0

@Barca1992 Ja to rozumiem, ale rozumiem też nasze stanowisko :)


0

Już przy hymnie cyrk :D

0

1

"Team Peace" - Taką nazwę sobie reprezentanci Rosji ustawili w SC2 zamiast Rosja xd

7



To nieźle xD

2

Szachtar i Dynamo będą w Polsce grać mecze, więc fajnie jak by trafili jakiś kozaków w grupie. Mówi się coś o stadionie śląskim, więc miał bym blisko. Taka Barca :)

7

@marcin62 Ja tam się cieszę, że wrzuca info na Twittera bo to najszybszy sposób na zdobycie informacji. I nie interesuje mnie kto pierwszy coś poda.

0

@norbi77 Co nie zmienia fakty, że Rudy to jest najlepsze pomocnik świata. Genialny zawodnik, szkoda, że nie gra u nas.

0

@BlauGrana1404 Chciał bym go zobaczyć z Lewym :)

0

@Kurkmen ja też już widziałem :)

2



Bierzcie i oglądajcie wszyscy :)

0

@Nano22 Nie ma Aguero, Immobile, Ibry? Czy to nie wszystkie 9?

PS. Dobra jak tak sprawdzam to się chyba nie łapią :D

12

5



Jedna minka i każdy wie o co chodzi xD

15



Nie no to jest hit jakiś xD

9



To nieźle.

0

@priest9999 Ale ja nie zabraniam mu tam grać, niech sobie gra i 10 lat jeszcze. Tylko do kadry już nie dostanie powołania i tyle. Jego stanowisko jest takie, a nasze takie.

6



Piękny to był gol :)

0



Rybus sam się z kadry wykluczył xD

4



Podpisali to CVC, a i tak w Hiszpanii dramat.

4

Dzisiaj w pracy miałem 15 minutowe wyzywanie Lewandowskiego przez kierowcę xD co się dało złego o nim powiedzieć to powiedział. A na koniec jeszcze się dostało Stochowi xD piękne

0

@Borry Nie wiem skąd masz takie dane, ale powiem Ci, że są błędne :)

3



Godzinę przed tragedią xD

0

Dawno nie było takiej kompromitacji.

15



Rudy xD

0



Było by dobrze, ale pewnie Dest odejdzie i może przyjdzie Senegalczyk na śo.

17



Motywator xD

11



Interwencja jak Ter Stegen xD

6



Ten Piątek xD

8

https://x.com/BandytaZKamerka/status/1534246946231177216

To fajnie akcje. Ewidentny pajac jeden z drugim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?