Trwają zaawansowane rozmowy. Chodzi o Public Investment Fund, które dysponuje kwotą 600 miliardów dolarów. Faktycznie jest zainteresowanie. To są właściciele Newcastle United.
Wiadomo, że Italia w okrojonym składzie i w depresji po Macedonii, ale Argentyna ich po prostu zniszczyła. Zabiegała, nie dała pograć, bardzo pewna swego. 32 mecze z rzędu bez porażki (biją rekordy).
Di Maria z Messim last dance na świeżych siłach… Będzie ciekawie w listopadzie
Camila Cabello odniosła się do kibiców, którzy śpiewali hymn klubu podczas jej występu
"Odtworzyłam sobie występ i nie mogę uwierzyć, że ludzie tak głośno śpiewali hymny podczas koncertu. Ja i mój zespół pracowaliśmy przez tak długi czas, aby zaprezentować się jak najlepiej" https://t.co/GleV9aIGAX">pic.twitter.com/GleV9aIGAX
Inter CEO Marotta when asked on Paulo Dybala’s next club: “The hope is that Dybala can play with us at Inter next season”. 🚨🇦🇷 #transfershttps://t.co/iv5izoOOI5">pic.twitter.com/iv5izoOOI5
@Amigo_Blanco I na co Piastowi większy stadion jak nawet w mistrzowskim sezonie nie potrafili go zapełnić? I tak mają za duży. Patologia to jest w Gdańsku i Wrocławiu. @DaPidejpi Przecież na to jest dużo czynników. Sportowy, pogoda, finanse ludzi z danego kraju, turyści, ceny biletów itp. Plus na początku sezonu w Lechu był bojkot, tak to spokojnie była by średnia ponad 25tyś. A końcówkę to po 40tyś chodzili.
W nawiasach "wspólczynnik" liczba ludności / średnia frekwencja. Jako liga jesteśmy na 1⃣4⃣ miejscu. "Wspólczynnikowo" wypadają od Nas gorzej tylko 3 kraje❗️. A przecież w wielu z tych lig poziom piłki jest podobny do Naszej.
56
https://x.com/kosa64/status/1532085584675602433
To niezły TVN. Tfuuu
1
Dzieje się :o
4
https://x.com/zuzannaszewczyk/status/1532287638509690881
To fajnie :D
1
https://x.com/n1derwalen/status/1531688052946509829
To niezłe wyniki :D
4
Piłka kiedyś to było xD w obronie
14
Dokładnie xD
38
Spokojnie mogło być z 5:0.
9
Co ona bredzi xD
1
Święte słowa.
1
Znakomity mecz Messiego. On idzie po złoto na mundialu. W PSG to się chyba oszczędza.
24
Iga ma łatwiej xD
10
No i prawidłowo :) Ciekawe co teraz Staśko napiszę xD
25
Dziś znakomity :)
2
Argentyna lepsza niż w 2014. Wtedy ciągnął ją Messi teraz jest cała drużyna bardzo mocna. Szansa na złoto jest. Ameryka będzie mocna w tym roku.
20
Niech ta Argentyna lub Hiszpania wygra Mundial :)
0
Dobra teraz będzie meczycho :)
5
Interesting :)
0
Powiem wam, że na takich meczach Polski to mi się znakomicie śpi xD akurat minutę przed golem się obudziłem :D
0
@Luciano99 Po lewej to jeszcze Ekipy friza nie było xD
21
https://x.com/BiblioUkasz/status/1531930684658434048
Ta laska to jest jedno wielkie XD
2
To nieźle xD
19
Znów to zrobili xD
8
Ten dziad to jest niezły z tym uciekaniem.
10
O jak mi bardzo przykro xD Może w końcu zrozumieją, że Europa to nie USA. Tu się przychodzi na sport, a nie cyrk przed i reklamy.
1
To niezły Chleb xD
1
Czyli za rok Inter znów główny faworyt do mistrza :)
38
Jazda tam z dziadami xD
0
@Amigo_Blanco I na co Piastowi większy stadion jak nawet w mistrzowskim sezonie nie potrafili go zapełnić? I tak mają za duży. Patologia to jest w Gdańsku i Wrocławiu.
@DaPidejpi Przecież na to jest dużo czynników. Sportowy, pogoda, finanse ludzi z danego kraju, turyści, ceny biletów itp. Plus na początku sezonu w Lechu był bojkot, tak to spokojnie była by średnia ponad 25tyś. A końcówkę to po 40tyś chodzili.
1
Jest git :)
25
https://x.com/xfnmba/status/1530873137742630912
Uuuuuu spalony :D