Doskonały występ Russella. 4. miejsce, obronione przed Bottasem (kawał świetnej roboty Alfy Romeo), podczas gdy Hamilton na P13. Bez komentarza. Tron się chwieje. Więcej wieczorem w #f1vlog
@Pawlak1992 Z Interem nam sędzia prawidłowego gola zabrał. A Bayern w finale był słaby. Ale i tak boli bardziej dwumecz z Liverpoolem bo Tottenham też był by na luzie do ogarnia. A ja wtedy jeszcze na finał LM do kina szedłem :D Wtedy w ogóle Liverpool 2 moje ulubione klubu wyjaśnił.
@arasz1819 Kij z United. Tottenham mi ostatnie dwa mecze odwala cyrk i jeszcze Arsenal się na 4 załapie. Dobrze, że Conte dostanie transfery w lecie i okres przygotowawczy. Wtedy 3 miejsce w zasięgu (nie wiem jak będzie z Chelsea).
Panie redaktorze, czy w tej wypowiedzi (a raczej całości), w której mówię o pomocy Ukrainie, o rozbudowie naszych wojsk i w której nawołuję do wspólnego frontu UE w sprawie surowców coś panu nie pasuje, czy tylko to wyrwane z całości zdanie, które dokładnie opisałem?
If Trent averages 2.5 trophies won every single season for the next 15 years until he’s 38 he’d still have 4 less than Dani Alves does now. https://t.co/q0mOUWFq8u">https://t.co/q0mOUWFq8u
0
Nie dało się w tym meczu strzelić i tyle. Dwa spotkania dziś takie oglądałem. Jedno z trybun, drugie na kompie xd
1
Ale powiem wam, że Immobile to jest kozak w tej włoskiej lidze. Typ co sezon walczy o króla strzelców. Prze kot w Lazio.
19
Co to jest za cyrk xd
0
Byłem na meczu w Bielsku. No dawno takiej niemocy strzeleckiej nie widziałem. Powinno być spokojnie z 3:0, a było 0:1 xD no parodia
36
Piękne xD
17
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1518244160519688197
Klub mem :D
19
Jechałem na mecz już, a tu takie cyrki xD
1
https://x.com/xfnmba/status/1518237741552705537
No dokładnie xD
6
Dokładnie.
3
@Bykunn Nie, poczytaj sobie dlaczego wywalili go z "nowego" Harrego Pottera, tego o zwierzętach. W 2 części jakoś grał i nie było problemu.
11
Nie no ale bekę mają z Hamiltona i 0.3s xD
1
To nieźle. Szkoda.
3
@Bykunn Tak, ale to Deppa wywalali z filmów itp, a Amber sobie na luzie w nowym Aquamenie gra.
1
Hamilton to jeszcze kiedyś kogoś wyprzedzi ;)
8
Ale złomowanie Nitro robi xD
3
Co Gąsowski ciśnie po mercedesie xD
3
Z 2 biegu jak ja czasem jak zapomnę xD
2
@Xxxbarca4ever Nic nie zrobił.
1
To niezły start xD ja na 18 na mecz idę xD nie chce czerwonych flag.
4
Ten Skóraś z 2 poprzeczkami to xD
4
@Pawlak1992 Z Interem nam sędzia prawidłowego gola zabrał. A Bayern w finale był słaby. Ale i tak boli bardziej dwumecz z Liverpoolem bo Tottenham też był by na luzie do ogarnia. A ja wtedy jeszcze na finał LM do kina szedłem :D Wtedy w ogóle Liverpool 2 moje ulubione klubu wyjaśnił.
0
@arasz1819 Kij z United. Tottenham mi ostatnie dwa mecze odwala cyrk i jeszcze Arsenal się na 4 załapie. Dobrze, że Conte dostanie transfery w lecie i okres przygotowawczy. Wtedy 3 miejsce w zasięgu (nie wiem jak będzie z Chelsea).
0
@dniel Potencjał ma tu 100% zgody, ale jednak narazie nie ma co mówić.
0
Dobrze Lecha gra.
0
19 minuta, a bramkarz Stali już na czas gra xD
0
@Kamilos84 Taki kapeć wpadł, że głowa boli.
5
Ta narracja o naszej wojnie mnie denerwuje. Nagle wszyscy chętni do walki nie za nasz kraj. No nie wydaje mi się. Brawo Dziambor.
16
Dokładnie, takie samo zdanie mam. Wtedy w pierwszym meczu powinniśmy już dobry wynik ugrać.
4
Porównywanie tych 2 zawodników xD
1
Zasłużenie bo Betis całościowo był lepszy i jeszcze sędzia odwalił.