7



Zabawne :)

6

Fajna gala. Dobre walki.

0

@IronSanHybrid Jak nie będzie walki z Boxdelem, bez jaj :) Norman pewnie dostanie teraz jakiegoś kota do walki.

2



Piękne xD

3





Piękne :) Wiki ma potencjał. Niech poćwiczy więcej niż tydzień :D

20



Przyjaciele :)

15



Wielki Skorża, Wielka drużyna. Teraz wzmocnienia i jazda po grupę w Europie :)

7

Jak Lech wygra ostatni mecz to będzie mieć najlepszą średnią punktową w XXI w ekstraklasie :)

2

@Comentateiro Najlepiej, że Pogoń znów nic nie wygrała xD. Ale w sumie mogą jeszcze 2 miejsce mieć.

1

Mistrz, mistrz Kolejorz. Ale czuję się super :), a zaraz fame mma i będzie jeszcze beka z kumplami :)

3



Dla Skorży był by to 4 mistrz. Klasa.

1

Widzę Raków już chyba pogodzony. Nic nie grają :)

0

https://x.com/thexdeaf/status/1525507444763394054

Miał być Haaland, a będzie Lewy.

13



To znak :)

0

No teraz trzeba to powiększyć i jest pięknie.

0

@AmigoBlancos Wyjście z grupy minimum. A w 1/8 to zależy do losowania.

0

Ale to jest kot. Dawać do boju.

4

Jak można takiego bzdurnego karnego zrobić xD

11



Dla tych co czekają. Ja widziałem i polecam. Trzyma poziom.

18



XD kategoria: wiedza powszechna xD

8



Jaki dzban xD

8



https://x.com/beckerek2/status/1525075137321652227

Ach ta warszawka xD

3



Dokładnie xD United od lat to mem.

2

@PatrykBarca Sule też stracili i możliwe, że Gnabrego. No słabo to wygląda. Dobrze, że Lewy chce uciec.

1

@mkord Szkoda, że na Legi te same władze z miasta nie mają problemu.

5



Tak dawali ten Bayern za wzór przez tyle lat, a tu oni tak naprawdę są przy Królu Alemanym leśnymi dziadkami xD

1



Ciekawe co wymyślą :)

1

@BART97 Zawsze go w Barcelonie chciałem.

@KrystianR Z tych co nigdy w Barcelonie nie grali to mój ulubiony.

8



Trochę racja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?