Doprecyzowanie zasad przy restarcie za samochodem bezpieczeństwa: nie będzie już można podjeżdżać do rywala i zrównywać się z nim, jak to ostatnimi czasy robił Max Verstappen... #ElevenF1https://t.co/3ohagVQumE">pic.twitter.com/3ohagVQumE
@Amigo_Blanco Ale narracja jest prowadzana tak, jak by to pojawiło się teraz przez niechęć do nagłego sporego napłytu Ukraińców. Plus news o napisie na murze to xD kibice siebie tak od dziesiątków lat wyzywają.
Przejażdżka Sebastiana Vettela skuterem została wyceniona na 5000 euro – Seb odjechał, zanim sędziowie połączyli się z dyrekcją wyścigu i poprosili o instrukcje. Nie można jeździć po torze bez zgody w trakcie 5 minut po zakończeniu sesji #ElevenF1
@takisobiektos Nie wyglądał podobnie, bo wyglądał lepiej z Austryjakami. Bayern w lidze tak samo w obronie jest bardzo słaby w tym sezonie. Villarreal w defensywie też 2 półki wyżej od Salzburga. Wiadomo, może Bayern wygrać, ale większą szansa jest na awans Hiszpanów niż kilka goli dla Niemców.
@sebo939 To nie siedzi w Emerym, tylko w PSG. To oni przegrywają wygrane dwumecze od lat. Emery jest specem od takich spotkań. Cała LE rok temu to była klasa plus tyle lat w Sevilli.
@sebo939 Emery to taktycznie jest półka wyżej niż Nagelsmann. Ja tam liczę na podobny mecz jak wczoraj. Obrona Bayernu jest słaba, a Lewy żyje z podań. Jak wyłączy skrzydła to Bayer nic nie zrobi.
1
2 mecz z rzędu komplet w Poznaniu.
1
@Medium Nie sądzę. Wbrew pozorom poziom ekstraklasy wzrósł. Są słabe mecze, ale dużo rzadziej.
@MesQueUnClub96 Jak patrzyłem 10 min temu to nie było w programie, ale nie wiem.
0
O 17:30 hit w Polsce na TVP Sport, więc polecam :) Do boju Kolejorz.
29
Też tak sądzę :D
2
Szkoda Alonso, brawa dla Leclerca. Cieszy wysoko maclaren.
0
@mekston No pewnie xD
3
Nie wiem czy to dobra zmiana. Teraz restarty będą mniej efektowne.
1
@mkord Dlaczego Leszka, a nie Raków?
39
https://x.com/majkel1999/status/1512417363823579136
Co strzelił xD
8
To niezły sędzia xD
5
Tak by nie zapomnieć. Pudła Benzemy :D
1
@Amigo_Blanco Ale narracja jest prowadzana tak, jak by to pojawiło się teraz przez niechęć do nagłego sporego napłytu Ukraińców. Plus news o napisie na murze to xD kibice siebie tak od dziesiątków lat wyzywają.
36
https://x.com/RightSide__/status/1512393775611629570
To jest dramat co ten twór gazetopodobny robi.
4
Tak apropo wczorajszych bredni xD
13
https://x.com/SantiagoElCule/status/1512378943617310723
3 z Barcy :D jak za najlepszych czasów.
6
Te procedury xD
11
Ale oni są głupi xD
0
@kaamil1910 Dokładnie, tylko ciężko będzie z nim przedłużyć umowę.
3
https://x.com/thexdeaf/status/1512174169840103428
Dlatego potrzebujemy jeszcze top 9.
64
https://x.com/SantiagoElCule/status/1512171781930504201
No i wyjaśnione :D
5
Przyjemnością było posłuchać Pana Wolskiego przez te prawie 2 godziny. Dobry mecz.
1
Oni to mają pomysły na teledyski. Dobry numer :)
0
Jeśli nie zajmą 4 miejsca i nie będzie pucharów, to finansowo nie widzę pięknej przyszłości Legi.
0
@takisobiektos Nie wyglądał podobnie, bo wyglądał lepiej z Austryjakami. Bayern w lidze tak samo w obronie jest bardzo słaby w tym sezonie. Villarreal w defensywie też 2 półki wyżej od Salzburga. Wiadomo, może Bayern wygrać, ale większą szansa jest na awans Hiszpanów niż kilka goli dla Niemców.
0
@sebo939 To nie siedzi w Emerym, tylko w PSG. To oni przegrywają wygrane dwumecze od lat. Emery jest specem od takich spotkań. Cała LE rok temu to była klasa plus tyle lat w Sevilli.
21
Polecam to konto twiterowe.
0
@KrychaFCB Z tego co mówią to na 99% RSSS.
5
Zaśmiane xD
0
@sebo939 Emery to taktycznie jest półka wyżej niż Nagelsmann. Ja tam liczę na podobny mecz jak wczoraj. Obrona Bayernu jest słaba, a Lewy żyje z podań. Jak wyłączy skrzydła to Bayer nic nie zrobi.
1
@Jakchcesz Szybko dorósł Homer Simpson :)