0

@meteo100
@FCB24 Bez przesady, problem to aktualnie jest tylko z brakiem trenera po rezygnacji Skorży. Według mnie każdy rywal do przejścia, a z 2 ostatnimi duży faworyt to Lech.

3



Pary z Karabachem i Sheriffem będą rozstawione w 2 rundzie.

14



Uwielbiam go :D

0



Ale oranie tego pseudo Menagera.

1

@Ronin47 Nie no nasza pomoc jest uwarunkowana od transferów. Jak będą już wszystkie zrobione to można myśleć. Ale w sumie to Gavi, Pedri i De Jong lepiej czują się z lewej strony i tu jest problem.

1

@Tom0VeB Kocham tę linijkę xD

10



No jest dobrze :D

0

@tbas Nie wiem jak by była dostępna krecha to też 99% tych co teraz tego nie szuka to i tak by tego nie szukała. Młodzi palą papierosy jak nie mają 18 lat, a później jakoś wielu nie pali. Ja nigdy nie paliłem, a są legalne. Twoje teorie to są domysły, które nie mają poparcia w statystykach.

3



Nie wiem jak to skomentować xD

Ale będzie rekord xD

0

@martin3131 Pokaż mi topowego piłkarza na świecie co sam z siebie gada o tym jak to kluby z jego rodzimej ligi mu pomogły w karierze. Zazwyczaj odpowiadają na pytania dziennikarzy.

PS. Lewy o Lechu ;)


0

@tbas No widzisz. Jak ktoś chce jechać po pijaku to i tak pojedzie. Jak ktoś chce zapalić marychę to i tak zapali itp. Wiesz, że jak coś jest nielegalne to nie znaczy, że nie ma do tego dostępu? Broń czarno prochowa jest legalna i jakoś nagle nie latają z nią po ulicy.

1

@tbas Nie mam i nigdy nie będę miał nic do dostępu do broni. Podobnie mam z narkotykami. Te wszystkie teorie i bajki, że jak będzie broń i narkotyki, to każdy pierwszego dnia pójdzie do klepu i kupi karabin i kokę to jakiś cyrk.

0

@Criss18Barca Bednarek zagrał wczoraj topowy mecz, więc nie gadaj głupot. Z Belgią wszyscy grali słabo, a wczoraj większość dobrze.

@martin3131 A co miał powiedzieć? Że nie mają wpływy tylko znicz Pruszków i Lech?

1

@P33ck Nie ma szans, że Bayern u mnie w rankingu przed Live i United.

0

@P33ck A gdzie ma być Bayern? Na pewno nie w top 4.

@JohnnyBarca Sukcesami może tak, ale marką na świat na pewno nie.

0

@tbas W Holandii? XD

1

@Criss18Barca Lewy lepszy niż oni wszyscy, a wyszkolony w Polsce. Tu nie ma reguły. Moder, czy Bednarek robią karierę w najlepszej lidze świata, a wychowani w Polsce ;)

7



Chyba zgoda :)

1



Ale KO z rana xD

11



To nieźle xD

2

Włochy lider trudnej grupy, a od Argentyny baty dostali.

74



No dokładnie xD

6



Tyle ta statystyka znaczy.

16

Matka wróciła do domu i od tego momentu 2 gole straciliśmy xD

3



Dokładnie :)

4



A to baba xD

6



Dokładnie xD

2

Blind na wahadło to jakiś mem.

7



Dokładnie xD

0

Znów 6:1 xD

Jazda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?