4



Dokładnie. Leo dobry mecz.

1

A na Euro potrafili Mbape zneutralizować xD

2

2 razy po krótkim xD co on broni

1

7



A kogo to nie ma xD

25



No to mu wyszło. Naprawdę dobrze powiedziane :)

1





A ten co za głupoty bredzi.

51



No jest dobrze :)

9



No Ronaldo jest tylko jeden :D

1

0

Jeszcze trener się coś pluję, jak sędzia nas kręcił w tym meczu. Ile on fauli nie widział to głowa mała. Dobrze, że wygrali.

0

Jeszcze ten sędzia kartki cały mecz daje jak chce.

0

Jak tu powinno być z 5 goli dla Barcy :(

0

Dobra ten sędzia to jest mem.

2

Nie wiem co chciał Pedri zrobić tym wybiciem. Marnujemy okazję i taki babol.

8



Nie no to jest dramat.

20



To nieźle :D

13



Ciekawe kto?

1

@Arkon Reus. I długo, długo nic po nim.

0

@SelloutCrowd Brednie. Młodzi z Lecha praktycznie zawsze grają w klubach, gdzie odchodzą. Bednarek i Moder regularnie w najlepszej lidze świata.

25



To jest dramat :(

3



Kozak i to w Poznaniu :) Bayer ma podobny.

4



Grubo, ale dobrze :)

5



Co by nie mówić, Polska liga może przyjąć kilku dobrych piłkarzy przez to.

18



I dobrze :)

52



No i chłop powiedział przynajmniej jak jest.

0

@william_wallace PrędIej Lewica nie wejdzie niż Konfederacja. Oni już mieli mało przed wojną, a teraz i tak im spadło. A w Konfie wszystko zależy od wypowiedzi Korwina i Brauna xD plus czy polski ład dobije bardziej ludzi i przedsiębiorcy będą chcieli zmian.

1

@Joe_Pesci Nie ma konfa 4. Z dwóch sondaży co jeden był w dniu wybuchu wojny (ataku), a drugi niedawno, mają niecałe 6%. Ale każdemu spadło sporo. Jak się mam nadzieję konflikt ukończy w takim stopniu to wszystko powinno się w miarę unormować, czyli Konfa około 8%, a PiS te max 35%.

5

Jak widzę ten wzrost w sondażach dla PISu do prawie 43% to nie mogę :D

1



Jak chcecie zobaczyć stronniczy komentarz, to patrzcie ten hit z Pucharu Polski xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?