4

15





Tak apropo wczorajszego finału :)

2

Co by nie mówić to znakomity mecz. Oba zespoły będą nas godnie w Europie reprezentować.

0

@sonek Ten sezon jest taki, że mamy 2 wybitne kluby patrząc na punktowanie. To jest wybitny sezon. Papszun pracuje w Rakowie już z 5 lat i skład też ma znakomity.

@Mns21 No, dlatego ma takie wybitne osiągnięcia jak na polskich trenerów xD

12

Zmiana roku :D no hit

11

Widzę, że tu od rana anty Lech na stronie, więc ja powiem. Wielki Lech dziś wygrywa puchar i idzie po dublet, a później faza grupowa w Europie :)

PS. Od dawna nie było 2 tak mocnych drużyn w Polsce pod względem punktowania. Legia z ostatnich lat co wygrywała, to była by 3 w lidze.

1

@lukas10 Soler fajnie, ale lepsze źródła mówiły, że De Jong zostaje i oby tak było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19



Fakty :)

20



Piękna statystyka :)

27



Widzę Lewica znalazła sobie nowy problem do walki xD

Dajcie ludziom żyć!

8





To nieźle xD

8



Wybitny dokument by wtedy zrobili xD

3

https://x.com/OnetSport/status/1519964859848433665

Będzie na YouTube to zerknę :)

5



Klasyk :D

1

@P33ck Top 1 w historii :)

8



Idealne xD

8



KO :D

0

https://x.com/thexdeaf/status/1519601833945276417

Takiego składu sobie i sam życzę :)

7



Piękny xD

0

@Drozdu7 Cały czas kupuję. Ja lubię wspierać polskich raperów, więc w sumie wiele płyt mam :D

Plus słucham w aucie płyt.

12



Ten co ma formę. W sumie ciekawe spostrzeżenie :)

0

@maniak33333 Kane to wydatek około 150, plus chyba go nie sprzedadzą, tak jak rok temu do City.

1



Pięknie to wygląda :)

1

https://x.com/hadrien_grenier/status/1519640331175800833

Widzę dzisiaj coraz to dziwniejsze info.

12



Ten to jest udany xD

2



To nieźle :D

12



Ale by on u nas śmigał :)

0

@Nano22 Atletico za Simeone też tak często robiło z Realem jak było w top formie.

Mam nadzieję, że Pep ich zmotywuje na rewanż i będą gryźć trawę :)

37



O jak dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?