Czyli nie dość, że żenujący serial „powrót Neymara” zostaje przeciągniety o kolejny sezon, to jeszcze dodatkowo w tym roku dostaniemy spin-off „powrót Messiego”?
Courtois: „Benzema jest najlepszą dziewiątką na świecie. Tak, Lewandowski też strzelił trzy gole we wtorek, ale dwa z nich z rzutów karnych. Karim pokazał, że powinien być wyżej w klasyfikacji Złotej Piłki.”
Benzema to ma pecha. Najpierw przez lata musiał znosić fochy i ego CRa sam będąc w cieniu, a teraz kiedy najlepszym piłkarzem La Liga i Francji to sprowadzają jakiegoś Kyliana o którym już piszą najlepszy piłkarz świata. A nawet we Francji nie jest najlepszy
Kolejna samodestrukcja w LM. Neymar kłócący się z Donnarummą, było blisko bójki. Mbappé w rozmowach z Realem. Al-Khelaifi i Leonardo grożący śmiercią pracownikowi RM nagrywającemu trzodę czy łamiący chorągiewkę sędziemu liniowemu. PSG to wyjątkowy klub. I to wcale nie komplement.
Rabiot prawdopodobnie opuści Juve w lecie, także sytuacja Arthura jest niepewna. Zarząd chce sprowadzić duże nazwisko. Na liście Jorginho, De Jong, Milinković-Savić (marzenie Allegriego), Pogba, Gravenberch. [Albanese]
3
No, wraca najgorszy serial :D
2
Widzę to w moich koszmarach xD
0
@Deeespacito Bo były burdy na trybunach.
2
No takiej akcji w Polsce jeszcze nie widziałem :D
15
Ło matko co to będzie :o
10
Dawno nic o covidzie nie było, to musiał się temat zacząć :D
0
@macio_944 grałem kilkanaście godzin. Podobało mi się bardzo i od ponad 3 lat nie odpaliłem xD Cyberpunka też ponad rok nie odpałałem.
2
No jest widok :D
2
Słuchaliście? Teledysk piękny :)
9
Co tu się wydarzyło xD
2
Coś jak Lagertha w Wikingach xD
4
Karim king.
2
@norbi77 Tu akurat chodzi o trailer gromdy, ale tamtą akcja też była dobra :D I afera Tajska też :D
21
Zjazd i upadek człowieka. Borka social media i internet obnażył strasznie.
14
Późno coś, czyli dobrze, że nie czekam i oglądam na bieżąco xD
3
@Medium No ja też, ale dalej im ufam xD kiedyś muszą. Rok temu było blisko.
0
@BarcaSupporter Z reprezentantów Francji to właśnie Benzema jest lepszy.
59
No w końcu muszą. Pep ufam tobie.
10
Dokładnie.
3
To nieźle. Przecież to misja humanitarna na wschód Ukrainy xD
47
No pod klub.
4
Ma to Karim. Potrafi tych bramkarzy przycisnąć.
6
Ten to jest dopiero udany xD
5
https://x.com/Zabasemeson/status/1501675325717192706
PSG to jest stan umysłu xD
8
Karim jest wielkim napastnikiem. Tak dalej twierdzę, że to najlepsza 9 w historii Francji :)
10
Kowal powiedział, że Real ma 0% szans na awans więc to było pewne xD
7
Dokładnie.
12
Gdyby nie Donnarumma to Real by do tego meczu nie wrócił. Podłączył ich do prądu.
3
Co za matoł :D nie mogę
0
Juve się szrotu pozbywa :D