This clip is too funny man. We were doing this bullshit in a CL final. Just as a reminder to any other decent team's fanbase that has won the CL recently, no, your dusty club would never compete with this https://t.co/4k5a6pWiXJ">pic.twitter.com/4k5a6pWiXJ
Nie no, Dembele zapewniający w płynnym hiszpańskim, że odda wszystko za ten klub, to jest jedna z rzeczy, których w życiu bym się nie spodziewał usłyszeć.
Więcej plusów po meczu niż minusów, więc jestem w sumie zadowolony po spotkaniu, oraz bardzo zajarany naszymi skrzydłowymi. Obrona też ma potencjał, ale oby de Jong nie grał na stoperze. Jestem pozytywnie zaskoczony po presing jaki robimy i wystarczy poprawić wykończenie. Będzie dobrze :)
Równych płac chcą ludzie, którzy mają mniej. Jak udaje sie im dorobić to postulaty zmieniają. W Hiszpanii po kryzysie bardzo dużą popularność zdobyła partia PODEMOS, komuniści z powiązaniami z Kom. z Wenezueli. Jak Pablo Iglesias (przywódca partii) zarobił siano to kupił wille xD
Piękne jest też to, że jak Real przegrał jakiś mecz to zawsze tłumaczony jest tym, że się akurat na niego nie spinał, a rywal się spinał xD Klasyk xD 4:0 na Bernabeu? A nie spinaliśmy się. W ryj w Pucharze Króla? A nie spinaliśmy się. I tak od lat.
@maniak33333 Zobacz sobie ich ranking, ich wyniki w Europie w ostatnich latach o porównaj to później do Polski. Jak by nasz zespół tak grał to byśmy o tym gadali 10 miesięcy w roku.
Kibice Realu zamiast zająć się grą ich zespołu, to płaczą od rana o sędziego, który i tak największy błąd zrobił na ich korzyść nie dając oczywistego karnego dla Barcelony.
6
https://x.com/nnavideo/status/1553493863129649152
Ale złoto zagranie xD
1
Lewy jak Haaland xD
17
Ale piła xD
7
Jaki to jest cep xD
5
To jest hit dopiero xD
0
Piękne xD
8
Ale zabawa xD
9
Ale jak to :o
1
Więcej plusów po meczu niż minusów, więc jestem w sumie zadowolony po spotkaniu, oraz bardzo zajarany naszymi skrzydłowymi. Obrona też ma potencjał, ale oby de Jong nie grał na stoperze. Jestem pozytywnie zaskoczony po presing jaki robimy i wystarczy poprawić wykończenie. Będzie dobrze :)
24
Ale złoto :o
17
To 100% racji. Takie są te gwiazdy Lewicy, Staśko, czy inny Kapela.
11
https://x.com/antonystarr/status/1551620197378711552
Piękne xD
2
Narazie kariera mem xD
19
https://x.com/TheFigen/status/1551661875104022528
Ale złoto :)
11
W sumie ciekawa opcja ;)
0
Klasyk od Borka. Jego się Stano jakoś nie czepiał :)
9
Boją się go wszyscy xD
3
Tu pasują słowa Słonia o Neymarze xD
5
Stary Rudy dzban xD
19
Klasyk :)
24
W końcu ktoś piłę potrafi zagrać w tej ekstraklasie :)
11
Racja. Modrić półka wyżej.
3
Klasyk xD
65
Ale kot :o
25
Piękne jest też to, że jak Real przegrał jakiś mecz to zawsze tłumaczony jest tym, że się akurat na niego nie spinał, a rywal się spinał xD Klasyk xD 4:0 na Bernabeu? A nie spinaliśmy się. W ryj w Pucharze Króla? A nie spinaliśmy się. I tak od lat.
0
@maniak33333 Zobacz sobie ich ranking, ich wyniki w Europie w ostatnich latach o porównaj to później do Polski. Jak by nasz zespół tak grał to byśmy o tym gadali 10 miesięcy w roku.
11
Legia xD
31
Kibice Realu zamiast zająć się grą ich zespołu, to płaczą od rana o sędziego, który i tak największy błąd zrobił na ich korzyść nie dając oczywistego karnego dla Barcelony.
20
Raphinha jest genialny. Aż chce się jego koszulkę kupić, ale Lewy ma pierwszeństwo xD
PS. A tu jeszcze Ansu i Pedri czekają xD
0
Znów Belg ich ratuje xD Dobry mecz, ale skuteczność taka sobie.