I serio, żeby zobaczyć, że hiszpańscy sędziowie są beznadziejni, a nie uprzedzeni, wystarczy po prostu oglądać jeszcze coś innego niż Real i Barcelonę.
W pozostałych meczach też jest pełno błędów - bo są po prostu sędziowane przez tragicznych arbitrów.
Serio, wiem, że sędziowie są w gestii federacji, ale rozgrywkami zarządzają akurat same kluby. I człowiek stojący na czele La Liga, wybrany właśnie przez kluby, mógłby zająć się dla odmiany czymś pożytecznym, a nie medialną wojną z Realem i Barceloną i opowiadaniem głupot.
Piłka odbija się od uda piłkarza Marsylii i trafia w rękę. Widać to na ostatniej powtórce, ale VAR pokazuje sędziemu z innych ujęć, w których jest to kompletnie niewidoczne. Duży błąd. No i karny. #modaNaFrancje
0
@Khajio Tylko oni potrzebują wzmocnień i szerszej kadry, a na to muszą masę kasy wydać.
1
@marcin62 Oglądałem w kinie i może zobaczę sobie w domu kiedyś. Piękny film.
20
https://x.com/HaychhAFC/status/1515794196686385158
Piękne to było wczoraj xD
0
@derlysy1979 Chodzi mi o to, że tylko z nami dostają baty (kilka goli), a po pierwszej połowie zapowiadało się na właśnie wysoki wynik dla Sevilli.
36
Do dziś nie wiem jak my tam gola nie strzeliliśmy.
20
Dokładnie. Zamiast zaorać tych paralityków to zajmują się bzdetami.
9
Dokładnie :D Tylko my możemy ich tłuc :)
1
Sevilla pokazała jak zagrać najlepszą i najgorszą połowę w sezonie xd
1
4 gole ze spalonych w meczu PSG xD A w Sevilli znów same kontrowersje :D
0
@GeraltzKatalonii Strzelił 2, ale z spalonych xD
0
@PodkarpackiKibic Nie no, na 2 żółtą to było, a wtedy Var nie interweniuje.
28
Jest jakiś przyzwoity sędzia w La Liga, czy wszyscy są tragiczni?
1
Var w Europie ostatnio tragedia.
3
Dobry mecz Messiego, dobrze też gra Sevilla :) narazie piłkarski wieczór na +.
0
@AnnaMarianna U mnie gadają, że mam pewnie gdzieś dzieci po kryjomu :D
0
Temat do dyskusji. Aktorzy Brytyjscy > Amerykańscy.
0
@Rust_Cohle No to mogę się ewentualnie zgodziś. Najsłabszy z 4 hobbitów.
1
@Ojciec5tkidzieci Gdyby nie ten ostatni sezon to serial był by jednym z najlepszych w historii. Bronn i Oberyn z postaci :)
0
@D44H W Harrym tylko 3 część jest na poziomie Władcy Pierścieni.
0
@Rust_Cohle Kto jest główny w władcy? Aragorn, czy Frodo?
1
https://x.com/matbabiarz/status/1515586365609717765
Sałatka i szyneczka :)
0
@GeneralXavi Wiadomo, że lepiej to niż strata, ale Neuer, Ter Stegen czy Ederson zagrywają na prawą i jest rozegranie piłki, a nie panika.
30
https://x.com/Zabasemeson/status/1515627073775325186
Ale odpowiedź xD
10
https://x.com/AwardsDarwin_/status/1515622205169803273
No zaśmiane xD
1
https://x.com/seasondeanooo/status/1515355499314696206
Ta jego gra nogami xD
0
@Uukasz_93 Dziś wszyscy wygrali :)
0
@kulka A ja tam jestem zadowolony. Ma to idealny cygański klimat i pasuje w 100% do postaci, która od zawsze wierzyła w tego typu rzeczy.
55
No zaśmiane xD
2
Wchodzę, patrzę, a tu Tottenham się skompromitował u siebie. No chyba nikt nie chce tego 4 miejsca w PL.
5
Dokładnie. Top 3 jest mocarne w tym sezonie.