6

1

Lewy jak Haaland xD

17



Ale piła xD

7



Jaki to jest cep xD

5



To jest hit dopiero xD

0



Piękne xD

8



Ale zabawa xD

9



Ale jak to :o

1

Więcej plusów po meczu niż minusów, więc jestem w sumie zadowolony po spotkaniu, oraz bardzo zajarany naszymi skrzydłowymi. Obrona też ma potencjał, ale oby de Jong nie grał na stoperze. Jestem pozytywnie zaskoczony po presing jaki robimy i wystarczy poprawić wykończenie. Będzie dobrze :)

24



Ale złoto :o

17



To 100% racji. Takie są te gwiazdy Lewicy, Staśko, czy inny Kapela.

2



Narazie kariera mem xD

19

11



W sumie ciekawa opcja ;)

0



Klasyk od Borka. Jego się Stano jakoś nie czepiał :)

9



Boją się go wszyscy xD

3



Tu pasują słowa Słonia o Neymarze xD

5



Stary Rudy dzban xD

19



Klasyk :)

24



W końcu ktoś piłę potrafi zagrać w tej ekstraklasie :)

11



Racja. Modrić półka wyżej.

3



Klasyk xD

65



Ale kot :o

25

Piękne jest też to, że jak Real przegrał jakiś mecz to zawsze tłumaczony jest tym, że się akurat na niego nie spinał, a rywal się spinał xD Klasyk xD 4:0 na Bernabeu? A nie spinaliśmy się. W ryj w Pucharze Króla? A nie spinaliśmy się. I tak od lat.

0

@maniak33333 Zobacz sobie ich ranking, ich wyniki w Europie w ostatnich latach o porównaj to później do Polski. Jak by nasz zespół tak grał to byśmy o tym gadali 10 miesięcy w roku.

11



Legia xD

31

Kibice Realu zamiast zająć się grą ich zespołu, to płaczą od rana o sędziego, który i tak największy błąd zrobił na ich korzyść nie dając oczywistego karnego dla Barcelony.

20

Raphinha jest genialny. Aż chce się jego koszulkę kupić, ale Lewy ma pierwszeństwo xD

PS. A tu jeszcze Ansu i Pedri czekają xD

0

Znów Belg ich ratuje xD Dobry mecz, ale skuteczność taka sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?