16

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1505613830403018756

Jeden z ładniejszych goli w tym roku :)

1

@Kapitan hawk No, ojciec jak byłem mały to oglądał Allo Allo cały czas i ja się później zajawiłem. Mój top 3 w historii.

0

@hayek Ja tam lubię Maxa i Leclerca, więc obojętne mi to kto z nich mistrza by zdobył. A Hamiltona nie trawię, więc oby nie on :)

1

https://x.com/KleszczRex/status/1505585383597297675

No to jest bardzo zły znak. RB dobry wyścig, ale końcówka pokazała, że jest problem.

1

@Kapitan hawk KOCHAM to :D

3

Brawa dla Ferrari :) piękna jadza. Ale ładny cyrk w RB :D

27

Piękna jest taka walka bez Mercedesa :)

6



To nieźle :D

1

Potężny Eklerek. Brawo. Mocne Ferrari i humor gituwa :)

1

@fcbarcafan19 Dla Pogoni kluczowy jest mecz z Rakowem.

10



Piękne :D

2

Dobra xD Raków gra lepiej z 3 razy, a Legia strzela xD

W sumie Lechowi to na rękę xD

59



Dokładnie :)

0

@stysiek No, wyzwolenie na 1 dzień i później znów zniewolenie. Ach te myślenie komunistów :)

34





No i to jest kluczowe w tym wszystkim. Naszych rodziców/dziadków też uczyli takiej zakłamanej historii :(

A później przychodzi Czarzasty do studia TVP o gada, że Ruski nas wyzwoliły itp.

7



Nowy Xavi :D

0

@Transu96 Tak, ale jak widzę takiego Krychowiak z 10 w kadrze to mnie skręca :D Albo Asamoah Gyan grający z 3. Dramat :D

19



Najman to dzban xD

0

City vs Bayern finał :)

42



Dziwne, że Eden teraz nie dostaje więcej szans.

0

@Transu96 Ja mam numerowe zboczenie :D W Fifie jak gram w FUT to muszą być odpowiednio dobrane.

@PatrychoO Nie no jemu 10 pasuje :D

2



No kompromitacja dziennikarzy :D

3

@Transu96 Pedri 8 git, ale 6 mi nie pasuje do Gaviego. On musi mieć ofensywny numer. 6 to może Nico, czy Kessie sobie wybrać.

2

Orsato dziś słaby, a przypomnę, że zaraz będzie mecz barażowy Polski sędziował. To jest dramat.

52



Kiedyś było, że Asensio złota piłka. to ja powiem, że Pedri musi wygrać kiedyś tę nagrodę bo jest cudowny.

30

Jak Pedri miał kontuzję, to ludzie się zastanawiali, czy będzie miał po powrocie pierwszy skład w Barcelonie, bo reszta pomocników grała dobrze. A tu się okazało, że Pedri jest po prostu genialny i tyle :D

0

@IronSanHybrid Ja oglądam na Eleven, albo zagranicznych streamach jak jest na Canal +.

0

@IronSanHybrid No i francuską :D czyli bardzo mało jak na cenę za ich pakiet.

0

@kuz Nie wiem, Stanowski też go wyzywał o to, a jest kibicem Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?