5



No i dobrze. Było czasem miło, ale jednak w większości nie :)

PS. Tylko czemu do mojego drugiego ulubionego klubu xD oby go Conte ogarnął.

7



Jako dziecko to oglądałem i w sumie lubiłem.

4

21



Dziwne, że go nie rozłączyli. Ale w sumie bardzo dobrze wyszło :)

0

@FCB24 City z Liverpoolem o 1, Chelsea, Arsenal i Tottenham o 3 :)

1

https://t.co/L1zjoDumRG
Jak serial ma do tej nuty fajną kompilację zrobioną na YouTube to znaczy, że jest on klasykiem :)

0



O City było super.

7

7

16



Fajna ciekawostka dla fanów the office :)

0

@Cule1234 Będą grali bez obrony xD Ale walka o top 4 zapowiada się zacnie i United narazie to max 6 miejsce xD

0

City chyba będzie ściągać jeszcze kogoś, jak Sterling odejdzie do Chelsea.

2



Baggio z Interu :)

1

@koksik2700 Lubię, ale sorry nie ma podjazdu. Tylko Katheryn Winnick jest konkurencją :)

0

@escarabajo Nie ten, ale też z Portugalii xD

0

@kuz Nie jechałem nigdy rowerem po pijaku. No i właśnie o to chodzi. Jeszcze ktoś by go nawalonego zabił i były by problemy.

15

2



100% racji xd

0



Typ jeździ rowerem po pijaku i jako zadośćuczynienie 5tyś xD

5



Pasują. W sumie mam coraz większe oczekiwania co do tego filmu.

8



Nie wychwyciłem tego xD

1



W sumie wymienił czwórkę z mojej piątki :)

0

@Uukasz_93 Tak się wycofał, że wczoraj dali ofertę na 900tyś ale piłkarz ich olał. Miał oferty z Portugalii, ale nie z topu tylko z 5 miejsca chyba.

2



Na papierze top transfer. Zawodnik gra w U21 Portugalii i lidze. Dlaczego on kosztuje tylko około 1mln euro to ja nie wiem.

6

@Comentateiro Jak tamjawnie pisze o grzywnie dla nie zaszczepionych, to o czym mi tu gadasz.

130



Ale jak to :o

23



Zasłużenie :)

20





100% racji.

5



Patrząc na transfery to Chelsea może z top 4 wypaść.

13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?