Na Reddit ktoś miał za dużo czasu i policzył ile bohaterowie wypowiedzieli słów przez cały czas trwania serialu, posortował po ilości słów i zebrał najpopularniejsze słowa danego bohatera.
Uwielbiam sinusoidę emocji na Lechowym Twitterze. Dwa dni temu taczki, wywożenie Rutka, przegrywy wróciły, dzisiaj jak okazuje się, że Sousa ląduje i toczą się zaawansowane rozmowy z Tsitaishvilim to Qarabag w strachu i w sumie ligę rozjebiemy w cuglach 😀 i love this game! ❤️
Szanowni Państwo, chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za moje wczorajsze zachowanie. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i nigdy się już nie powtórzy. W ramach zadośćuczynienia wpłacę 5000 zł na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber.
#TopGunMaverick has made over billion worldwide, making it the highest grossing film of 2022 thus far. https://t.co/hFEOsabcaD">pic.twitter.com/hFEOsabcaD
Mam wrażenie, że złożenie aktu oskarżenia przeciwko @SzJadczak, na pięć miesięcy przed mistrzostwami świata i wzięcie na swojego obrońcę prawnika, który kiedyś bronił pana „Fryzjera”, to piekielne kombo jakiego nie wymyśliliby nawet najwięksi wrogowie Czesława Michniewicza🤯
— Sebastian Staszewski (@s_staszewski) June 26, 2022
Wytoczenie procesu @SzJadczak na pięć miesięcy przed mundialem to ogromny błąd Czesława Michniewicza. Zamiast zapewnić kadrze spokój przed turniejem, wrzucił granat do kibla. Jestem w szoku, że nikt z bliskiego otoczenia Michniewicza - dla jego dobra - nie wybił mu tego z głowy🤷🏻
— Sebastian Staszewski (@s_staszewski) June 26, 2022
Gabriel Jesus to Arsenal, here we go! Personal terms fully agreed with his agent Marcelo Pettinati and his two partners. Gabriel signs until 2027, it’s 100% done. 🚨⚪️🔴 #AFC
Arsenal already agreed £45m fee with Man City as revealed on Friday.
5
No i dobrze. Było czasem miło, ale jednak w większości nie :)
PS. Tylko czemu do mojego drugiego ulubionego klubu xD oby go Conte ogarnął.
7
Jako dziecko to oglądałem i w sumie lubiłem.
4
https://x.com/BanJrzechwa/status/1542105343131541504
To niezła rozmowa xD
21
Dziwne, że go nie rozłączyli. Ale w sumie bardzo dobrze wyszło :)
0
@FCB24 City z Liverpoolem o 1, Chelsea, Arsenal i Tottenham o 3 :)
1
https://t.co/L1zjoDumRG
Jak serial ma do tej nuty fajną kompilację zrobioną na YouTube to znaczy, że jest on klasykiem :)
0
O City było super.
7
https://x.com/GabrielStachPL/status/1541912233621454848
Co to jest za wywiad xD
7
https://x.com/ArliBro/status/1541550052375728129
Oj biedna :l
16
Fajna ciekawostka dla fanów the office :)
0
@Cule1234 Będą grali bez obrony xD Ale walka o top 4 zapowiada się zacnie i United narazie to max 6 miejsce xD
0
City chyba będzie ściągać jeszcze kogoś, jak Sterling odejdzie do Chelsea.
2
Baggio z Interu :)
1
@koksik2700 Lubię, ale sorry nie ma podjazdu. Tylko Katheryn Winnick jest konkurencją :)
0
@escarabajo Nie ten, ale też z Portugalii xD
0
@kuz Nie jechałem nigdy rowerem po pijaku. No i właśnie o to chodzi. Jeszcze ktoś by go nawalonego zabił i były by problemy.
15
https://x.com/mrobbieland/status/1541613406423334913
Oj tak. Top uśmiech :)
2
100% racji xd
0
Typ jeździ rowerem po pijaku i jako zadośćuczynienie 5tyś xD
5
Pasują. W sumie mam coraz większe oczekiwania co do tego filmu.
8
Nie wychwyciłem tego xD
1
W sumie wymienił czwórkę z mojej piątki :)
0
@Uukasz_93 Tak się wycofał, że wczoraj dali ofertę na 900tyś ale piłkarz ich olał. Miał oferty z Portugalii, ale nie z topu tylko z 5 miejsca chyba.
2
Na papierze top transfer. Zawodnik gra w U21 Portugalii i lidze. Dlaczego on kosztuje tylko około 1mln euro to ja nie wiem.
6
@Comentateiro Jak tamjawnie pisze o grzywnie dla nie zaszczepionych, to o czym mi tu gadasz.
130
Ale jak to :o
23
Zasłużenie :)
20
100% racji.
5
Patrząc na transfery to Chelsea może z top 4 wypaść.
13
https://x.com/annaszlezak/status/1540645770642210817
Coś w tym może być xD