1

2 mecz z rzędu komplet w Poznaniu.

1

@Medium Nie sądzę. Wbrew pozorom poziom ekstraklasy wzrósł. Są słabe mecze, ale dużo rzadziej.

@MesQueUnClub96 Jak patrzyłem 10 min temu to nie było w programie, ale nie wiem.

0

O 17:30 hit w Polsce na TVP Sport, więc polecam :) Do boju Kolejorz.

29



Też tak sądzę :D

2

Szkoda Alonso, brawa dla Leclerca. Cieszy wysoko maclaren.

0

@mekston No pewnie xD

3



Nie wiem czy to dobra zmiana. Teraz restarty będą mniej efektowne.

1

@mkord Dlaczego Leszka, a nie Raków?

39

8



To niezły sędzia xD

5



Tak by nie zapomnieć. Pudła Benzemy :D

1

@Amigo_Blanco Ale narracja jest prowadzana tak, jak by to pojawiło się teraz przez niechęć do nagłego sporego napłytu Ukraińców. Plus news o napisie na murze to xD kibice siebie tak od dziesiątków lat wyzywają.

36

https://x.com/RightSide__/status/1512393775611629570

To jest dramat co ten twór gazetopodobny robi.

4



Tak apropo wczorajszych bredni xD

13

https://x.com/SantiagoElCule/status/1512378943617310723

3 z Barcy :D jak za najlepszych czasów.

6



Te procedury xD

11



Ale oni są głupi xD

0

@kaamil1910 Dokładnie, tylko ciężko będzie z nim przedłużyć umowę.

3

https://x.com/thexdeaf/status/1512174169840103428

Dlatego potrzebujemy jeszcze top 9.

64

5

Przyjemnością było posłuchać Pana Wolskiego przez te prawie 2 godziny. Dobry mecz.

1



Oni to mają pomysły na teledyski. Dobry numer :)

0



Jeśli nie zajmą 4 miejsca i nie będzie pucharów, to finansowo nie widzę pięknej przyszłości Legi.

0

@takisobiektos Nie wyglądał podobnie, bo wyglądał lepiej z Austryjakami. Bayern w lidze tak samo w obronie jest bardzo słaby w tym sezonie. Villarreal w defensywie też 2 półki wyżej od Salzburga. Wiadomo, może Bayern wygrać, ale większą szansa jest na awans Hiszpanów niż kilka goli dla Niemców.

0

@sebo939 To nie siedzi w Emerym, tylko w PSG. To oni przegrywają wygrane dwumecze od lat. Emery jest specem od takich spotkań. Cała LE rok temu to była klasa plus tyle lat w Sevilli.

21



Polecam to konto twiterowe.

0

@KrychaFCB Z tego co mówią to na 99% RSSS.

5



Zaśmiane xD

0

@sebo939 Emery to taktycznie jest półka wyżej niż Nagelsmann. Ja tam liczę na podobny mecz jak wczoraj. Obrona Bayernu jest słaba, a Lewy żyje z podań. Jak wyłączy skrzydła to Bayer nic nie zrobi.

1

@Jakchcesz Szybko dorósł Homer Simpson :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?