@Arczinho7 No ale tu nie ma decyzji jednoznacznej, że musiała skończyć. Takefun mówił później, że lekko nie widział na jedno oko przez chwilę, ale powinien dostać te 2, 3 minuty i by było ok. Za kop w jaja dostają czas.
Luis Enrique: "Nie przedłużałem umowy ze związkiem piłkarskim (obowiązuje do końca br.) głównie ze względu na was, dziennikarzy. Gdybym się obsrał na mundialu, od razu krzyczelibyście - trzeba go wywalić, trzeba go zwolnić, skończcie z nim! A tak..." https://t.co/b6vQ5aIDpC">pic.twitter.com/b6vQ5aIDpC
Paczul: - Nie możemy popełnić drugi raz tego samego błędu z Krychowiakiem i drugi raz ze Szwecją. Sousa też wierzył po Słowacji, że się ogarnie. Teraz też wierzymy, że się nagle ogarnie. On się nie ogarnął od sześciu lat.#StanKadryhttps://t.co/yz98dN5gKh">pic.twitter.com/yz98dN5gKh
@Danny Gaucho Ale nie podaje się przykładu ostatniego meczu, tylko wszystkie poprzednie. Przed meczem na Euro było to samo. Gadało się o tych sprzed 10, 20 lat.
Mateusz Borek, gangster Andrzej Z. ps. Słowik, Mariusz Grabowski. Rosja, listopad 2015. Tydzień wcześniej Grabowski został skazany na 2.5 roku więzienia za pomoc w porwaniu człowieka. Ale to nie przeszkadza im świętować w Rosji urodzin Borka. https://t.co/9KIufpHi44">https://t.co/9KIufpHi44https://t.co/d5igkWO8PP">pic.twitter.com/d5igkWO8PP
Niesamowite. Profesor Simon stwierdza w @tvn24 że większość umierajacych na Covid to osoby z wielochorobowościa, które “gdyby zachorowały na grypę to też by umarły”. Cuda panie. Cuda.
Mbappe, Haaland, Lewy. No widzę, że fajne nazwiska padają ostatnio xD Nie no jak przyjdzie obojętne który z nich (małe szanse) to będzie giga wzmocnienie.
Zatrudniamy Panią do sprzątania. Co robi moja Żona dzień przed przyjściem Pani? Ściera kurze, robi pranie i rozwiesza(ja muszę rozwieszać) wynosi śmieci(ja wynoszę), zmywa(ja ładuję zmywarkę, Tymon opróżnia) i wszystko chowa. Żeby wstydu nie było.
Mogliby już naprawdę dać temu Pedriemu spokój. Chłop chyba nawet jak będzie miał 30 lat, Złotą Piłkę na koncie, do tego dołoży Nobla i 151.5m w Willingen to dalej w każdym wywiadzie będą go pytać "a opowiedz jak nie chcieli cię w Realu". https://t.co/ZxZpv8oTib">https://t.co/ZxZpv8oTib
@Danny Gaucho@TheNekro94 Też mi się tak wydaje, ale bardziej chodzi mi o to, że później te wszystkie dziecka tak uważają i myślą, że to coś strasznego i szykowanie do wojny.
1
Ale dostał :o ło matko
1
Do Sariusa wychodzi. No ma plus na starcie :)
2
@IronSanHybrid No nie ładnie :D
0
@Arczinho7 No ale tu nie ma decyzji jednoznacznej, że musiała skończyć. Takefun mówił później, że lekko nie widział na jedno oko przez chwilę, ale powinien dostać te 2, 3 minuty i by było ok. Za kop w jaja dostają czas.
16
https://x.com/WujaJurek/status/1507808635807834120
XD
1
@skubi99 Mi tam nie przeszkadza :D
0
@Transu96 Tak, ale ja Nitro lubię, a Unboxall jest tak denerwujący i jeszcze kompromitował się na tych materiałach z Fame. No nie xD
0
@IronSanHybrid Tylko nie z tym dzbanem. Niech przegra ale nie dziś :D
2
Co by nie mówić ale "Way of blonde" to wygląda bardzo dobrze :)
0
2 walka na Fame i już skandal xD sędzia jakiś cyrk odwalił i przerwał walkę xD
2
Ale bym chciał walkę 4 zawodników o tytuł. Mała szansa, ale jednak jest. Szkoda tych silników w 1 wyścigu.
1
No człowiek od razu ma lepszy humor jak widzi miejsce Hamiltona w kwalifikacjach xD Sezon RB vs Ferrari jest piękny.
1
@Hubsao I jest to realny scenariusz :)
3
https://x.com/destverdeFCB/status/1507404022386503693
Zawsze bawi :)
104
Uwielbiam go :D
12
Dokładnie. Jak będzie w pierwszym składzie to rozważę nie oglądanie tego meczu bo nie wytrzymam xD
0
@Danny Gaucho Ale nie podaje się przykładu ostatniego meczu, tylko wszystkie poprzednie. Przed meczem na Euro było to samo. Gadało się o tych sprzed 10, 20 lat.
3
To nieźle. :D
0
Dokładnie :)
44
Szok :o
2
Mbappe, Haaland, Lewy. No widzę, że fajne nazwiska padają ostatnio xD Nie no jak przyjdzie obojętne który z nich (małe szanse) to będzie giga wzmocnienie.
0
@kuz No na skrzydło ten sam piłkarz pewnie przyjdzie, a na 9 jak przyjdzie to i tak ktoś dobry do gry.
20
Piękne :D
0
@kuz 9 oraz skrzydłowy i tak przyjdą, więc ktoś będzie na tej ławce siedział.
5
Ci dziennikarze to jest hit z tymi pytaniami xD
4
Widzę to :D
2
@wojopancer Salaha lubię, a Sanah jest asłuchalna.
10
Zacnie się to prezentowało :)
0
@Danny Gaucho @TheNekro94
Też mi się tak wydaje, ale bardziej chodzi mi o to, że później te wszystkie dziecka tak uważają i myślą, że to coś strasznego i szykowanie do wojny.
0
@Survier U mnie było w 1 klasie 32 chłopaków xD