Podsumowując dzisiejszy wywiad byłego Ministra Finansów: Nowy Ład ma wiele błędów, nie realizuje założeń i nie da się go łatwo naprawić, ale za to wprowadziliśmy go szybko :)
@Bunk420 Na ale po co porównywać cokolwiek do piłki? Na świecie na piłkę też się wydaje więcej kasy. Zawsze na piłkę będzie więcej bo się to bardziej opłaca. A na takie skoki teraz na pewno idzie więcej niż te 20 lat temu jak Małysz szalał.
@KapiFCB No to ja się tu nie zgodzę, bo to jest jakiś mit, że nic nie ma. A takie skoki to chyba narodowy sport zaraz po piłce jest. Czy Bródka jak wygrywał to miał jakieś lepsze warunki? Czy Kowalczyk trenowała w niedostępnych miejscach dla innych? Wydaje mi się, że po prostu nie ma takich wybitnych sportowców i tyle. 1 medal. To jest śmiech i zaprzepaszczenie lat tak jak w piłce ręcznej.
Nieznośna jest ta propaganda sukcesu, którą wciska się przy okazji igrzysk w Pekinie. A to cudownie zatańczyła i była 12,a to łzy radości, bo wygrały finał B, a jednak dojechał, a jeśli wycofałoby się jeszcze siedmiu byłby brąz. Umówmy się, w sportach zimowych jesteśmy dziadami.
@Kgorecki2500 Za bardzo nic się w sądażach nie zmieni bo Korwin nie powiedział nic nowego. Od lat gada to samo i ten kto ma zagłosować na Konfę to i tak zagłosuje. Janusz już nie jest najważniejszym politykiem w partii z którym się wyborcy utożsamiają.
@michal26 Dokładnie. Też jestem przykładem, że Korwin obudził we mnie tego "wolnościowca". Mogę się z nim w wielu sprawach nie zgadzać, mogę uznawać innych polityków z Konfederacji za bliższych moim poglądom, ale i tak Janusz to był ten jeden z pierwszych, który mnie jak kolwiek zainteresował polityką.
PS. W sumie obok Cejrowskiego, bo pan Wojtek też mnie w wielu sprawach politycznych ukształtował.
@Hubsao Prawda, ale od dzwoniących jednak nie wymagam szczególnie dużo, a od tej kobiety jednak mimo wszystko coś tam wymagam, przynajmniej kultury i obycia, a nie takiej żenady.
@michal26 A ja właśnie z racji, że po Korwinie już w sumie nie oczekuję niczego "ekstra" bo nie sądzę, że jest w stanie jeszcze coś takiego dać, to oglądałem z przyjemnością. Uśmiałem się w kilku momentach, utwierdziłem w przekonaniu, że Domagalik jest tragiczną i w sumie tyle. Korwin i Stano niczym nie zaskoczyli i w sumie nie oczekiwałem zaskoczenia.
Ostatnie kilka pytań zadanych przez Stana mi się naprawdę podobało. Ogólnie hejtpark na plus. 3h, a minęły bardzo sprawnie. W sumie chyba tylko telefon Domagalik bez sensu.
Torres ostatnie dwa mecze masa sytuacji zmarnowana. Szkoda, bo w takiej kadrze to wykończenie ma znakomite. 2 połowa bardzo dobra, ale trzeba strzelać gole, a nie marnować 100. Zdrowy Ansu ma tu 3 gole.
To jednak wolę żeby kryterium były umiejętności aktorskie, a nie przynależność do danej grupy. Polaków tylko Polacy? Łysych łysi? W Locie nad kukułczym gniazdem tylko ludzie z problemami psychicznymi? To po co aktorstwo?
"PSG przedstawiło Kylianowi Mbappé ofertę nowego kontraktu, na którego mocy 23-latek miałby zarabiać 63 mln€ rocznie co uczyniloby go najlepiej zarabiającym piłkarzem świata."
Bendtner dla BBC: - Pierwszego dnia w Juve wchodzę do łazienki, a tam dym, dziesięciu czy dwunastu zawodników pije kawę, wszyscy palą papierosy, rozmawiają. Inny świat. Już wtedy pomyślałem, że będzie to dla mnie zabawne doświadczenie w karierze.
Podsumujmy. Boruc w kilka dni błysnął: - Zrobieniem idiotycznego karnego i osłabieniem zespołu - Zaatakowaniem sędziego - Zaatakowaniem operatora kamery - Podawaniem obraźliwych wpisów na instagramie - Odpowiedzią na Twitterze, pochwalającą kradzież flag
27
Czyli klasycznie bez sensu xD
0
@Bunk420 Na ale po co porównywać cokolwiek do piłki? Na świecie na piłkę też się wydaje więcej kasy. Zawsze na piłkę będzie więcej bo się to bardziej opłaca. A na takie skoki teraz na pewno idzie więcej niż te 20 lat temu jak Małysz szalał.
