Czarnoskóry piłkarz Stomilu Olsztyn okradał kolegów w szatni. Przyłapany na gorącym uczynku oskarżył ich o… rasizm. To zwykły złodziej i kłamczuch, kolor skóry nie ma znaczenia. Słuszna walka FIFA i UEFA z rasizmem ośmiela niektórych do wykorzystywania jej w niecnych celach.
— Michał Listkiewicz (@MichaListkiewi2) May 24, 2022
To jeden z tych co ich Stanowski do Polski ściągał :D
Paczul: Doceniam konsekwencję administracji w Warszawie. Na finał Pucharu Polski nie można było wnieść flag, ale już na mecz Legii wniesiono szablę dla Artura Boruca. #Weszłopolscy
Partizan po zrobieniu średniej 2,65 pkt/mecz wicemistrzem Serbii. Ale bym się wkurwil gdybym był ich kibicem https://t.co/yU0euZghpY">pic.twitter.com/yU0euZghpY
To jest absolutny HIT❗️❗️❗️ Posłuchajcie jaką wypowiedź popełnił nasz Premier, z pełną powagą, na trzeźwo, publicznie, w obecności kamer. Co sądzicie? 😀 https://t.co/ocvlSkFUp3">pic.twitter.com/ocvlSkFUp3
Dziennikarz nie może robić wywiadu z byłym działaczem klubu, bo będzie mecz podwyższonego ryzyka? Jeśli coś "grozi", jak Pan pisze, to raczej nie przez wywiad, który jest ciekawostką. Uprzedzam przed ewentualnym atakiem, że piszę to jako osoba, którą boli spadek Wisły.
Lo que va a hacer el PSG renovando a Mbappé con grandes cantidades de dinero (a saber dónde y cómo las paga) despues de dar pérdidas por 700M€ en las últimas temporadas y tener mas 600M€ de masa salarial, es un INSULTO al fútbol. Al-Khelafi es tan peligroso como la Superliga. https://t.co/sZ1Y1TaSbK">pic.twitter.com/sZ1Y1TaSbK
— Javier Tebas Medrano (@Tebasjavier) May 21, 2022
@SithRM Jak celujesz w LM to tak naprawdę musisz być w formie tylko na kawałek wiosny. Jak celujesz w ligę i to jeszcze taką jak PL to forma musi być przez 10 miesięcy. W LM częściej mamy niespodzianki niż w Lidze. Największą sensacja ostatnich sezonów to chyba tylko wygrana Leicester.
7
Co tu się stało :D
1
@Ferran Zaśmiał bym się głośno :D
0
@DonAndrzejos No lubię go :) niech zostaje
0
@Colon Dzięki xD
8
To nieźle xD
2
Fajnie sociale w ekstraklasie się ostatnio rozwijają xD
14
No konkretnie xD
15
To jeden z tych co ich Stanowski do Polski ściągał :D
1
@Colon David Fincher jest reżyserem :D
47
https://x.com/FutbolRebelia/status/1528795186414993409
Ale złoto :o
7
Celnie :)
0
@LloretDeMar Spokojnie. Conte dostanie transfery, przepracuje lato i powalczą o coś w następnym sezonie. Już w tym grali naprawdę dobrze.
29
Genialny zawodnik :)
8
No trochę im nie wyszło xD
3
To nieźle :)
3
Tyle czekania i w końcu jest :)
14
Zaśmiane xD
0
Dobra trzeba w końcu tę koszulkę Tottenhamu kupić.
0
Nie no trafiłem Pele 99 w fifie xD
0
Liverpool ma taką okazję na wygranie ligi xD jak to zmarnują to się u śmieję :D
0
O jak przykro xD
5
Haha dobre :D
0
@norbi77 No obaj nie zdobędą więc luz :)
5
Dobra fota :)
24
Odklejony bardziej niż zawsze xd
33
No zabawne jak wszystkich ograł :D
0
Kolejna kompromitacja wisły xD
0
To nieźle xD ten znów się wypowiada :D
0
@SithRM Jak celujesz w LM to tak naprawdę musisz być w formie tylko na kawałek wiosny. Jak celujesz w ligę i to jeszcze taką jak PL to forma musi być przez 10 miesięcy. W LM częściej mamy niespodzianki niż w Lidze. Największą sensacja ostatnich sezonów to chyba tylko wygrana Leicester.
8
Kocham tę reakcję w el chiringuito xD
Kiedyś o Mbappe:
Teraz: