7



Co tu się stało :D

1

@Ferran Zaśmiał bym się głośno :D

0

@DonAndrzejos No lubię go :) niech zostaje

0

@Colon Dzięki xD

8



To nieźle xD

2



Fajnie sociale w ekstraklasie się ostatnio rozwijają xD

14



No konkretnie xD

15



To jeden z tych co ich Stanowski do Polski ściągał :D

1

@Colon David Fincher jest reżyserem :D

7



Celnie :)

0

@LloretDeMar Spokojnie. Conte dostanie transfery, przepracuje lato i powalczą o coś w następnym sezonie. Już w tym grali naprawdę dobrze.

29



Genialny zawodnik :)

8



No trochę im nie wyszło xD

3



To nieźle :)

3



Tyle czekania i w końcu jest :)

14



Zaśmiane xD

0

Dobra trzeba w końcu tę koszulkę Tottenhamu kupić.

0

Nie no trafiłem Pele 99 w fifie xD

0

Liverpool ma taką okazję na wygranie ligi xD jak to zmarnują to się u śmieję :D

0



O jak przykro xD

5



Haha dobre :D

0

@norbi77 No obaj nie zdobędą więc luz :)

5



Dobra fota :)

24



Odklejony bardziej niż zawsze xd

33



No zabawne jak wszystkich ograł :D

0



Kolejna kompromitacja wisły xD

0



To nieźle xD ten znów się wypowiada :D

0

@SithRM Jak celujesz w LM to tak naprawdę musisz być w formie tylko na kawałek wiosny. Jak celujesz w ligę i to jeszcze taką jak PL to forma musi być przez 10 miesięcy. W LM częściej mamy niespodzianki niż w Lidze. Największą sensacja ostatnich sezonów to chyba tylko wygrana Leicester.

8

Kocham tę reakcję w el chiringuito xD

Kiedyś o Mbappe:



Teraz:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?