27



Czyli klasycznie bez sensu xD

0

@Bunk420 Na ale po co porównywać cokolwiek do piłki? Na świecie na piłkę też się wydaje więcej kasy. Zawsze na piłkę będzie więcej bo się to bardziej opłaca. A na takie skoki teraz na pewno idzie więcej niż te 20 lat temu jak Małysz szalał.

0

@KapiFCB No to ja się tu nie zgodzę, bo to jest jakiś mit, że nic nie ma. A takie skoki to chyba narodowy sport zaraz po piłce jest. Czy Bródka jak wygrywał to miał jakieś lepsze warunki? Czy Kowalczyk trenowała w niedostępnych miejscach dla innych? Wydaje mi się, że po prostu nie ma takich wybitnych sportowców i tyle. 1 medal. To jest śmiech i zaprzepaszczenie lat tak jak w piłce ręcznej.

4



O dziwo bardzo trafnie. U nas to najchętniej by tylko wyzywali piłkarzy, a każda inna dyscyplina cacy.

1

https://x.com/viaplaysportpl/status/1494687064276803593

Wszyscy na nich narzekają, a oni takie teksty xD

27



Zacne :D

1

@Kgorecki2500 Za bardzo nic się w sądażach nie zmieni bo Korwin nie powiedział nic nowego. Od lat gada to samo i ten kto ma zagłosować na Konfę to i tak zagłosuje. Janusz już nie jest najważniejszym politykiem w partii z którym się wyborcy utożsamiają.

2



Ciekawie to wygląda :)

0

@michal26 Dokładnie. Też jestem przykładem, że Korwin obudził we mnie tego "wolnościowca". Mogę się z nim w wielu sprawach nie zgadzać, mogę uznawać innych polityków z Konfederacji za bliższych moim poglądom, ale i tak Janusz to był ten jeden z pierwszych, który mnie jak kolwiek zainteresował polityką.

PS. W sumie obok Cejrowskiego, bo pan Wojtek też mnie w wielu sprawach politycznych ukształtował.

1

@Hubsao Prawda, ale od dzwoniących jednak nie wymagam szczególnie dużo, a od tej kobiety jednak mimo wszystko coś tam wymagam, przynajmniej kultury i obycia, a nie takiej żenady.

2

@michal26 A ja właśnie z racji, że po Korwinie już w sumie nie oczekuję niczego "ekstra" bo nie sądzę, że jest w stanie jeszcze coś takiego dać, to oglądałem z przyjemnością. Uśmiałem się w kilku momentach, utwierdziłem w przekonaniu, że Domagalik jest tragiczną i w sumie tyle. Korwin i Stano niczym nie zaskoczyli i w sumie nie oczekiwałem zaskoczenia.

1

Ostatnie kilka pytań zadanych przez Stana mi się naprawdę podobało. Ogólnie hejtpark na plus. 3h, a minęły bardzo sprawnie. W sumie chyba tylko telefon Domagalik bez sensu.

2

Piękny jest ten hejtpark. A Janusz jak zawsze niepodrabialny :D nagada bzdur, po gmatwa wszystko i zadowolony. Idealny jego obraz :)

14



I tu pełna zgoda :)

19

Torres ostatnie dwa mecze masa sytuacji zmarnowana. Szkoda, bo w takiej kadrze to wykończenie ma znakomite. 2 połowa bardzo dobra, ale trzeba strzelać gole, a nie marnować 100. Zdrowy Ansu ma tu 3 gole.

8

Luuk wchodzący z ławki to jest coś pięknego. Jako taki joker się nadaje idealnie.

8



Prawidłowe zachowanie :D

3



Jak ja nie lubię takiego gadania.

4

https://x.com/PWspominki/status/1494071590052532228

Szkoda tego dwumeczu. Braga w zasięgu była. Tamten Lech to w Europie było coś pięknego.

0

@Cvzx W Hiszpanii jest podatek ponad 50%.

27

"PSG przedstawiło Kylianowi Mbappé ofertę nowego kontraktu, na którego mocy 23-latek miałby zarabiać 63 mln€ rocznie co uczyniloby go najlepiej zarabiającym piłkarzem świata."

(The Independent)

Około 119 euro na minutę xD

10



No to pograł :D

12

2

4

Jak widzę płacz w Madrycie o sędziego, to przypomina mi się ten klasyk:


12



W tej Legi to masa dzbanów. Jędrzejczyk, był Rzeźniczak, Furman, Mączyński. Same pajace.

0

@Kacper1432 Wiesz, że to jest celowe wyolbrzymienie? :)

1

@BART97 Bo nie potrafiliśmy go tak zneutralizować jak PSG :(

11



Dokładnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?