Stanowisko Kom. Miejskiej PSP o zakazie wnoszenia większych flag uderza w piękno sportu, jest niezrozumiałe i powoduje więcej szkód niż pożytku. Zmieniono zasady obowiąz. od lat. Jeżeli w przyszłości PSP nie zmieni swojego stanowiska, finał PP nie będzie organizowany w Warszawie.
@sonek Ten sezon jest taki, że mamy 2 wybitne kluby patrząc na punktowanie. To jest wybitny sezon. Papszun pracuje w Rakowie już z 5 lat i skład też ma znakomity.
@Mns21 No, dlatego ma takie wybitne osiągnięcia jak na polskich trenerów xD
Majówka - okres, kiedy piwo kupisz taniej niż chleb. Idealny czas na promocje typu „kup 12 piw, 12 dostaniesz gratis”. Czas skończyć z prawem, które pozwala sprzedawcom na takie oferty!
PSG roztrwoniło w wesoły sposób prowadzenie 3:1 ze Strasbourgiem. A mogło nawet przegrać. Equipazo. Donnarumma z kartką w 95. minucie za grę na czas przy 3:3. Pogby przecie tam jeszcze tylko brakuje i wrzucać Amazon z kamerami na przyszły sezon.
Thiago to niemal perfekcjonista jeżeli chodzi o podania do kolegów z drużyny. Tak prezentują się jego statystyki pod tym kątem podczas ostatnich 3 spotkań:
96% x Man. Utd (108 na 113) 98% x Everton (119 na 121) 96% x Villarreal (99 na 103). https://t.co/q9of1F8sss">pic.twitter.com/q9of1F8sss
4
https://x.com/nocontextfooty/status/1521531099532472320
Ale to jest świetne xD
15
Tak apropo wczorajszego finału :)
2
Co by nie mówić to znakomity mecz. Oba zespoły będą nas godnie w Europie reprezentować.
0
@sonek Ten sezon jest taki, że mamy 2 wybitne kluby patrząc na punktowanie. To jest wybitny sezon. Papszun pracuje w Rakowie już z 5 lat i skład też ma znakomity.
@Mns21 No, dlatego ma takie wybitne osiągnięcia jak na polskich trenerów xD
12
Zmiana roku :D no hit
11
Widzę, że tu od rana anty Lech na stronie, więc ja powiem. Wielki Lech dziś wygrywa puchar i idzie po dublet, a później faza grupowa w Europie :)
PS. Od dawna nie było 2 tak mocnych drużyn w Polsce pod względem punktowania. Legia z ostatnich lat co wygrywała, to była by 3 w lidze.
1
@lukas10 Soler fajnie, ale lepsze źródła mówiły, że De Jong zostaje i oby tak było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Fakty :)
20
Piękna statystyka :)
27
Widzę Lewica znalazła sobie nowy problem do walki xD
Dajcie ludziom żyć!
8
To nieźle xD
8
Wybitny dokument by wtedy zrobili xD
3
https://x.com/OnetSport/status/1519964859848433665
Będzie na YouTube to zerknę :)
5
Klasyk :D
1
@P33ck Top 1 w historii :)
8
Idealne xD
8
KO :D
0
https://x.com/thexdeaf/status/1519601833945276417
Takiego składu sobie i sam życzę :)
7
Piękny xD
0
@Drozdu7 Cały czas kupuję. Ja lubię wspierać polskich raperów, więc w sumie wiele płyt mam :D
Plus słucham w aucie płyt.
12
Ten co ma formę. W sumie ciekawe spostrzeżenie :)
0
@maniak33333 Kane to wydatek około 150, plus chyba go nie sprzedadzą, tak jak rok temu do City.
1
Pięknie to wygląda :)
1
https://x.com/hadrien_grenier/status/1519640331175800833
Widzę dzisiaj coraz to dziwniejsze info.
12
Ten to jest udany xD
2
To nieźle :D
12
Ale by on u nas śmigał :)
0
@Nano22 Atletico za Simeone też tak często robiło z Realem jak było w top formie.
Mam nadzieję, że Pep ich zmotywuje na rewanż i będą gryźć trawę :)
37
O jak dobrze.