Pamiętam jak Skorża wiosną zeszłego roku, w środku kryzysu, mówił o tytule na stulecie. Patrząc na ówczesnego Lecha i to, jak, cóź, kojarzył się z przegrywaniem - brzmiało trochę nie na miejscu. Dowiózł. Obronił się. Odkurzył swoją reputację.
Hej @Sportowy_Kanal ale liderem jest Lech a nie Raków. Chcecie robić program o ESA to chociaż znajcie tabele 👍 https://t.co/HfhMR13Xrd">pic.twitter.com/HfhMR13Xrd
Wieczna beka z tych ameb z United. W Hiszpanii po pół roku rozczytali ten move Coutinho ze strzałem po długim i nie było od maja 2018 żadnego takiego gola Brazylijczyka.
Czyli tak - z Rüdigerem się spóźnili, ze Schlotterbeckiem też (Nagelsmann nawet do niego dzwonił i przekonywał go do Bayernu, ale Schlotti był już po słowie z BVB). Z Lewym zwlekali, czekając na decyzję Haalanda i nie będzie ani jednego, ani drugiego. Wesoło.
🆕Dziś dojdzie do spotkania przedstawicieli PZPN z władzami Warszawy i Państwową Strażą Pożarną. To efekt "afery z flagami" przed finałem Pucharu Polski i groźby Cezarego Kuleszy, że stolica może stracić finał. Czy tak będzie? Dużo zależy od wyjaśnień miasta i PSP. @SportINTERIA
— Sebastian Staszewski (@s_staszewski) May 13, 2022
7
Zabawne :)
6
Fajna gala. Dobre walki.
0
@IronSanHybrid Jak nie będzie walki z Boxdelem, bez jaj :) Norman pewnie dostanie teraz jakiegoś kota do walki.
7
https://x.com/Daniel_Heheszky/status/1525558304512040962
Dokładnie xD
2
Piękne xD
3
Piękne :) Wiki ma potencjał. Niech poćwiczy więcej niż tydzień :D
20
Przyjaciele :)
15
Wielki Skorża, Wielka drużyna. Teraz wzmocnienia i jazda po grupę w Europie :)
7
Jak Lech wygra ostatni mecz to będzie mieć najlepszą średnią punktową w XXI w ekstraklasie :)
2
@Comentateiro Najlepiej, że Pogoń znów nic nie wygrała xD. Ale w sumie mogą jeszcze 2 miejsce mieć.
1
Mistrz, mistrz Kolejorz. Ale czuję się super :), a zaraz fame mma i będzie jeszcze beka z kumplami :)
3
Dla Skorży był by to 4 mistrz. Klasa.
1
Widzę Raków już chyba pogodzony. Nic nie grają :)
0
https://x.com/thexdeaf/status/1525507444763394054
Miał być Haaland, a będzie Lewy.
13
To znak :)
0
No teraz trzeba to powiększyć i jest pięknie.
0
@AmigoBlancos Wyjście z grupy minimum. A w 1/8 to zależy do losowania.
0
Ale to jest kot. Dawać do boju.
4
Jak można takiego bzdurnego karnego zrobić xD
11
Dla tych co czekają. Ja widziałem i polecam. Trzyma poziom.
18
XD kategoria: wiedza powszechna xD
8
Jaki dzban xD
8
https://x.com/beckerek2/status/1525075137321652227
Ach ta warszawka xD
3
Dokładnie xD United od lat to mem.
2
@PatrykBarca Sule też stracili i możliwe, że Gnabrego. No słabo to wygląda. Dobrze, że Lewy chce uciec.
1
@mkord Szkoda, że na Legi te same władze z miasta nie mają problemu.
5
Tak dawali ten Bayern za wzór przez tyle lat, a tu oni tak naprawdę są przy Królu Alemanym leśnymi dziadkami xD
1
Ciekawe co wymyślą :)
1
@BART97 Zawsze go w Barcelonie chciałem.
@KrystianR Z tych co nigdy w Barcelonie nie grali to mój ulubiony.
8
Trochę racja :)