Szachtar i Dynamo będą w Polsce grać mecze, więc fajnie jak by trafili jakiś kozaków w grupie. Mówi się coś o stadionie śląskim, więc miał bym blisko. Taka Barca :)
De Brujne jaką spizdę musi mieć, jak się odwraca, tu typ z 10 na plecach, to se myśli że jakiś techniczny, a on go se jednym przyjęciem cały czas gubi XDDDD
— Jan Brzechwocik Samolocik (@BanJrzechwa) June 8, 2022
@priest9999 Ale ja nie zabraniam mu tam grać, niech sobie gra i 10 lat jeszcze. Tylko do kadry już nie dostanie powołania i tyle. Jego stanowisko jest takie, a nasze takie.
🆕Maciej Rybus ma zostać piłkarzem @fcsm_official‼️ W piątek reprezentant 🇵🇱 przejdzie w Moskwie testy medyczne. Jeśli wszystko będzie dobrze, podpisze kontrakt. Słyszę, że była to jedyna konkretna opcja jaką miał, poza możliwością przedłużenia umowy z @fclokomotiv. @SportINTERIA
— Sebastian Staszewski (@s_staszewski) June 9, 2022
Atletico musi uzyskać 60 mln ze sprzedaży zanim wejdzie na rynek transferowy, dobrze że wszystkie kluby LL mają świetną sytuacje finansową dzięki regulacjom tebasa https://t.co/UtLl7ALes0">https://t.co/UtLl7ALes0
Dzisiaj w pracy miałem 15 minutowe wyzywanie Lewandowskiego przez kierowcę xD co się dało złego o nim powiedzieć to powiedział. A na koniec jeszcze się dostało Stochowi xD piękne
Bramki szkoda, ale te 45 minut pokazuje ze z nasza kadra jest o wiele lepiej niz przed marcem. Gramy madrze z pomyslem z jedna z najsilniejszych druzyn świata, na 10 meczow pewno 8 przegramy, ale teraz przynajmniej z gry mozemy być DUMNI
Dużym komfortem byłoby wejście w letnie okno transferowe z zaklepanym składem jak poniżej. Takie 25-osobowe zestawienie mogłoby powalczyć na wielu frontach i nie wymagałoby wielkich nakładów finansowych i (przy niekorzystnych wiatrach) dalszych, pilnych wzmocnień. https://t.co/in7fqcvigu">pic.twitter.com/in7fqcvigu
— Bartek Gruntkowski (@b_gruntkowski) June 7, 2022
Było by dobrze, ale pewnie Dest odejdzie i może przyjdzie Senegalczyk na śo.
Szacunkowa lista najlepiej zarabiających piłkarzy w BL w poszczególnych klubach (rocznie i brutto) wg Sport Bilda. Nieźle odzwierciedla możliwości finansowe poszczególnych klubów https://t.co/PJKpBXAriA">pic.twitter.com/PJKpBXAriA
0
@Barca1992 Ja to rozumiem, ale rozumiem też nasze stanowisko :)
0
Już przy hymnie cyrk :D
0
https://x.com/gr3gor_g3/status/1535653581558366208
No dokładnie :D
1
"Team Peace" - Taką nazwę sobie reprezentanci Rosji ustawili w SC2 zamiast Rosja xd
7
To nieźle xD
2
Szachtar i Dynamo będą w Polsce grać mecze, więc fajnie jak by trafili jakiś kozaków w grupie. Mówi się coś o stadionie śląskim, więc miał bym blisko. Taka Barca :)
7
@marcin62 Ja tam się cieszę, że wrzuca info na Twittera bo to najszybszy sposób na zdobycie informacji. I nie interesuje mnie kto pierwszy coś poda.
0
@norbi77 Co nie zmienia fakty, że Rudy to jest najlepsze pomocnik świata. Genialny zawodnik, szkoda, że nie gra u nas.
0
@BlauGrana1404 Chciał bym go zobaczyć z Lewym :)
0
@Kurkmen ja też już widziałem :)
2
Bierzcie i oglądajcie wszyscy :)
0
@Nano22 Nie ma Aguero, Immobile, Ibry? Czy to nie wszystkie 9?
PS. Dobra jak tak sprawdzam to się chyba nie łapią :D
12
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1535155692914593792
To nieźle xD
5
Jedna minka i każdy wie o co chodzi xD
15
Nie no to jest hit jakiś xD
9
To nieźle.
0
@priest9999 Ale ja nie zabraniam mu tam grać, niech sobie gra i 10 lat jeszcze. Tylko do kadry już nie dostanie powołania i tyle. Jego stanowisko jest takie, a nasze takie.
6
Piękny to był gol :)
0
Rybus sam się z kadry wykluczył xD
4
Podpisali to CVC, a i tak w Hiszpanii dramat.
4
Dzisiaj w pracy miałem 15 minutowe wyzywanie Lewandowskiego przez kierowcę xD co się dało złego o nim powiedzieć to powiedział. A na koniec jeszcze się dostało Stochowi xD piękne
0
@Borry Nie wiem skąd masz takie dane, ale powiem Ci, że są błędne :)
3
Godzinę przed tragedią xD
0
Dawno nie było takiej kompromitacji.
15
Rudy xD
0
Było by dobrze, ale pewnie Dest odejdzie i może przyjdzie Senegalczyk na śo.
17
Motywator xD
11
Interwencja jak Ter Stegen xD
6
Ten Piątek xD
8
https://x.com/BandytaZKamerka/status/1534246946231177216
To fajnie akcje. Ewidentny pajac jeden z drugim.