@zaiks No w tym sezonie nikogo nie interesuje, ale w następnym jak się nic nie zmieni to będziecie się tułać za plecami paszyny Xaviego. U was całą prawa strona nie istnieje.
Żeby nie było, to nie jest ocena słuszności żadnego z tych karnych. Ale ile się naczytałem, że Real w ogóle nie dostaje karnych, więc to spisek… rozumiem, że teraz jednak liga stała się uczciwa :)
@tristan87 A wiesz o tym, że jak sędzia daje masę kartek (nawet słusznych) to znaczy, że nie panuję nad meczem i zawodnicy nie mają do niego respektu? Obserwatorzy za to obniżają noty.
Tak się zastanawiam, czy katolicy nie powinni zrobić całkowitego bojkotu na instytucję kościoła, coś jak teraz z Rosją. Jedyny sposób chyba, by zmiany zaszły w tej instytucji. Odcięci od kasy i wiernych w kościele może by zrozumieli w końcu problem. Problem by był chyba tylko z przyjęciem komunia Świętej bo nie ma innego miejsca na to, a dla wielu jest to ważne i przez to idą.
I tak pewnie większość jest ludzi tam dobrych i uczciwych, ale Rosjanie w większości też są dobrzy. Trzeba zadziałać po prostu twardo i tyle.
Tak naszło mnie bo rodzice po raz kolejny oglądają film o papieżu :D i matka coś gadało o moim chodzeniu do kościoła.
@dogie1337 Nie jest moją opinią bo nawet na tym filmiku mówi, że nie chcę go w kadrze, a programy o nim trwały po kilkadziesiąt minut. Ja rozmawiam z osobą inteligentną, czy nie?
55
Ale będzie wycie.
18
Dobrze bo miałem x2 :D
2
@barcelonaLM Jak będzie odwołanie to jest właśnie duża szansa na walkower :) ale muszą się odwołać rywale.
@bartas97 Miał zejść Coman, ale pomylili numer na tablicy i nie zszedł, a nowy piłkarz wszedł xD
4
W ogóle Bayern dziś grał przez 17s w 12 xD i może być walkower.
0
@zaiks No w tym sezonie nikogo nie interesuje, ale w następnym jak się nic nie zmieni to będziecie się tułać za plecami paszyny Xaviego. U was całą prawa strona nie istnieje.
7
No, zawsze pokrzywdzeni :)
0
@zaiks No będą, ale tylko przez to, że połowę sezonu był Rudy w Barcelonie.
0
@takisobiektos No i co jest w tym dziwnego? Jeśli VAR interweniował to znaczy, że sędzia zrobił błąd. Chyba logiczne.
1
Słaby ten Real. Nic nie grali.
0
@tristan87 No widzisz, a później ich opinie są barne pod uwagę w doborze sędziów na europejskie puchary i turnieje reprezentacyjne.
0
@tristan87 A wiesz o tym, że jak sędzia daje masę kartek (nawet słusznych) to znaczy, że nie panuję nad meczem i zawodnicy nie mają do niego respektu? Obserwatorzy za to obniżają noty.
1
@jareksk100 No to nie było by tak samo.
0
Ten parodysta Lahoz dziś 11 kartek dał xD
20
Dokładnie tak jest :D
1
Jaki to jest dzban :D
2
Tak się zastanawiam, czy katolicy nie powinni zrobić całkowitego bojkotu na instytucję kościoła, coś jak teraz z Rosją. Jedyny sposób chyba, by zmiany zaszły w tej instytucji. Odcięci od kasy i wiernych w kościele może by zrozumieli w końcu problem. Problem by był chyba tylko z przyjęciem komunia Świętej bo nie ma innego miejsca na to, a dla wielu jest to ważne i przez to idą.
I tak pewnie większość jest ludzi tam dobrych i uczciwych, ale Rosjanie w większości też są dobrzy. Trzeba zadziałać po prostu twardo i tyle.
Tak naszło mnie bo rodzice po raz kolejny oglądają film o papieżu :D i matka coś gadało o moim chodzeniu do kościoła.
18
Z ich perspektywy to jakaś abstrakcja :D
32
:(
10
Piękne :D
2
Bardzo fajna grupa. Ja zadowolony jestem :)
5
https://x.com/kretfm/status/1509873024534818820
Klasyk xD
0
@Kengo Wszystko gładko po 4:0 ;)
4
Mecz otwarcia 21 listopada w poniedziałek o 11 naszego czasu XD
0
@PatrykBarca Ja tam oglądam dla komentatorów. Dumanowski piękny :)
0
@dogie1337 Chyba nie umiesz w internety jak nie widzisz celowości w tym sformułowaniu. Nie pozdrawiam :)
0
Najlepszy kawał to nam zrobiła pogoda z tym śniegiem :D
0
Kto to ustala :( Taki hit razem z meczem Barcy :(
0
@dogie1337 Nie jest moją opinią bo nawet na tym filmiku mówi, że nie chcę go w kadrze, a programy o nim trwały po kilkadziesiąt minut. Ja rozmawiam z osobą inteligentną, czy nie?
10
To by był mem jakiś :D
0
Widzę plotki o Lacazette :) W sumie ciekawie :)