@meteo100 @FCB24 Bez przesady, problem to aktualnie jest tylko z brakiem trenera po rezygnacji Skorży. Według mnie każdy rywal do przejścia, a z 2 ostatnimi duży faworyt to Lech.
Potencjalni rywale Kolejorza w I rundzie el. Ligi Mistrzów: Qarabağ FK (🇦🇿) Sheriff Tiraspol (🇲🇩) Slovan Bratysława (🇸🇰) Lincoln Red Imps F.C. (🇬🇮) Shamrock Rovers F.C. (🇮🇪)
Panie Mariuszu transfery do Rosji kiedyś robił każdy, wiemy. Ale nie każdy brzmi dziś tak, że puszczą go w głównym wydaniu propagandowych wiadomości w telewizji Putina. Chyba czas na jakąś refleksję.
@Ronin47 Nie no nasza pomoc jest uwarunkowana od transferów. Jak będą już wszystkie zrobione to można myśleć. Ale w sumie to Gavi, Pedri i De Jong lepiej czują się z lewej strony i tu jest problem.
@tbas Nie wiem jak by była dostępna krecha to też 99% tych co teraz tego nie szuka to i tak by tego nie szukała. Młodzi palą papierosy jak nie mają 18 lat, a później jakoś wielu nie pali. Ja nigdy nie paliłem, a są legalne. Twoje teorie to są domysły, które nie mają poparcia w statystykach.
Podczas meczu Holandia - Polska @K_Stanowski przegrał zakład i w związku z tym zaprasza @majakstasko do Hejt Parku. Postaramy się wybrać dogodny termin.
@martin3131 Pokaż mi topowego piłkarza na świecie co sam z siebie gada o tym jak to kluby z jego rodzimej ligi mu pomogły w karierze. Zazwyczaj odpowiadają na pytania dziennikarzy.
@tbas No widzisz. Jak ktoś chce jechać po pijaku to i tak pojedzie. Jak ktoś chce zapalić marychę to i tak zapali itp. Wiesz, że jak coś jest nielegalne to nie znaczy, że nie ma do tego dostępu? Broń czarno prochowa jest legalna i jakoś nagle nie latają z nią po ulicy.
@tbas Nie mam i nigdy nie będę miał nic do dostępu do broni. Podobnie mam z narkotykami. Te wszystkie teorie i bajki, że jak będzie broń i narkotyki, to każdy pierwszego dnia pójdzie do klepu i kupi karabin i kokę to jakiś cyrk.
@Criss18Barca Lewy lepszy niż oni wszyscy, a wyszkolony w Polsce. Tu nie ma reguły. Moder, czy Bednarek robią karierę w najlepszej lidze świata, a wychowani w Polsce ;)
0
@meteo100
@FCB24 Bez przesady, problem to aktualnie jest tylko z brakiem trenera po rezygnacji Skorży. Według mnie każdy rywal do przejścia, a z 2 ostatnimi duży faworyt to Lech.
3
Pary z Karabachem i Sheriffem będą rozstawione w 2 rundzie.
14
Uwielbiam go :D
0
Ale oranie tego pseudo Menagera.
1
@Ronin47 Nie no nasza pomoc jest uwarunkowana od transferów. Jak będą już wszystkie zrobione to można myśleć. Ale w sumie to Gavi, Pedri i De Jong lepiej czują się z lewej strony i tu jest problem.
1
@Tom0VeB Kocham tę linijkę xD
10
No jest dobrze :D
0
@tbas Nie wiem jak by była dostępna krecha to też 99% tych co teraz tego nie szuka to i tak by tego nie szukała. Młodzi palą papierosy jak nie mają 18 lat, a później jakoś wielu nie pali. Ja nigdy nie paliłem, a są legalne. Twoje teorie to są domysły, które nie mają poparcia w statystykach.
3
Nie wiem jak to skomentować xD
Ale będzie rekord xD
0
@martin3131 Pokaż mi topowego piłkarza na świecie co sam z siebie gada o tym jak to kluby z jego rodzimej ligi mu pomogły w karierze. Zazwyczaj odpowiadają na pytania dziennikarzy.
PS. Lewy o Lechu ;)
0
@tbas No widzisz. Jak ktoś chce jechać po pijaku to i tak pojedzie. Jak ktoś chce zapalić marychę to i tak zapali itp. Wiesz, że jak coś jest nielegalne to nie znaczy, że nie ma do tego dostępu? Broń czarno prochowa jest legalna i jakoś nagle nie latają z nią po ulicy.
1
@tbas Nie mam i nigdy nie będę miał nic do dostępu do broni. Podobnie mam z narkotykami. Te wszystkie teorie i bajki, że jak będzie broń i narkotyki, to każdy pierwszego dnia pójdzie do klepu i kupi karabin i kokę to jakiś cyrk.
0
@Criss18Barca Bednarek zagrał wczoraj topowy mecz, więc nie gadaj głupot. Z Belgią wszyscy grali słabo, a wczoraj większość dobrze.
@martin3131 A co miał powiedzieć? Że nie mają wpływy tylko znicz Pruszków i Lech?
1
@P33ck Nie ma szans, że Bayern u mnie w rankingu przed Live i United.
0
@P33ck A gdzie ma być Bayern? Na pewno nie w top 4.
@JohnnyBarca Sukcesami może tak, ale marką na świat na pewno nie.
0
@tbas W Holandii? XD
1
@Criss18Barca Lewy lepszy niż oni wszyscy, a wyszkolony w Polsce. Tu nie ma reguły. Moder, czy Bednarek robią karierę w najlepszej lidze świata, a wychowani w Polsce ;)
7
Chyba zgoda :)
1
Ale KO z rana xD
11
To nieźle xD
2
Włochy lider trudnej grupy, a od Argentyny baty dostali.
74
No dokładnie xD
6
Tyle ta statystyka znaczy.
16
Matka wróciła do domu i od tego momentu 2 gole straciliśmy xD
3
Dokładnie :)
4
A to baba xD
6
Dokładnie xD
2
Blind na wahadło to jakiś mem.
7
Dokładnie xD
0
Znów 6:1 xD
Jazda xD