55



Ale będzie wycie.

18



Dobrze bo miałem x2 :D

2

@barcelonaLM Jak będzie odwołanie to jest właśnie duża szansa na walkower :) ale muszą się odwołać rywale.

@bartas97 Miał zejść Coman, ale pomylili numer na tablicy i nie zszedł, a nowy piłkarz wszedł xD

4

W ogóle Bayern dziś grał przez 17s w 12 xD i może być walkower.

0

@zaiks No w tym sezonie nikogo nie interesuje, ale w następnym jak się nic nie zmieni to będziecie się tułać za plecami paszyny Xaviego. U was całą prawa strona nie istnieje.

7



No, zawsze pokrzywdzeni :)

0

@zaiks No będą, ale tylko przez to, że połowę sezonu był Rudy w Barcelonie.

0

@takisobiektos No i co jest w tym dziwnego? Jeśli VAR interweniował to znaczy, że sędzia zrobił błąd. Chyba logiczne.

1

Słaby ten Real. Nic nie grali.

0

@tristan87 No widzisz, a później ich opinie są barne pod uwagę w doborze sędziów na europejskie puchary i turnieje reprezentacyjne.

0

@tristan87 A wiesz o tym, że jak sędzia daje masę kartek (nawet słusznych) to znaczy, że nie panuję nad meczem i zawodnicy nie mają do niego respektu? Obserwatorzy za to obniżają noty.

1

@jareksk100 No to nie było by tak samo.

0

Ten parodysta Lahoz dziś 11 kartek dał xD

20



Dokładnie tak jest :D

1



Jaki to jest dzban :D

2

Tak się zastanawiam, czy katolicy nie powinni zrobić całkowitego bojkotu na instytucję kościoła, coś jak teraz z Rosją. Jedyny sposób chyba, by zmiany zaszły w tej instytucji. Odcięci od kasy i wiernych w kościele może by zrozumieli w końcu problem. Problem by był chyba tylko z przyjęciem komunia Świętej bo nie ma innego miejsca na to, a dla wielu jest to ważne i przez to idą.

I tak pewnie większość jest ludzi tam dobrych i uczciwych, ale Rosjanie w większości też są dobrzy. Trzeba zadziałać po prostu twardo i tyle.

Tak naszło mnie bo rodzice po raz kolejny oglądają film o papieżu :D i matka coś gadało o moim chodzeniu do kościoła.

18



Z ich perspektywy to jakaś abstrakcja :D

32



:(

10



Piękne :D

2

Bardzo fajna grupa. Ja zadowolony jestem :)

5

0

@Kengo Wszystko gładko po 4:0 ;)

4

Mecz otwarcia 21 listopada w poniedziałek o 11 naszego czasu XD

0

@PatrykBarca Ja tam oglądam dla komentatorów. Dumanowski piękny :)

0

@dogie1337 Chyba nie umiesz w internety jak nie widzisz celowości w tym sformułowaniu. Nie pozdrawiam :)

0

Najlepszy kawał to nam zrobiła pogoda z tym śniegiem :D

0



Kto to ustala :( Taki hit razem z meczem Barcy :(

0

@dogie1337 Nie jest moją opinią bo nawet na tym filmiku mówi, że nie chcę go w kadrze, a programy o nim trwały po kilkadziesiąt minut. Ja rozmawiam z osobą inteligentną, czy nie?

10



To by był mem jakiś :D

0

Widzę plotki o Lacazette :) W sumie ciekawie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?