56

1



Dzieje się :o

1

4



Piłka kiedyś to było xD w obronie

14



Dokładnie xD

38



Spokojnie mogło być z 5:0.

9



Co ona bredzi xD

1



Święte słowa.

1

Znakomity mecz Messiego. On idzie po złoto na mundialu. W PSG to się chyba oszczędza.

24



Iga ma łatwiej xD

10



No i prawidłowo :) Ciekawe co teraz Staśko napiszę xD

25



Dziś znakomity :)

2

Argentyna lepsza niż w 2014. Wtedy ciągnął ją Messi teraz jest cała drużyna bardzo mocna. Szansa na złoto jest. Ameryka będzie mocna w tym roku.

20

Niech ta Argentyna lub Hiszpania wygra Mundial :)

0

Dobra teraz będzie meczycho :)

5



Interesting :)

0

Powiem wam, że na takich meczach Polski to mi się znakomicie śpi xD akurat minutę przed golem się obudziłem :D

0

@Luciano99 Po lewej to jeszcze Ekipy friza nie było xD

21

https://x.com/BiblioUkasz/status/1531930684658434048

Ta laska to jest jedno wielkie XD

2



To nieźle xD

19



Znów to zrobili xD

8



Ten dziad to jest niezły z tym uciekaniem.

10



O jak mi bardzo przykro xD Może w końcu zrozumieją, że Europa to nie USA. Tu się przychodzi na sport, a nie cyrk przed i reklamy.

1



To niezły Chleb xD

1



Czyli za rok Inter znów główny faworyt do mistrza :)

38



Jazda tam z dziadami xD

0

@Amigo_Blanco I na co Piastowi większy stadion jak nawet w mistrzowskim sezonie nie potrafili go zapełnić? I tak mają za duży. Patologia to jest w Gdańsku i Wrocławiu.
@DaPidejpi Przecież na to jest dużo czynników. Sportowy, pogoda, finanse ludzi z danego kraju, turyści, ceny biletów itp. Plus na początku sezonu w Lechu był bojkot, tak to spokojnie była by średnia ponad 25tyś. A końcówkę to po 40tyś chodzili.

1







Jest git :)

25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?