3



No, wraca najgorszy serial :D

2



Widzę to w moich koszmarach xD

0

@Deeespacito Bo były burdy na trybunach.

2



No takiej akcji w Polsce jeszcze nie widziałem :D

15



Ło matko co to będzie :o

10



Dawno nic o covidzie nie było, to musiał się temat zacząć :D

0

@macio_944 grałem kilkanaście godzin. Podobało mi się bardzo i od ponad 3 lat nie odpaliłem xD Cyberpunka też ponad rok nie odpałałem.

2



No jest widok :D

2



Słuchaliście? Teledysk piękny :)

9



Co tu się wydarzyło xD

2



Coś jak Lagertha w Wikingach xD

4



Karim king.

2

@norbi77 Tu akurat chodzi o trailer gromdy, ale tamtą akcja też była dobra :D I afera Tajska też :D

21



Zjazd i upadek człowieka. Borka social media i internet obnażył strasznie.

14



Późno coś, czyli dobrze, że nie czekam i oglądam na bieżąco xD

3

@Medium No ja też, ale dalej im ufam xD kiedyś muszą. Rok temu było blisko.

0

@BarcaSupporter Z reprezentantów Francji to właśnie Benzema jest lepszy.

59



No w końcu muszą. Pep ufam tobie.

10



Dokładnie.

3



To nieźle. Przecież to misja humanitarna na wschód Ukrainy xD

47



No pod klub.

4



Ma to Karim. Potrafi tych bramkarzy przycisnąć.

6



Ten to jest dopiero udany xD

5

8



Karim jest wielkim napastnikiem. Tak dalej twierdzę, że to najlepsza 9 w historii Francji :)

10

Kowal powiedział, że Real ma 0% szans na awans więc to było pewne xD

7



Dokładnie.

12

Gdyby nie Donnarumma to Real by do tego meczu nie wrócił. Podłączył ich do prądu.

3

Co za matoł :D nie mogę

0



Juve się szrotu pozbywa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?