1

Ale dostał :o ło matko

1

Do Sariusa wychodzi. No ma plus na starcie :)

2

@IronSanHybrid No nie ładnie :D

0

@Arczinho7 No ale tu nie ma decyzji jednoznacznej, że musiała skończyć. Takefun mówił później, że lekko nie widział na jedno oko przez chwilę, ale powinien dostać te 2, 3 minuty i by było ok. Za kop w jaja dostają czas.

1

@skubi99 Mi tam nie przeszkadza :D

0

@Transu96 Tak, ale ja Nitro lubię, a Unboxall jest tak denerwujący i jeszcze kompromitował się na tych materiałach z Fame. No nie xD

0

@IronSanHybrid Tylko nie z tym dzbanem. Niech przegra ale nie dziś :D

2

Co by nie mówić ale "Way of blonde" to wygląda bardzo dobrze :)

0

2 walka na Fame i już skandal xD sędzia jakiś cyrk odwalił i przerwał walkę xD

2

Ale bym chciał walkę 4 zawodników o tytuł. Mała szansa, ale jednak jest. Szkoda tych silników w 1 wyścigu.

1

No człowiek od razu ma lepszy humor jak widzi miejsce Hamiltona w kwalifikacjach xD Sezon RB vs Ferrari jest piękny.

1

@Hubsao I jest to realny scenariusz :)

3

104



Uwielbiam go :D

12



Dokładnie. Jak będzie w pierwszym składzie to rozważę nie oglądanie tego meczu bo nie wytrzymam xD

0

@Danny Gaucho Ale nie podaje się przykładu ostatniego meczu, tylko wszystkie poprzednie. Przed meczem na Euro było to samo. Gadało się o tych sprzed 10, 20 lat.

3



To nieźle. :D

0



Dokładnie :)

44



Szok :o

2

Mbappe, Haaland, Lewy. No widzę, że fajne nazwiska padają ostatnio xD Nie no jak przyjdzie obojętne który z nich (małe szanse) to będzie giga wzmocnienie.

0

@kuz No na skrzydło ten sam piłkarz pewnie przyjdzie, a na 9 jak przyjdzie to i tak ktoś dobry do gry.

20



Piękne :D

0

@kuz 9 oraz skrzydłowy i tak przyjdą, więc ktoś będzie na tej ławce siedział.

5



Ci dziennikarze to jest hit z tymi pytaniami xD

4



Widzę to :D

2

@wojopancer Salaha lubię, a Sanah jest asłuchalna.

10



Zacnie się to prezentowało :)

0

@Danny Gaucho @TheNekro94
Też mi się tak wydaje, ale bardziej chodzi mi o to, że później te wszystkie dziecka tak uważają i myślą, że to coś strasznego i szykowanie do wojny.

0

@Survier U mnie było w 1 klasie 32 chłopaków xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?