0
@KapiFCB No to ja się tu nie zgodzę, bo to jest jakiś mit, że nic nie ma. A takie skoki to chyba narodowy sport zaraz po piłce jest. Czy Bródka jak wygrywał to miał jakieś lepsze warunki? Czy Kowalczyk trenowała w niedostępnych miejscach dla innych? Wydaje mi się, że po prostu nie ma takich wybitnych sportowców i tyle. 1 medal. To jest śmiech i zaprzepaszczenie lat tak jak w piłce ręcznej.
4
O dziwo bardzo trafnie. U nas to najchętniej by tylko wyzywali piłkarzy, a każda inna dyscyplina cacy.
1
https://x.com/viaplaysportpl/status/1494687064276803593
Wszyscy na nich narzekają, a oni takie teksty xD
27
Zacne :D
1
@Kgorecki2500 Za bardzo nic się w sądażach nie zmieni bo Korwin nie powiedział nic nowego. Od lat gada to samo i ten kto ma zagłosować na Konfę to i tak zagłosuje. Janusz już nie jest najważniejszym politykiem w partii z którym się wyborcy utożsamiają.
2
Ciekawie to wygląda :)
0
@michal26 Dokładnie. Też jestem przykładem, że Korwin obudził we mnie tego "wolnościowca". Mogę się z nim w wielu sprawach nie zgadzać, mogę uznawać innych polityków z Konfederacji za bliższych moim poglądom, ale i tak Janusz to był ten jeden z pierwszych, który mnie jak kolwiek zainteresował polityką.
PS. W sumie obok Cejrowskiego, bo pan Wojtek też mnie w wielu sprawach politycznych ukształtował.
1
https://x.com/johnspacemuller/status/1494396692682182656
To nieźle xD
1
@Hubsao Prawda, ale od dzwoniących jednak nie wymagam szczególnie dużo, a od tej kobiety jednak mimo wszystko coś tam wymagam, przynajmniej kultury i obycia, a nie takiej żenady.
2
@michal26 A ja właśnie z racji, że po Korwinie już w sumie nie oczekuję niczego "ekstra" bo nie sądzę, że jest w stanie jeszcze coś takiego dać, to oglądałem z przyjemnością. Uśmiałem się w kilku momentach, utwierdziłem w przekonaniu, że Domagalik jest tragiczną i w sumie tyle. Korwin i Stano niczym nie zaskoczyli i w sumie nie oczekiwałem zaskoczenia.
1
Ostatnie kilka pytań zadanych przez Stana mi się naprawdę podobało. Ogólnie hejtpark na plus. 3h, a minęły bardzo sprawnie. W sumie chyba tylko telefon Domagalik bez sensu.
2
Piękny jest ten hejtpark. A Janusz jak zawsze niepodrabialny :D nagada bzdur, po gmatwa wszystko i zadowolony. Idealny jego obraz :)
14
I tu pełna zgoda :)
19
Torres ostatnie dwa mecze masa sytuacji zmarnowana. Szkoda, bo w takiej kadrze to wykończenie ma znakomite. 2 połowa bardzo dobra, ale trzeba strzelać gole, a nie marnować 100. Zdrowy Ansu ma tu 3 gole.
8
Luuk wchodzący z ławki to jest coś pięknego. Jako taki joker się nadaje idealnie.
8
Prawidłowe zachowanie :D
3
Jak ja nie lubię takiego gadania.
4
https://x.com/PWspominki/status/1494071590052532228
Szkoda tego dwumeczu. Braga w zasięgu była. Tamten Lech to w Europie było coś pięknego.
0
@Cvzx W Hiszpanii jest podatek ponad 50%.
27
"PSG przedstawiło Kylianowi Mbappé ofertę nowego kontraktu, na którego mocy 23-latek miałby zarabiać 63 mln€ rocznie co uczyniloby go najlepiej zarabiającym piłkarzem świata."
(The Independent)
Około 119 euro na minutę xD
10
No to pograł :D
12
https://x.com/KrzysztofStory/status/1494250987070103552
Ładna patologia.
2
https://x.com/Matiassowsky/status/1493705380295319562
Dużo racji to ma.
4
Jak widzę płacz w Madrycie o sędziego, to przypomina mi się ten klasyk:
12
W tej Legi to masa dzbanów. Jędrzejczyk, był Rzeźniczak, Furman, Mączyński. Same pajace.
0
@Kacper1432 Wiesz, że to jest celowe wyolbrzymienie? :)
1
@BART97 Bo nie potrafiliśmy go tak zneutralizować jak PSG :(
11
Dokładnie :)