Jeśli chodzi o Cristiano to jest jak jakaś droga zabawka do ogrodu która do niczego ci nie jest potrzebna, ale jednak trochę kusi żeby sąsiad się gapił i zazdrościł xd
Julián Álvarez will travel to Manchester on July 8 in order to start his new chapter as Man City player. The club will sell Sterling once agreement with Chelsea will be completed and keep Álvarez as part of the team. 🔵🇦🇷 #MCFC
Cristiano Ronaldo told Man United he wants to leave this summer as he wants to see more ambition. Man Utd are still hopeful of keeping CR7, but aware of decision. 🚨🇵🇹 #Ronaldo
Cristiano has no agreement with any other club. Mendes explored options for weeks and will continue. https://t.co/VRji13zrz0">pic.twitter.com/VRji13zrz0
Kochani, mamy to, prawdziwy PARAGON GROZY znad morza. Gość kupił butelkę wody niegazowanej w McDonald's mając 30 metrów do Biedronki xD https://t.co/pNsJ4bqXQg">pic.twitter.com/pNsJ4bqXQg
20
https://x.com/TheSpecialOneEP/status/1543579025158930433
Jakie to jest złoto xD
5
Przecież Holender w Juve jest całkowitym zaprzeczeniem właśnie tych cech. Duże rozczarowanie, większe niż De Jong w Barcelonie.
28
O jak celnie xD
8
https://x.com/OOCKS_Polska/status/1543884491042816001
Klasyk :D
13
https://x.com/majkeI1999/status/1543721668664868864
Racja. Piękny komentarz. Obok Iniesty najlepszy od Szpaka.
0
@TheNekro94 Z Harrego tylko 3 część jest na poziomie Władcy.
5
https://x.com/Okurayama10/status/1543653243544342531
To nieźle xD
11
Złoto, czyste złoto ten wyścig.
4
Wybitny wyścig :o
0
Niech to Perez jeszcze wygra xD
6
https://x.com/SK10Football/status/1543164896019247104
No tak to wygląda xD
1
Ciekawe, czy oni kogoś kupią na skrzydło, bo narazie się trochę osłabili.
41
No dokładnie :D
38
Fakty xD
0
Dawać go do PSG i atak z Messim :)
4
Co za dzban xD
0
@Malkey95 Papież lub Wałęsa.
44
Klasyk, piękny film.
5
Pomyśleć, że Salah po przedłużeniu kontraktu zarabia dalej mniej niż De Gea xD
2
W pełni zgoda. Do stylu gry Realu jest idealny.
14
Genialnie wtedy grał :(
11
https://x.com/Piotrowicz17/status/1542617400260141056
To nieźle xD
4
Ale złoto xD
10
Fajnie xD
3
https://x.com/czesmich/status/1542508747343265792
Dostał hejt, dupa się pali to od razu myk oświadczenie na twiterze xD
9
https://x.com/thexdeaf/status/1542411292681687040
Na rozegraniu będzie grał xD
0
@rasta212 Mogą ile chcą, ale liczy im się do wyniku.
9
Ale kot :o
2
Brawa. Ładny wynik.
5
https://x.com/murzynfrogXL/status/1542244560713179145
A kogo wy wybieracie xD