich do jednego wora jak co jakiś czas jakieś elementy odwalą syf.

0

@adasko1998 To niech zrobią jakiś normalny marsz, bo nie ma alternatywy.

3



Anglicy to każdego piłkarza przepłacają.

33



No dokładnie xD

0

@Xxxbarca4ever Nie no gra dobrze.

6



No śmieszne to jest :D

2

0



Ale cudo xD

0

@Barca1166 Na Eleven jest, a na TVP Sport PSV leci.

0



No i Urban ma rację.

0

@BartqRKO No czyli w PL nie przegrał, bo oni nie liczą tych starych lat angielskiej piłki xD wstydzą się ich chyba ;)

2

@ciema Przecież on zawsze interweniuje na alibi. I o dziwo jakoś często nie blokuję tych strzałów.

1



Widzę, że gwiazda mu foty komentuje ;)

1



Jaki to jest lamus w obronie xD

5

0



Dużo Depay chciał.

0

@Zoker Wiem, że się bił w 2019, ale wtedy był za duży hajp na niego, a w obronie miał te same nawyki. Cofanie się wraz z atakującym itp.

Była narracja o nie przedryblowaniu itp. No jak nie wychodzisz do rywala to ciężko to zrobić.

18

7



Nie mogę z niego xD i on miał Złotą Piłkę wygrać? XD

0

@PanAgenda2030 To właśnie o to chodzi, że bez Kloppa to masa tych piłkarzy nie istnieje.

0

@Emhyr Dla mnie jest. W ofensywie super, ale w obronie dramat.

11



Coś w tym jest. Großkreutz idealny przykład.

0

@marcin62 Zgadzam się. Ja tam lubię Wieśka od Netflixa, ale od HBO by był lepszy.

5

Fajny ten pierwszy odcinek Rodu Smoków. Widać potencjał. A graficznie to HBO jak zwykle wygląda znakomicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?